logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » PCK na PC'14

PCK na PC'14

Trochę znów minęło, i nawet nie wiem czy PCK nas nie wypisało z klubu choć wciąż w Wielkopolsce mieszkamy.
Na to wszystko z tego co słyszę to status i skład wielu z Was się zmienił, a nie mówię tu tylko o rodzinie :)
Ale do rzeczy.
Nadszedł taki czas, że młodzi powinni poradzić sobie bez rodziców, choćby weekend. Stąd plan wyjazdu na PC'14 i szeroko pojętej integracji z tym związanej. Pytanie: kto, kiedy (dzień, godzina), którędy itp. wybiera się na PC.
My w piątek koło południa z Leszna (w czwartek mamy dożynki :)) trasa nieokreślona, powrót oczywiście w niedzielę koło południa.
Tyle z naszej strony, czekam na odzew.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-16 10:42:06 /


my planujemy ruszyć jakoś w piątek autobaną, ale czym to jeszcze kwestia otwarta :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-16 10:46:11 /


Najprawdopodobniej w czwartek zrobię najazd na garaż w Mosinie w celu podmiany Granady na Capri i w piątek jazda z Poznania do Kielców. Powrót już do miejsca właściwego/lepszego czyli do Warszawy.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-16 11:01:38 /


ja planuję się wybrać,chyba że coś mi znowu wyskoczy,pojadę pewnie ałtobaną.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-07-16 21:34:35 /


Mała promocja dla pierwszych odpowiadających, choć nie tylko :)
W głównej mierze dotyczy członków/sympatyków PCK, ze względu na sporadyczną lokalną integrację.
Jest propozycja aby przed PC'14 spotkać się u nas w Sulejewie (gmina Lipno) na grillu czy jak tam określić takie małe spotkanie. W związku z tym, że młodzi będą poza domem chyba od 11.08 a miejsc noclegowych kilka się znajdzie (a miejsca na namioty również) propozycja spotkania w czwartek 14.08 popołudniu, konsumpcja i odpoczynek, a w piątek koło południa wyjazd w kierunku Kielc.
Jeśli będzie ktoś chętny również z poza uczestników PC nie widzę przeszkód, tak w ramach pocieszenia będzie się mógł napić.
Miło będzie jak wcześniej udało by się ustalić ilość gości oraz charakter noclegowy/bez noclegu wtedy zaczniemy działać z organizacją i dalsze info poleci na prv.

Czekamy na odzew, czas płynie.

Z dodatkowych atrakcji oprócz możliwości serwisu auta na profesjonalnym podnośniku w garażu :) jest termin dożynek we wsi, tj. właśnie czwartek. Na pewno ja planuję tam zajrzeć, mają być napoje, namiot, orkiestra i tańce, choć na posesji również nie powinno być nudy.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-22 22:00:21 /


Ja chętnie się pojawię, ale niestety raczej solo:(
A na dożynkach widłami nie dostaniemy?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-23 11:24:09 /


Wstepnie zainteresowany, aczkolwiek zobaczymy jak to w koncu z naszymi planami podrozno-poslubnymi wyjdzie. Jakby kiepsko z noclegiem bylo to najwyzej kamperem przyjedziemy ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-23 21:54:34 /


Coś w temacie wiadomo? Robimy coś czy nie ma chętnych?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-12 12:17:52 /


Właśnie dziś miałem monitować, bo może nie wszyscy zatrybili z takim wyprzedzeniem.
Temat aktualny, czwartek popołudniu/wieczór (jak kto woli) widzimy się w Sulejewie (gmina Lipno, nie mylić z Brodnicą). Piątek, myślę że nie później niż 12:00 wyjazd w stronę Kielc.
Jak widać po frekwencji nie będzie problemów z noclegiem :) zabrać śpiwór czy koc, łóżka są dla jakiś 8 osób, reszta na podłodze (jest jej sporo) lub w namiotach, kamperach (własnych) lub w stodole (ale bez siana, za to z podnośnikiem).
Jak pisałem, spotkanie nie tylko dla uczestników PC, reszta tym bardziej mile widziana.
Kto pojedzie niech wcześniej da znać orientacyjną godzinę przyjazdu.

Grill będzie, węgiel też, stoły, krzesła :) warzyw w bród, jakaś ilość mięsa.
Alkohole i zapojki we własnym zakresie.
Chyba warto zabrać coś mięsa do dorzucenia na ogień gdyby zabrakło, jak zostanie pojedzie na PC.

W razie pytań dzwońcie lub piszcie SMS, przy kompie mogę siedzieć mało.

Tyle na tą chwilę.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-12 14:08:26 /