logowanie | rejestracja
Strona główna » forum » off-topic

Dziś w nocy poszły na marne 3 lata pracy dyry, jego dziobak spłona w wyniku spięcia w wiązce elektrycznej. Samochód był w świetnym stanie ... Niewiedomo dlaczego stalo się to co sie stało, nie bylo wczesnij żadnych oznak zapowiadających! Srodek auta staną w płomieniach w ciągu 10 sekund, dyra i pasażerowie ledwo uszli z życiem. Nie musze dodawać, że jest zalamany, 3 lata pracy spłonęły na jego oczach a on nic nie mógl zrobić !!

Znajomi w klubie Volvo wyszli z pewną inicjatywą, jest to dla mnie szok, zwlaszcza ze ludzi ci nawet nie znaja dyry. Jak oni zaczeli to ja niesmialo ide dalej i zapodam temat wszędzie gdzie tylko sie da, i wy tez to zróbcie !! Niewiem, byc moze tworze precedens od, ktorego zacznie się powielenie i tworzenie nowej wizji... :jak mi sie zepsuje to kupia mi tą część". Mam nadzieje ze nie i nie zostanie to tak odebrane... . Nie wyobrażam sobie dyry bez camochodu... bez dziobaka... . Sam nie dam rady nie kupie mu samochodu... on jest studentem... precuje itp... ale nieda rady... kazda pomoc myśle ze się przyda. Niewiem co o tym sądzicie, byc może przesadziłem wysuwając to taką wlasnie priźbę... ale nic nie nażucam i kdy robi to co chce :)


tego juz nieda sie odbudować :( , ale dyra ma jeszcze jedną bude która wymaga generalnego remontu, która czekala na swoja kolej... pomożemu mu w tym ??

jeśli macie ochotę to wpłacajcie kase na to konto
42 1140 2004 0000 3102 3408 8203 mBank
rafał dyrecki
z dopiskiem "Dla dyry - i nazwa klubu"

Załączam text z forum Volvo :


" Czołem! Właśnie miała miejsce pewna tragedia - może nie dosłownie (nikt nie umarł), ale taka tragedia dla "miłośnika marki Ford".
Pewnemu młodemu człowiekowi dzis w nocy spalił się samochod. Nie jest to zwykly samochod, ale autko, które ów człowiek kupił za 500PLN i przez 3 lata remontował wkładając w nie każdą wolną złotówkę i każdą wolną chwilę.
Brat podesłał mi link do zdjęć (http://www.capri.pl/services/page.php?i ... ;img=large <gg:http://www.capri.pl/services/page.php?id=3e903e673bb57&img=large>). Czy takie auto da się w ogole remontowac? Moze by jakąś drobną zrzutkę zrobić i wspomóc klubowicza z Capri.pl? Człowieka poznałem w zeszły wtorek, widziałem auto - robi(ło) wrażenie.
A dziś sie dowiedzialem, ze chlopak jest zalamany i uwaza, ze 3 lata jego zycia poszly na marne...
--
Pozdrawiam,
Kuba Cichosz
Volvo 940GLE'92 D24TIC ZF 160kkm
http://volvo-off.pl/galeria/V940KC "

jedna z odpowiedzi na tym wlaśnie forum :

"W moim przekonaniu z tego wozu już NIC nie będzie. Spalił się - pewnie jest
pokrzywiony - więc buda się nie nadaje do niczego.
Jak widzimy - jest to Taunus - takie wozy można tanio kupić u szkopów - choć
znaleźc nie bedzie tak łatwo
Gość powinien się spieszyć z zakupem - bo jak w razie czego wejdą nowe
przepisy - umarł w butach.
Jak najbardziej jestem za zrzutą. Potrzebne będzie konto - komu wpłacić
datek.
Jeśli kilku z nas się zrzuci, namówimy inne kluby - to może się uzbiera suma
na drugi wóz. W końcu dziś samochody kupuje się za grosze
No i będziemy mieli satysfakcje, że klub www.volvo-off.pl nie tylko
jednoczy ale i wspomaga w losowych przypadkach inne kluby. To będzie
nadzwyczaj pozytywnie odebrane.
Od siebie deklaruję kwotę powiedzmy dwustu złotych.
Kto następny ? "


belzebubskie pozdro

spawn

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-07 03:04:07 /