logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Rajd w Gryźlinach 2014 - przyda się pomoc

Rajd w Gryźlinach 2014 - przyda się pomoc

Nawiązując do tematu który wynikł z pytania "co robić na rajdzie jeśli się nie startuje", to mam propozycję taką: można dopomóc organizacyjno-technicznie w przeprowadzeniu imprezy.

Zdradzę tu nieco dodatkowe zasady rajdu - mianowicie jeżdżąc po wyznaczonych punktach, nie będzie określona żadna konkretna trasa do pokonania i każdy uczestnik będzie sobie sam musiał wybrać trasę i kolejność działań. To ma prowadzić do pewnej chaotyczności ruchów zawodników, żeby wszyscy nie jechali w sznurku za sobą, jak to czasem na rajdach bywa.
Tyle że z kolei ciężko przewidzieć kiedy gdzie kto przyjedzie na określone punkty na trasie i tym samym obsada tych punktów będzie musiała spędzić tam całkiem sporo czasu. Tak więc jeśli ktoś byłby chętny dopomóc, żeby pomóc w obsadzie takich punktów i choćby na jakiś czas zrobić za zmiennika, to my chętnie taką pomoc przyjmiemy.
Współudział jakoś postaramy się docenić - np. może koszulką imprezową.

Poważne zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio: mk@capri.pl

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-06-04 00:45:57 /


Raczej moją szafą nie będę startował ale zgłaszam się na ochotnika do obstawy np. jako fabryczne przeznaczenie autka czyli ambulans. Kroplówkę zawsze mogę podać :)

docencik12 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-06-04 11:01:29 /


jesli bede to terenowka, wiec do zabawy slabo, ale moge sie dokleic do organizacji w razie W.

Classmobile / 2014-06-04 18:16:27 /


wszystko wskazuje na to że zawitam do Gryźlinach i chętnie pomogę przy organizacji.

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-06-27 19:16:48 /


jak chcesz jechac ze mna to niekoniecznie na to wskazuje wszystko:P

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-06-27 23:04:14 /


Jeżeli się przydam to chętnie pomogę.

chadzior Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-07-01 13:40:32 /