logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Od czego ta pompa ?????

Od czego ta pompa ?????

Witam
Juz wiem , że od wspomagania ;)), tylko nie wiem od czego. Btlo to ustrojstwo w mojej granadzie do wczoraj- zamontowane naprawde solidnie i byłem pewien, że to oryginał jakis... Ale mnie mechanik uswiadomił, że w życiu takiej pompy nie widział... Całośc była tak zrobiona, że była podstawka, aby do Vałki pasowało, węże dorobione tak że pasują do granadowej listwy...
Wiem już dwie rzeczy: to cudo jest angielskie i jest stare ;) Teraz tylko dobrze by sie było dowiedziec z czegóż to pochodzi...
Na szczescie napompie jest tabliczka znamionowa ( zdjecie). Jesli ktoś juz coś takiego widział to niech mnie uświadomi co to za cudo, bo szkoda zeby się kurzyło, bo działa badzo fajnie ( tylko cisnienie ma dużo wieksze niż popma od gieni- pewnie z jakąś przekładnią slimakową chodziło..)
Z góry dzieki za "rzeczowe" ;)))))) odpowiedzi ;)
\Pozdrawiam

michalch83 / 2005-02-17 11:14:19 /


Taki zbiorniczek na płyn widuję w komorach silnikowych z 3,0 essexami , wiec spróbuj szukać w tym kierunku.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-17 14:22:39 /


Masz wspomaganie od GRANADY MK1 tak mi się przynajmniej wydaje. Zbiorniczek raczej na pewno

Pankol / 2005-02-17 14:56:31 /


Mie masz przypadkiem czegoś takiego? To co prawda wersja angielska ale jak najbardziej oryginalne wspomaganie.

Pankol / 2005-02-17 15:08:51 /


Zapędziłem się z tą angielską wersją jak widać dla prawostronnego ruchu ładowali też takie cuda.

Pankol / 2005-02-17 15:10:39 /