logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » brak sprzęgła ???

brak sprzęgła ???

witam mam problem ze sprzęgłem... a właściwie z jego brakiem.. dokładnie jest tak ze naciągam linke .... 5 razy naciskam sprzęgło i wmiare działa ... za 6-stym razem biegi juz nie wchodza ... naciągam znou i znowu to samo ... juz mi sie regulacja skończyła ... czego to moze być wina ?? sprzęgło ??? linka ?? docisk ?? prosze o szybką odpowiedź

black_consul Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-21 15:16:39 /


byc moze linka sie rozciaga, a raczej pancerz kurczy, sprawdz caly pancerz linki czy nie ma gdzies zgrubienia, albo czy ktoras z koncowek nie jest rozwalona

mozliwe tez ze spaliles sprzeglo, przegrzal sie docisk i nie ma juz swoich wlasciwosci - latwiej jednak najpierw sprawdzic linke

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-21 16:03:15 /


Sprawdz końcowki pancerza czy dobrze siedzš na swoim miejscu.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-22 00:08:29 /


Nie wiem czy w consulu jest samonapinacz przy pedale sprzegla, jesli tak to byc moze on jest uszkodzony. Camaro wybacz ale o rozciaganiu linki czy kurczeniu pancerza jeszcze w zyciu nie slyszalem :/

Mysza liil (EM) / 2005-03-22 06:42:44 /


przeciez jak pancerz sie uszkodz co sie zdarza w podrobkach linek to potrafi sie skracac, robi sie zgrubienie i pancerz sprezynuje, znam taki przypadek

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-22 08:05:10 /


Skoro znasz taki przypadek to oki, ja nie znam wiec sie zdziwilem, jedyne co jest niepokojace w podrobkach to fakt ze linka jest za gruba i za sztywna i ma za cienka warstwe plastiku,przez co ciezko chodzi (trzeba czesto smarowac olejem) i ma za mocno zacisniete koncowki ktore sie zrywaja.

Mysza liil (EM) / 2005-03-22 08:15:00 /