logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Jak zdjąć platikowe pokrętła ze reflektrów przednich?

Jak zdjąć platikowe pokrętła ze reflektrów przednich?

Otóż z 2 kompletów lamp staram zrobić jeden komplet dobry ;) No i muszę w jakiś cywilizowany sposób zdjąć te platikowe porkętła do ustawiania kąta swiateł. Maczałem we wrzątku, ciągnąłem na chama i nic...

Piotrek PCK / 2005-02-21 14:35:31 /


Może podgrzać opalarką, tylko delikatnie

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-21 15:07:07 /


producent nie myslal o ich zdejmowaniu
zazwyczaj pekaja
ja to rozwalilem, wymienilem gwintowane kolki, blachy ocynkowalem i w miejsce tych plastikow dalem zakontrowane nakretki motylki, koniec problemow z regulacja swiatel

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-21 15:13:59 /


a ja mam z kolei problem z dostaniem tych plastikowych zapinek które siedzą w blaszcze i obraca się w nich śróba, ma ktoś pomysł jak je zdobyć??

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-21 17:04:53 /


oryginalnych nie ma bo nie wystepowaly jako czesc zamienna, mozna bylo kupic caly kosz lampy

idz do sklepu z czesciami do 126p, poldolotow itp, dobierzesz takie kolki

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-21 19:42:48 /