logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Głośniki do MKIII

Głośniki do MKIII

Allo, posiadam (nie to, zebym sie chwalil) dwa glosniki, a raczej piszczyki, sadzac po ich rozmiarach. Czy ktos bylby w stanie orzec, czy sa te same glosniki, ktore wystepuja w folderku z akcesoriami do Capri MKIII (fotka). Dla ulatwinia moge dodac, ze na spodzie ww machin dzwiekowych widnieje logo forda oraz ciag znakow: A72SX18808AA.
Bardzo prosze o pomoc - od tego zalezy, czy w Latajacym dane bedzie sluchac czegos poza muzyka plynaca spod maski. Co do radia, wiem ze mam oryginalne, teraz zostaly jeszcze glosniki... Towary zastepcze odpadaja - oryginal to oryginal. Z gory dziekuje za pomoc.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 15:29:12 /


wygladaja jak trzeba a ten numer oznacza ze jest to czesc forda wprowadzona w 72r wiec stosowane byly prawdopodobnie w Mk1b

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-13 16:00:28 /


Dzieki wielkie, ta odpowiedz jest dla mnie wiazaca - skoro pochodza z jedynki, a wystepuja jeszcze w katalogu trojki, to znaczy, ze mozna je smialo montowac :-))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 16:08:40 /


a ja mam pytanie gdzie oryginalnie byly umieszczone glosniki w mkIII?
tyl w polce, a przod gdzie? w drzwiach? aha i jaki ksztalt mialy przednie glosniki..? byly prostokatne? wydaje mi sie, ze widzialem jakis folder gdzie glosniki byly z przodu w plastikach przed drzwiami kolo nog kierowcy/pasazera...
pozdro

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-13 17:49:53 /


Ja mam jeden jeden centralny głośnik nad radiem , i nic wiecej :(
Dla Olka brawa za oryginalne akcesoria !!!

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-13 17:58:00 /


potwierdzam. z przodu byl jeden glosnik umieszczony w desce, dokladnie nad glosnikiem.
mam jeszcze pytanko do Olka. czy gdybys nie dostal nigdzie oryginalnych glosnikow forda to faktycznie zrezygnowalbys ze sluchania radia???!!!

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 18:19:46 /


Te glosniki, ktore posiadam byly zamontowane "w nogach" i wyglada na to, ze tam wlasnie mialy byc. Sadzac po dlugosci kabli nigdzie indziej nie daloby sie ich przyczepic. Te malutkie, prostokatne, ktore sa w folderku, byly montowane fabrycznie w drzwiach (widac to chociazby w samochodzie White Konrada).
Do Kaczora: gdybym nie mial oryginalnych glosnikow, to nie byloby muzyki w samochodzie... Wot i zboczenie :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 18:33:46 /


no własnie, ja też mam takie głośniki, a własciwie głośniczki :) tyle że w mkII miałem je zamontowane pod fotelami, czy to jest oryginalne rozwiązanie, wydaje mi sie że tak, ale moze ktoś jeszcze sie z tym spotkał? Olek, a Twoje gdzie były zamontowane?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 18:36:27 /


hmmm... no własnie, a mógłbyś okreslić gdzie dokładnie w nogach? jakoś z prawej strony, na tunelu? czy może z lewej jakoś? a może właśnie tak jakby z przodu pod fotelem, czyli "w nogach"? :D ale zagwostka ;)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 18:40:55 /


piszac "w nogach" mam na mysli platik, ktory jest na sciance przed drzwiami... Dla kierowcy - strona lewa, dla pasazera - prawa :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-13 19:18:08 /


A w oryginale były montowane jajka chyba 4x6 cala w drzwiach? U mnie w tapicerce są takie wycięcia wyglądające na oryginalne, do tego mam metalowe dopasowane idalnie uchwyty, nawet resztki głośników wyglądały jakby z tego okresu.

Piotrek PCK / 2005-03-13 20:35:17 /


czyli w zaleznosci od wersji glosniki byly albo w wycieciu w drzwiach albo tak jak pisalem wyzej w plastiku przy drzwiach kolo nog? a ktos wie od czego zalezy umiejscowienie glosnikow? i jak bylo z tylem? co to znaczy "glosnik centralnie..."? to znaczy gdzie, w desce rozdzielczej..?
pozdro

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-13 21:23:53 /


tak w desce rozdzielczej, tam gdzie są takie otworki na górze deski rozdzielczej nad miejscem gdzie jest radio. ostatnio kupiłem głośnik który tam będzie pasować.

grabasz / 2005-03-13 21:27:51 /


Zobacz do mikrofilmu (PDF J06,w dziale garaż), głośnik A72SX18808AA (moc 4 W) w Capri był stosowany od 01 75r. i przewija się przez mk2 i mk3 w różnych zestawieniach.
W ogóle to było trochę opcji nagłośnienia Capri.
Pozdro

PiotrekFCapri / 2005-03-14 00:02:26 /


Nieźle a co lata swietlne 2o1o

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-04 23:38:06 /


Coooo??

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-05 00:57:13 /