logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » POMPA PALIWOWA CO Z NIĄ??

POMPA PALIWOWA CO Z NIĄ??

Witam wszystkich i z gory przeprasza ze proble nie dotyczy Capri lecz Renault 9. Samochadzik chodził bezproblemowo az do wczoraj. Poprostu przestal palic. Sam nie wiem co moze byc. Myslalem ze pompa paliwowa gdyz podajac palowo bezposrednio do gaznika lapał. Ale czytajac na tym forum sparawdzalem pompe. Zdjołem wezyki i sprawdziłem czy wogole zasysa. Dotykajac palcem czulem jak zasysa. Po zalozenu wezyka zabiornik paliwa - pompa zauwazyłem że paliwo jest przez pompe podawane dalej. Ale gdy założe wezyk pompa gaznik nie wyglada na to ze nie ma ona siły wpapować paliwa do gaznika. Nie jest wstanie nawet napełnic filtra paliwa. Jest to samochód z instalacją gazową i nigdy nie doszło do braku paliwa przy jeżdzie na gaz. Doradzcie co mozna z tym zrobic.

Zaba / 2005-02-16 15:36:12 /


Sprawdź zawór iglicowy w gaźniku, może sie zawiesił
Moze pompa ssie powietrze (???)
A może pompa jest jednak zła.

rwd Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-16 15:54:42 /


ja jusz miałem cos podobnego.
sprawdz czy ona hodzi czy tylko buczy,bo tak tesz potrafio.
ajak tak mówisz ze pobiera poliwo a nie moze przebic filterka,to poszukaj na układzie zasilania zaworka podcisnieniowego bo to moze byc jego wina?
a jak nie to szukaj mocniejszej pompy bo wszystko wskazuje ze ta jest nie orginalna.Narki pozdro-lucyfer

lucyfer Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-17 21:19:22 /