logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » szukam dobrego gazera

szukam dobrego gazera

mam forda i silnik 5,8 V8 gaz i zero mocy szukam pomocy (szczecin)

trucker / 2005-03-10 16:43:57 /


dobre;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-10 17:45:39 /


może i dobre, ale problem jest i sił juz nie mam na bezynie bez miksera lata jak szalony zakładam ustrojstwo i bida. Wielu gazerów dłubało i stwierdzono że tak musi być, ale ja w to nie wierze

trucker / 2005-03-10 17:57:17 /


zamontuj wtrysk gazu.. to nie będziesz miał spadku mocy..

Bobik dobrze zauważył że to dobre :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-10 19:19:45 /


Rozmawiałem kiedyś z gazowikiem o gazie przy dużych pojemnościach. Wtrysk też, ale parownik odpowiedni i większe przekroje rurek.Czyli cała nietypowa instalka. Nie montowałem takiej,tylko tak rozmawialiśmy.

aeroarte / 2005-03-10 19:34:47 /


z tego co ja wiem to tych silnikow najlepiej zamotnowac dwa reduktory do gazu i bedzie hulac lepiej

takie rozwaizanie widzlaem zastosowane w jednym amerykancu z silinikiem 7,8 litra

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-11 00:03:42 /


mysle ze tak jak napisal trojkat - zamontowac wtrysk gazu - bedzie najlepiej. i chyba najtaniej. bo zanim koles dojdzie do ładu z gazem, wpakuje kupe kasy w wydumki i eksperymenty gazownikow i sie okaze ze wtrysk gazu wyjdzie taniej :))

Jabol / 2005-03-11 00:08:28 /


ja widziałem w jakiejś starej becie z wielkim silnikiem system o jakim pisał chuder tzn dwa parowniki, a pod szkołą mam gazowników i tam podjeżdżał RAM i tam były poprostu dwie instalacje. i jakkoś doszli do porozumienia ze spalaniem i z mocą silnika.

grabasz / 2005-03-11 00:16:49 /


dobry gazownik szybko dojdzie do porozumienia zV8 nawet bardzo duzym koledze zakladali do bmw 750il gaz ma dwa parowniki i auto smiga jak szalone i wtrysk nie bylpotrzebny wiem tylko ze gdzies w lodzi mu to robili bodajże 2500zl kosztowala instalka a 5.8 V8 bez mocy to jest dobre :) ja zawsze myslalem ze 2.8 nie ma mocy a tu sie okazuje ze 5.8 tez:) jesli chcesz moge sie dowiedziec gdzie dokladnie mu ten gaz zrobili adres i kontakt jakis

michałP / 2005-03-11 07:35:14 /


Najlepiej szukaj zakladu ktory montuje instalacjie gazowe amerykanskie .Jest to jedyne naprawde dobre rozwiazanie . Maja juz cale kity pod kazdy silnik , i wcale niesa doozo drozsze od europejskich .A utrata mocy jest niewielka .

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-11 08:21:46 /


wtrysk gazu odpada raczej bo ja mam jeszcze uczciwy gaźnik Motorcraft'a a parownik pan mi zapakowal taki wielki że głowa mała podobno dobrze daje rade z silnikami do 8L to jest parownik firmy Tartarini, proponowałem panu gazerowi 2 parowniki ale mnie zrugał twierdząć że 2 to kłopot x2 w sumie to ma troche racji ponieważ też twierdze że im mniej cząsci tym mniejsze prawdpodobieństwo awarii. Generalnie furka jakość tam się porusza do 140km/h ledwo co daje rade się rozbujać żłopie do 35 litrów gazu w mieście na trasie spada do 28-30. Wydaje mi się że problem tkwi w mikserze poniewać nie było takiego co by sie dało bez problemów zamontować na mój gażnik i gazery coś toczyły frezowały i wyszło coś takiego dziwnego, że silnik z załozonym mikserem ciepły na benzynie jest zalewany kopci czarno. Jeśli ktoś ma to bardzo bym prosił o namiary na kogoś kto potrafi zagazować 5,8 litra

trucker / 2005-03-11 09:32:00 /