logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Płynna guma - Plasti Lak

Płynna guma - Plasti Lak

http://www.plastilak.pl/ Malował ktoś z Was koledzy moi tym wynalazkiem swoje auto? Warto się w to bawić? Jak wygląda sprawa trwałości tej powłoki i czy można ją od razu położyć na pokład?

fluxTMC Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-07-31 09:12:13 /


Ja znam tylko PlastiDIp. kilku znajomych maluje tą metodą całe auta, kilka takich jeździ już wiele misięcy, niektóre prawie 2 lata. Jeśli połozysz to z głową to nic się nie dzieje i ładnie wygląda. Karcherem tego nie rozrywa, nie ma odprysków na masce po kamieniach itp. Ogólnie polecam.

Sam się zastanawiałem czy na próbę nie pomalować maski na czarno.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-31 09:21:14 /


też znałem tylko plastidip, ale nie mieli pomarańczowego matu, więc mnie nie interesiło;)
Ale Ci nowi mają jak widzę ;D

A co do opinii to pozytywne jak się dobrze budę przygotuje ;)

michalch83 / 2014-07-31 10:27:36 /


Czy coś takiego byłoby lepsze do renowacji elementów plastikowych aniżeli lakier samochodowy ? Np. aby przywrócić głęboką czerń nakładkom na zderzaki w Capri ?

Albo drugie zastosowanie - przerobienie chromowanych listewek na czarny mat ?

Ma to sens, czy nie ?

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-31 11:54:12 /


Ma i to duży, bo to jest elastyczne. Chromu nie uszkodzi, bo nie musisz nic matować a jak Ci się nie spodoba to zrywasz. Jak na załaczonym obrazku https://www.youtube.com/watch?v=0r7xvBSqhOE

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-31 12:21:50 /


Noo!!! Nareszcie mam odpowiedz co zrobić z moimi chromo-rdzwawymi felgami :)
Tylko hmm... Czarny mat czy czerwony ? :)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-31 12:36:28 /


Ale jeśli jak tak łatwo się to zrywa, to czy po jakimś czasie nie zacznie gdzieś odchodzić od powierzchni na której jest ta powłoka nałożona? Myślę że bezpieczniej byłoby nakładać ten preparat nie tylko na zewnętrzne blachy ale zaczynac choćby od wnęk

fluxTMC Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-07-31 12:40:12 /


Wbrew pozorom nie jest to takie proste.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-31 12:45:23 /


ja już wożę dwie puszki tego bo miałem w służbowozie zrobić czarno matowe felgi, jak w końcu się za to wezmę to dam znać

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-01 13:06:44 /


kurcze jak zrywał gość tą gumę z samochodu, to ona z zewnątrz była ruda, a pod spodem czarna. Jak to możliwe skoro to wyszło z jednej i tej samej puszki / sprayu ?

Ale pytanie czy to się w ogóle będzie trzymało do chromu ?
I druga rzecz - jak przejedziesz paznokciem po napiętej torebce foliowej to robią się takie ząbki i zastanawiam się czy tu nie będzie tego samego od np. kamyczków z drogi.

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-01 13:22:16 /


ciekawe...nawet maskować nie trzeba

Kilgore / 2014-08-01 13:26:42 /


Postaram się na PC mieć maskę w czarny mat to na żywo sprawdzicie jak to wygląda.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-01 14:21:42 /


Eee nie rób. Każdy przyjdzie i będzie skubał :D

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-01 16:43:02 /


Zastanawiam się czy ten preparat może być substytutem normalnego malowania Czy tylko chwilowym "widzi mi się"

fluxTMC Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-02 19:51:17 /


a mnie ciekawi jak wyglądają zacieki po malowaniu?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-03 00:32:15 /


ciezko tym zacieki zrobic :) ale ostroznie z tym malowaniem felg, puki jest to wmiare swieze odchodzi calkiem OK ale jak sie pojezdzi chwile felgi "sie wygrzeją" wejdzie jeszcze w to pyl z klockow to tak wcale łatwo sie nie usuwa, lamie sie i kruszy na drobne kawaleczki

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-06 10:29:34 /


Maska w Granadzie już w czarnym macie.

malowałem PlastiLakiem i PlastiDipem
Ten pierwszy, słabo kryje i tak jakby pluje. Plasti Dip - rewelacja, jedna warstwa jak 3 plastilaku.
Zacieki bardzo ciężko zrobić, ale mozna wystarczy w jedno miejsce dużo nalać, co mi się udało na narożniku jednym. Schodzi wyborowo.

Zostało mi pół puszki jeśli znajdzie się chętny to mogę na PC przywieźć i pokazać jak to działa.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-12 21:44:39 /


Ty mnie lepiej daj znać jak to się sprawooje w poozniejszej eksploatacji bo ten mooj plastik jakiś taki roozowy ... :-)

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-12 21:53:00 /


może jeszcze taki filmik :) https://www.youtube.com/watch?v=DvpBKMNu4KE

PiotrekFCapri / 2014-08-12 22:18:00 /


Ja chcę bardzo to zobaczyć jak się robi.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-08-13 02:06:06 /