logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » Stowarzyszenie - pierwsza tura

Stowarzyszenie - pierwsza tura

Minęło już z półtora miesiąca od kiedy ruszyliśmy z naszym Stowarzyszeniem, można nieco podsumować tą pierwszą turę. Zgłosiło się w tym czasie w sumie prawie 100 osób (dokładnie to 97), z czego mniej więcej połowa potraktowała sprawę poważnie. Dziękujemy Wam za wsparcie, bez którego nie jest w stanie obejść się nasza dalsza działalność. Aktualna lista członków dostępna jest tutaj: http://www.capri.pl/club/members - link prowadzi tam również ze strony "klub", obok wszystkich innych danych na temat Stowarzyszenia. Każdy członek został również wyróżniony stosowną ikonką umieszczoną koło swojego nick'a na stronie. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś został pominięty - nie ma go na liście, nie założyłem mu konta mailowego, cokolwiek - proszę o interwencję.
Do tych którzy się zgłosili ale słuch o nich zaginął od tego czasu - zostanie wysłany mail z zapytaniem o dalszy los sprawy - ponieważ formalnie zostali przyjęci na członków, Statut zaś zakłada wykreślenie z listy w razie braku składki, prosimy o wyjaśnienie co dalej mamy z tym fantem zrobić.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-27 02:05:00 /


Wspierające Pozdrawiam dla Członków klubu,...obecnych i przyszłych :-)

Murol / 2005-02-27 06:07:08 /


Pozdrawiam wszystkich członków ,a szczególnie tych z małych liter.

aeroarte / 2005-02-27 10:49:12 /


Dzieki za pozdrowienia z małych liter jest nas nie wielu.
A tak na marginesie czy można to zmienić( to do MK )

weteran / 2005-02-27 22:06:21 /


O już sam zmieniłem..........

weteran / 2005-02-27 22:09:57 /


witam, małe pytanko natury prawno-ideologicznej :)
jak stowarzyszenie odnosi się do kwestii gadżetów klubowych z logiem capri.pl?
nie mam absolutnie nic przeciwko pojawianiu się koszulek, czapeczek, breloczków itd. wśród klubowiczów ale w tym tempie to niedługo na stadione pojawią się koszulki z logiem C.pl robione w Chinach :)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 17:27:20 /


No przecież masz czapeczki po 25 zika u Maciaska? Były na SO. I czekamy na kolejne objawienia.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-11 17:31:35 /


ok ja sie zglosilem i nic, ani emila, zadnej info???? ... cisza nie wiem mam jeszcze na cos czekac?

bood-o / 2005-05-11 20:05:43 /


niniejszym oswiadczam ze otrzymalem zgode Zarzadu na wykorzystanie logo na czapeczkach i smyczach
---
jest to pierwszy projekt wykonany na szybko pod katem SO 2005
jak tylko dotrze do mnie partia poprawionych czapek i smyczy to zwroce sie z prosba do zarzadu o wystawienie gadzetow oficjalnie na stronie
---
oczywiscie jestem zdania ze nalezy kontrolowac uzywanie logo i podporzadkuje sie wszelkim ustaleniom Zarzadu co do tego tematu - z drugiej strony bedac juz oficjalnie klubem powinnismy miec mozliwosc nabywania gadzetow sygnowanych capri.pl
---
moze jakas dyskusja na ten temat??

Maciasek_3M / 2005-05-12 11:31:09 /


no to trzeba teraz jeszcze podać do powszechnej wiadomości że tylko gadżety oficjalnie zatwierdzone przez zarząd zapewniają długotrwałą i bezproblemową jazdę samochodem ;D

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-12 14:29:08 /