logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Manometry do pomiarów k-jetronic

Manometry do pomiarów k-jetronic

Witam,
Gdzie można dostać manometr do pomiarów ciśnień k-jetronica? Czy wystarczy jeden manometr z różnymi adapterami czy do pomiarów w różnych punktach układu potrzebne są różne rodzaje manometrów? (Jako jedno z narzędzi diagnostycznych widziałem w książce jakiś miernik przepływu ale to chyba z mierzeniem ciśnienia wspólnego ma niewiele).
Czy te manometry muszą być jakieś specjalne czy mierzenie ciśnienia to mierzenie ciśnienia i jakikolwiek manometr o odpowiednim zakresie jest ok (i problem tylko w złączkach)?
Orientuje się ktoś w kosztach?
plis help.

juras / 2005-02-17 09:08:56 /


ja kupilem cala walizeczke boscha do k-jeta na ebayu
jest tam jeden manometr i mnostwo kluczykow, wezykow, zlaczek, zaworkow itp
szukaj a znajdziesz
oczywiscie zwykly manometr i dorobione/dobrane koncowki tez zdadza egzamin

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-21 20:37:25 /


Czyli na ebay.de ?
Mógłbyś coś więcej o tym napisać ? Tzn. czy to jest firmy bosch czy jakiejś innej (jakiej)? Ile to kosztowało jeśli można wiedzieć?
Pozdr.

juras / 2005-03-02 12:49:38 /


Camaro, a może byś zdecydował się wypożyczać ją za kaucją??? no i oczywiście za opłatą, w końcu zainwestowałeś!
raz na jakiś czas istnieje poważniejsza potrzeba pogrzebania w K-jecie.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-04 08:00:33 /


W sklepie z różnymi narzędziami zapytałem dziś o cenę:
- w wersji na szybkozłączki - komplet złączek k-jet do różnych samochodów 1600pln...
- w wersji na skręcane końcówki 700 PLN...

W obu wersjach niemało dlatego pytam ile cię to kosztowało. Ja chyba zdecyduję się na manometr + końcówki domowej roboty.

juras / 2005-03-07 13:49:06 /


ja to kupilem uzywane, oryginalne boscha w sporym zestawie pasujacym rowniez do kilku innych wersji wtrysku
zaplacilem okolo 100 euro

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-07 13:59:21 /