logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Najlepszy sposób na rdze (?).

Najlepszy sposób na rdze (?).

Rozmawiałem niedawno ze znajomym blacharzem i mówił mi że świetny sposób na rdze to podkład Washprimer firmy Sikkens. Mówił że po pomalowaniu blachy ten podkład wchodzi w reakcję z blachą i jej wierzchnia warstwa nie rdzewieje. Podobno daje się to nawet na blachę ocynkowaną i podobno ten podkład jest nawet leprzy niż ocynk (bo tańszy i nie trzeba matować ocynkowanej powierzchni przed lakierowaniem). Mówił, że po pokryciu blachy tym W. można nawet lekko blachę przejechać papierem ściernym a ona i tak nie zardzewieje.
Co tym myślicie? Stronka firmy Sikkens:
http://republika.pl/bisco/sikk2.htm

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-15 12:22:59 /


Ile to kosztuje????? ,bo jak widziales u mnie by sie przydalo:)
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-15 16:26:13 /


sorry teraz dopiero wszedlem na stronke bo nie chciala sie zaladowac,
pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-03-15 16:28:50 /


Ostatnio płaciłem ok. 120 zł za 1l ale jest bardzo wydajny, stosuje to od ponad roku i naprawdę polecam

Mario Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-15 18:53:06 /


A ja swojego pokrylem w 90% podkladem chemoutwardzalnym z opilkami olowiu, twarde jak cholera, nawet szlifierka oscylacyjna mialem problem ze zmatowieniem, a rdza... he, conajwyżej na tych pozostalych 10% i to dopiero za jakis czas...

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-17 02:23:35 /


Do Smashera.
Może podaj nazwę, firmę i cenę tegoż specyfiku.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-17 14:54:02 /


do Micha
niestety nie znam, ale jest to rzecz przemyslowa w beczkach po 20-25 litrow plus utwardzasz w drugiej i cholernie kreci we lbie

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-17 16:52:03 /