logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Pyrladnia Squad. Szanse i zagrożenia.

Pyrladnia Squad. Szanse i zagrożenia.

W wątku o imprezie GT Classic pojawił się poniższy post. Co Wy na to?

"Z racji tego, że jest to najświeższy wątek dotyczący Poznania chciałem poddać dyskusji pomysl stworzenia czegos na kształt 3M składu na ziemiach Pyrlandii. Wodza na Pyrlandię już mamy ;), ekipa rośnie w siłę, spotykamy sie czasem pod stadionem Lecha, znamy się i lubimy, dlaczego więc nie spróbować? Z chęcia obejmę jakieś lukratywne stanowisko, np. dyrektora ds. zakąsek i zapitek i będę przyjmował korzyści majatkowe ;)
Możemy stworzyć własną podstronę w obrębie capri.pl, miejsca na serwerze nikt nam nie odmówi, lokal się nawet znajdzie. Na Osiedlu Bajkowym/Ławicy. I to gratisowy (dla wszystkich, prócz mnie :/), ogrzewany, z garażem, a po kilku butelczynach berbeluchy to i kanał się wykopie... Fajną kanciapkę będe szykował w piwnicy domu pod koniec br. Będzie miejsce na kilka gratów, takich jak np. maska Hoovera... Może też zmobilizuje to zarejestrowanych, a ciagle nieobecnych? He? Jak będzie? Mamy być gorsi od Warszowioków i "Krzyżaków" z 3m i okolic?

Hrabia [2005-03-23 14:06:03]"

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 14:50:07 /


ZA! Myślę że chętni będą z Poznania i okolic.
Myślę też że dzięki temu może uda się zmobilizować okolicznych fordziarzy aby na wypadach nie było nas 5-7 tylko 15-17 sztuk :)

Najlepiej by to obgadać jakiegoś wieczoru przy piwku ;)

Piotrek PCK / 2005-03-23 15:01:11 /


może pomysł jest dobry ale...

beze mnie, ja należę do kluby www.capri.pl i do tegoż stowarzyszenia

ale mimo wszystko życzę powodzenia i dobrej zabawy..

Albi_Poznan / 2005-03-23 15:04:29 /


A czy ludzie z 3M nie należą tu? Nie przesadzajmy, chodzi tylko o lokalny squad w ramach capri.pl

Piotrek PCK / 2005-03-23 15:09:41 /


jestem jak najbardziej za!!!

borys / 2005-03-23 15:14:30 /


Dokładnie Albi, nie ma tu mowy o żadnych odszczepieńcach. Spójrz, jest www.3m.capri.pl, dlaczego nie ma być www.costam.capri.pl?
Chodzi raczej o uporządkowanie laklnych działań. Skoro Chuwer może organizować spotkania i sygnować je logo 3M, dlaczego My nie możemy podjąć żadnych działań?
Ale oczywiście, jeśli dojdzie do jakiegokolwiek "pospolitego ruszenia" nikt nie będzie zmuszany do akceptacji tego pomysłu. Żyjemy w wolnym kraju, mamy wolną wolę i jesteśmy wolnymi ludźmi. Mimo wszystko WARTO! Dobrze mieć jakąś kanciapkę, gdzie zawsze będzie można wpaść i coś pogrzebać. Prowadzę otwarty dom i nie będzie z tym problemu. Czuj się zaproszony, ale nie czuj się zagrożony, capri.pl było, jest i będzie. Ave Capri

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 15:16:49 /


i bedziemy jezdzić z jednego końca miasta na drugi? ....fajnie :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 15:16:54 /


cOke: jesli sprawi nam to radość, to będziemy to czynić w rozmaitych konfiguracjach sprzętowych i personalnych i geograficzno-lokalowych. Jednocześnie proszę też o wyrozumiałość: temat poddajemy pod dyskusję, a nie podejmujemy decyzji. Więc bez emocji mości szlachta, jeśli pomysł upadnie, nie zostanie poparty, to zostanie utrzymany status quo i koniec :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 15:21:31 /


www.pyrki.capri.pl? :P
Taaak ;) będziemy jeździć.. i rozmawiać... i pić.... i dobrze się bawić i laka palić.

Kurcze, zawsze w ten sposób ludzi łatwiej mobilizować, można by też zrobić jakąś impreze na torze poznań po dogadaniu się z AW.

Piotrek PCK / 2005-03-23 15:28:34 /


No...Ja mógłbym być przyjezdnym Poznaniakiem ;P
Jeżeli mościpanowie i mościPanny pozwolą :D
No bo Kaliszewko to to prawie przedmieścia :D

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 15:38:26 /


" Chuwer "

a ktoz to ??
hehehe ;)
nie wiedzialem ze ktos nowy w 3M składzie ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 16:47:01 /


Piosowania zgodna z wymową ;)

Piotrek PCK / 2005-03-23 17:40:30 /


Jasio, zapraszamy w nasze skropmne progi, jak się już cos urodzi ofkors.
A Hoover wie, że jest Chuwerem co dla niektórych ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 17:55:23 /


Jestem zainteresowany lokalnym squadem jak najbardziej , byle nie miał w nazwie żadnych odmian ziemniaqf tudzież kartofli czy jak tam je zwą . Zwłaszcza ciekawym pomysłem może być utworzenie siedziby gdzie można by wypić pifko i pogrzebać przy furach . Można by też organizować cykliczne spotkania np co tydzień lub dwa a w ich ramach choćby i bujanka po mieście w te i na zad . Lepsze to niż nie robienie nic i spotykanie się na zlotach na drugim końcu Polski dwa razy do roku.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 18:56:16 /


Czyli rozumiem, ze po swietach, tzn po 3.IV idziemy gdzies na piwo?

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 20:12:05 /


to ja skarbnikiem moge zostac:D

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 21:22:39 /


albo np. skarbniczką :) (ale problemy natury lingwistycznejto nie na tej stronie :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 21:25:32 /


"Może też zmobilizuje to zarejestrowanych, a ciagle nieobecnych? He? Jak będzie?" Ktos o mnie pytał? :))))))) sie zobaczy :) Ogólnie ciesze sie strasznie ze wreszcie projekt ruszył bo tak na serio to chyab wszystkim chodziło po główkach coś takiego no i nareszcie wypłynęło. Brawo Hrabia!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-23 21:28:04 /


CCCP Capri Car Club Poznan :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 21:40:39 /


Popieram nazwe :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 21:51:21 /


Dobra, z korzeniami historycznymi i taka znana..
popieram.. :)

Albi_Poznan / 2005-03-23 22:19:02 /


hehe fajna incjatywa :P popieram w całej rozciągłości :D proponuje PCC (poznań capri club) :P www.pcc.capri.pl :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 22:28:58 /


PKS - Poznan Kapri Sqad ;)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 22:47:30 /


Hmm...
Coz nie wiem czy jako Pyrlandczyk z importu i do tego z "Capri zastepczym" (nota bene w ktorego ksztaltnej piersi bic bedzie juz niedlugo fordowskie serducho) moglbym aspirowac do tego grona.
Jesli tak, to popieram inicjatywe w 100%. Mysle, ze zawody na torze Poznan beda znakomita sposobnoscia by sie zintegrowac. Choc moze jeszcze wczesniej jakas wycieczka piwna do baru-lokalu?

Pozdrawiam

Govar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-23 23:48:03 /


CCCP jest w ..... znaczy zajefajne

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 00:18:53 /


Ho ho ho, ale się porobiło :P

Segal: masz tą fuche w kieszeni ;)

Nazwa: PCC i CCCP są melodyczne, co prawda nazwa ma znaczenie drugorzędne, ale jeśli ktoś znajdzie chwilę na stworzenie projektu logo w 2 wersjach to git:)

CRUISER: Lokal jakis się znajdzie, po świętach będę znał szczegóły, od biedy jakąś pianę będzie można walnąć i pod machą pogrzebać, a owszem :) Dobrze ma Wiewiór - pianką się będzie raczył do woli, mieszka tuż za tzw. winklem, więc zawsze jakoś do łóża dotrze :D

Mości Panowie Wiecznie Nieobecni (kristoff, Mikołaj...) zapłacą frycowe i wypiją po kilkadziesiąt "karniaków"

3 kwietnia - dobry termin na spotkanie :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 00:28:40 /


Natomiast co do prawdziwego lokalu, to od kilku miesięcy marzy mi się klimaciarska knajpa dla fanów PRAWDZIWEJ motoryzacji z zajebistym parkingiem. Myślałem o "Capri Ride" lub "Capri Drive", nawet trochę się bujałem z tą myślą po mieście, łaziłem, szukałem lokalizacji. Pomysł upadł na dzień dzisiejszy: KASA. Bez 100 tys. peelenów ani rusz. Niemniej jednak koncepcję uznaję za opatentowaną i może kiedyś ją zrealizuję. Wszystko przede mną :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 00:34:41 /


Hrabia: ja też o tym myślałem, samochodziarska knajpa w Poznaniu. Robimy spółkę? ;)

Piotrek PCK / 2005-03-24 00:46:15 /


Beze mnie ani róż!
Nawet mam kandydatki na barmanki ;)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-24 00:55:34 /


> 3 kwietnia - dobry termin na spotkanie :)

prawie :) jak mi cos jakiegos paliwa w jakims pojezdzie zostanie to przyjade :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 01:13:44 /


cOke, dopchamy! ;)

Piotrek PCK / 2005-03-24 01:50:58 /


Za lokalną formacją jestem jak najbardziej. Na "Bajkowe" zbyt daleko też nie mam, więc styknie ;)
Co do spotkania - się zobaczy. Póki co powracam do zdrowia, bo i mnie w końcu choróbsko dopadło.

Pozdroofka

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 01:51:56 /


Poruszając się w sferze płonnych marzeń: polecam artykuł w Glamór ostatnim (chyba) numerze. Czasem czytuję, chcąć znać naturę Segal i innych kobiet;) Na serio: jest w nim zawarty artykuł o kobietach, które założyły knajpę Babie Lato. Nic w tym nadzwyczajnego, ale jest to spółka chyba 36 kobiet, więc koszty nie były aż tak duże:) Poza tym, nie wszystkie spólniczki miały kasę, zarobiły je dopiero na knajpie. Może docelowo można rozpatrzyć taki koncept? Mądry prawnik (kto jest u nas prawnikiem z wykształcenia, przyznać się!!) powinien poradzić sobie z całą sprawą. Z biegiem czasu, jak będziemy mieć coraz więcej kasy z innych źródeł (w końcu studiujemy, pracujemy...) można będzie pomyśleć o realizacji płonnych marzeń ;)
A temat czytanej przeze mnie prasy pomińmy, nie mam zamiaru się tłumaczyć.
cOke: nie martw się paliwem, tylko znajdź czas, zawsze mogę po Was podjechać.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 07:46:42 /


Jeśli o logo chodzi to ustalmy nazwę na 100% i na poniedziałek coś zaproponuję

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 10:07:33 /


CCCP jest przewrotne i można fajnie graficznie opracować z wykorzystaniem odpiwiednich motywów- sierp, młot, lewarek ręcznego, kostki przy lusterku, kłoś zboża, cyrkiel, ale PCC brzmi chyba dostojniej. CCCP będzie fajniej na koszulkach wyglądać :D Waham się:) Dlatego myslałem, aby poczynić 2 wersje i może ta bardziej udana graficznie zadecyduje o całokształcie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 10:18:23 /


A ja już Hrabiemu proponowałem nazwę najprostszą: Capri.pl Poznań (do użycia również jako skrót CPP). Propozycja takiej, a nie innej nazwy z takiego powodu, ze tu automatycznie jesteśmy kojarzeni z Capri.pl i nie dość, że nie tworzymy, przynajmniej nazwowego, odłamu, to jeszcze dodatkowo reklamujemy macierzyste Capri.pl. Tyle z mojej strony. Polecam pod rozwagę ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 11:53:55 /


Ja jestem za CCCP ;)

Mikołaj, jasne że Cię przygarniemy. ;)

Co do imprez Poznańskich, w Stęszewku 30 km od Pozka jest baza noclegowa, 2 km od niej jest lotnisko Bednary, z tym że teraz tam jakaś firma robi szkolenia samochodowe, ale myślę że dogadać się można. Pozatym jak ostatnio przez nie śmigałem to nic się nie działo, tylko pan z ochrony machał pięścią ;). W okolicach jest tez niemieckie lotnisko z czasów pierwszej wojny więc można pozwiedzać i zrobić konkurencję kto znajdzie więcej odłamków samolotu. Jedyny minus to dość dziurzaste drogi dojazdowe, ale baza noclegowa ma też duży ogrodzony "parking", można ognicho zrobić... no co mam dużo mówić, mam tam układy ;) 100 m od bazy jest lokalna "mordownia", lokal z klimatem ;)

Piotrek PCK / 2005-03-24 12:07:14 /


Mam nadzieje że to się uda, napewno się uda w to nawet nie wątpie, może nie pojawie sie 3IV w fordzie ale bede a co do nazwy to jestem za CCCP.

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-24 12:14:46 /


Moge pomoc w sumie teraz jestem w trakcie robienia nalepek na So 05 ale chetnie pomoge tylko powiedzcie jak sobie wyobrażacie PCC i CCCP .......tak pi razy drzwi jakieś propozycje wasze z ktorych bede mogl skleić projekt ! :D
(tło, logo w owalu, postokącie, czy jakieś inne a'la 3M deliktane czy agresywne kolory ....) najlepiej by bylo jak by każdy napisął jak to widzi dokłądnie wedlóg niego a potme zrobi sie jakąs stonowana hybryde z tego wszystkiego !

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-24 12:58:40 /


Hmm, kolorystyka może być taka jak na tapecie Gurdena, lekkie beże, pastele, kawa z mlekiem. Kolory te kojarzą mi się z young/oldtimerami
http://www.capri.pl/assorted/ford-capri-wallpaper-03.jpg

Kształt: może być owal, w górnej części proponuję umieścić PCC lub CCCP, w srodkowej części "coś", kontury capri widziane od przodu, z lekkim rzutem równiez na bok, chyba najlepiej mk2, choć większość luda w Poznaniu jeździ "trójkami". Miast konturów może być jakiś element charakterystyczny dla Wielkopolski, np. zdjęcie Segal lub worek kartofli... ;)
(Segal, wybacz... nie mogłem się powstrzymać od tego żartu, nie bądź zła na mnie... Oczywiście nie masz nic wspólnego z workiem ziemniaków)

W dolnej części warto chyba jednak umieścić logo capri.pl. Nie jestesmy wszak odłamem, ino podzbiorem :)

To taka ogólna wizja, im więcej ich będzie tym lepiej, może cos się uda z tego wszystkiego wysmażyć.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 13:36:51 /


Osobiście wolałbym jednak kontury capri "trójki" ;)
A poza tym jedynie jedna uwaga: zróbcie to na tyle z głową, żeby z tych wszystkich "kolorków" można było np. w późniejszym terminie zrobić naklejkę i jakieś inne bajery. Czyli jednym słowem, żeby to sie nadawało do wykorzystania przy jakiś innych zastosowaniach, a nie, że powstanie logo, które jedynie fajnie będzie wygladać na WWW.
Pozdrowionka

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 14:02:04 /


A może takie 2 propozycje? Proste, ale proste rozwiązania są najlepsze ;) To akurat bym widział jako mały znaczek na klapę albo na czoło... ;)

Piotrek PCK / 2005-03-24 14:30:19 /


A może z czcionką a'la Ford?

Piotrek PCK / 2005-03-24 15:19:40 /


ciężki wybór...

dobry projekt PCC jak i CCCP

ciężki będziecie mieli orzech do zgryzienia

dwa pierwsze projekty rewelacyjne

no tylko, który ??

Albi_Poznan / 2005-03-24 15:55:46 /


Może jeszcze poczekamy? cOke potrafi coś fajnego zrobić... Może SKUN sie podejmie... Im więcej możliwości wyboru tym lepiej, Piotruś: pracuj dalej :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 15:58:04 /


a ja mam jakieś takie dziwne wrażenie ze zjeżdzanie z fordowskiego logo to tak troche dziwnie wygląda. Może cos bardziej oryginalnego albo w innych barwach. Bo tak to wygląda jak podróbka fordowskiego znaczka z biedronki. Jakby dać jakis pastelowy kolorek może by było lepij. POZDRO

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 15:58:24 /


te małe napisy powinny być, tak mi się wydaję,
pod kątem 90 stopni w stosunku do obrzeży znaczka

dzięki temu opis będzie bardziej czytelny

Albi_Poznan / 2005-03-24 15:59:46 /


kristoff: mądrze prawisz, możńa to uwzględnić, bo też lubię takie kolory. Może to fajnie wyglądać. Sprawa jest o tyle prosta, że nie musimy robic nic na cito, przecież logo może poczekać te kilka dni.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 16:01:49 /


czyli prostopadle do obrzeży :)
(zależy jak na to się patrzy)

Albi_Poznan / 2005-03-24 16:02:40 /


To nie zrzynanie z fordowskiego logo, tylko robienie na styl... ;)

Albi: w ten sposób będzie to brzydko wyglądać, dół będzie się rozjeżdżał.

kristoff: a zaproponuj może coś ciekawego, postaram się zrobić takie logo.

Piotrek PCK / 2005-03-24 16:12:31 /


myśle intensywnie :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 16:18:22 /


Może tak: Jasny pastelowy kremowy kolorek jako tło, jakaś figura geometryczna (owal koło cokolwiek) w nim małe czarne capri mk1 napis wewnątrz dajmy na to owala. Nie mam zdloności platycznych więc nei potrafie zrobic czegos takiego ale otworze painta moze coś sie uda :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 16:24:51 /


paint rulez !! :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-24 16:34:46 /


http://www.myfreewallpapers.net/abstract/wallpapers/cccp.jpg

a ja cos spłodze w domu i postaram sie podrzucic w świeta ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 16:35:35 /


Trochę linka skopałeś, bo mają zabezpieczenie przeciwko bezpośrednim podlinkowaniom, ale jak ktoś chce to znajdzie ;)
A dla leniuchów, to pewnie o to chodziło:
http://www.myfreewallpapers.net/abstract/pages/cccp.shtml

Mi się logo Piotrka (PCC) podoba. Ewentualnie napis capri.pl na dole by można zrobić tak jak napis w logo capri.pl. Ale musiałbym to zobaczyć zrobione, czy nie jest to zbyt duże mieszanie czcionek...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 18:04:02 /


Mieszanie czcionek nie wygląda dobrze, wiem z doświadczenia. Jak już to bym musiał mieć taką czcionkę i zrobić z niej całe napisy.

A teraz szukam natchnienia na coś w jaśniejszych barwach ;)

Piotrek PCK / 2005-03-24 19:06:51 /


A może takie coś, napewno łatwiejsza i ładniejsza (jajo a nie kwadrat) będzie z tego naklejka lub naszywka. Oczywiście mam to też w .gif, z przeźroczystym tłem.

Piotrek PCK / 2005-03-24 20:26:49 /


nie wiem czy w związku z moją ostatnią "nieaktywnością" mogę zabierać głos, ale jestem za stworzeniem lokalnego odłamu capri.pl

co do nazwy mam propozycję: Poznań Capri Klub (PCK)

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-24 23:08:26 /


simon :) ładnie i po polsku :) jestem za :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-24 23:30:19 /


Jak już się wszyscy wypowiedzą (a jest nas jeszcze trochę), trzeba będzie podliczyć gosy i na tej podstawie wybrać nazwę, chyba że któryś projekt graficzny powali nas na kolana i nazwa z projektu stanie się nazwą ogólną.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 07:47:10 /


Jestem za PCC bo CCCP już było i niewiwiele z niego zostało :)
Pozdrowionka Dla Poznania

DEXTER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-25 07:57:44 /


Skoro ktoś odwiedza ten wątek, powinien trafić też tu (simon, dex):

http://www.capri.pl/forum/4242bab3d69ad#424337195e660

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 08:04:07 /


CCCP lub PCK i logo z FC MkIII na przejrzystym tle.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-25 08:11:42 /


Jak na mnie to druga propozycja Piotrka, ta z CCCP, ale się nie upieram, tylko jakoś tak PCC mniej podoba

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 08:46:08 /


Czy ta nazwa i logo są tak niezbędne co by z kumplami na miasto wyskoczyć?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 09:10:25 /


Nie no cOke, nie są niezbędne. Ale moim zdaniem (co już pisałem) tak się będzie łatwiej zmobilizować do działań (a o to dlaczego zapytaj Hrabiego, on jest bardziej kompetentny do udzielania takich informacji, ja tylko kilka kursów miałem:))

Piotrek PCK / 2005-03-25 10:58:14 /


cOke, absolutnie nie są potrzebne, ale czy kolejna naklejka na szybie nie sprawi Ci radości? Poza tym tak to już jest z rodzajem ludzkim, że wszelkie formy dobrowolnego uczestnictwa w grupie społecznej motywują do działania i dają satysfakcję. Zwróć uwagę na Hordy Moherowych Beretów, czy też harcerstwo (Piotrek & Agata, nie obraźcie się z powodu niecnego towarzystwa babciów od o. Rydzyka).
Zwróć też uwagę jaki jest odzew na sam pomysł - odezwali się ludzie, którzy nigdy lub sporadycznie to czynili. To jest właśnie ten mechanizm.

Czekamy tylko na objawienie Czołgów & Papajów :) Może na spotkaniu 2/3 kwietnia zostanie pobity rekord frekwencji? A kiedy my się ostatnio widzieliśmy wszyscy razem? Daaaawno...
Poza tym - czy nam się gdzieś spieszy? No nie, ergo możemy sobie pozwolić na zabawy z logo, nazwą. Jak Duzi Chłopcy :) Tu nie ma nic na siłę, jeśli ktoś znajdzie chwilę czasu i ma chęci, to dlaczego nie pozwolić mu na stworzenie fajnej formy graficznej? No a pod szyldem i w dobrym towarzystwie to i wódeczka lepiej smakuje ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 11:29:04 /


ja proponuje coś w tym stylu. Oczywiście to jest wstępny projekt napisy można zrobić w łuczku (ja tak nie umiem), można coś dodać rok założenia czy adres stron. Pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 14:32:13 /


kto by pomyślał że w Paincie można obracać tekst. Bueheheh jestem geniuszem :) Druga propozycja troszke ulepszona, inne kolory. Moim projektem zajmuje się już Piotrek moze cos ładnego z tego wyjdzie:)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 15:07:52 /


Zainspirowany i za prośbą krisa wrzucam moje wersje. Co do logo capri.pl to myślę że trzeba by się MK zapytać czy można je wykożystać w niezmienionej formie. Niebieski znaczek forda trochę mąci kolorystykę, chyba żeby jeszcze coś dodać i jakoś inaczej go ująć. Ale na to mam już pomysł ;) zaraz go wrzucę.
Na razie:

Piotrek PCK / 2005-03-25 15:21:53 /


Następna wizja

Piotrek PCK / 2005-03-25 17:06:24 /


to ostatnie najfajnijsze :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-25 17:14:00 /


Hehe, i pasuje mi do tapicerki ;)

Piotrek PCK / 2005-03-25 17:27:54 /


Project 1.

Albi_Poznan / 2005-03-25 17:30:22 /


Project 2. i 3.

Albi_Poznan / 2005-03-25 18:00:25 /


dla tych co mają czas i pomysła, udostępniam projecty do wykorzystania..

Albi_Poznan / 2005-03-25 18:04:50 /


Lepiej jak byś udostępnił oryginalną fotkę w dużej rozdzielczości, zwłaszcza tego drugiego (tzn drugiej grafiki, bo widzę że to jedno auto;)). Bo to co wrzuciłeś to raczej nie nadaje się do dalszej zabawy :/

Piotrek PCK / 2005-03-25 18:12:25 /


Niestety materiały poszły do śmietnika,
nie do odzyskania.. :(

Albi_Poznan / 2005-03-25 20:05:32 /


Szkoda, ale poszukam jakichś fotek i postaram się coś zwojować pod klimat Twojego pierwszego projektu. Taki może trochę zbyt nowoczesny styl jak na nasze furki, ale myślę że wyjdzie coś ciekawego.

Piotrek PCK / 2005-03-25 20:34:29 /


no Piotrek wyszło całkiem całkiem. Widze ze podchwyciłeś mój zamysł. Dla mnie rewelka tylko ze powoli troche tego za dużo i nie będzie wiadomo co wybrać :P Ale póki co to fajna zabawa :P

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-25 22:44:12 /


W sumie większość opowiada się za CCCP. No to ja też, a co mam zrobić... Co do grafiki, może któraś z poniższych (reasumując):

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-31 08:13:04 /


Na czym staneło z logo?? Mam dojscie do drukarni, moga nam zrobic przezroczyste naklejątka na szybki za grosze. Tylko projekt jest w *.cdr potrzebny. To co robimy.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 08:19:00 /


Z mojej strony wychodzi skromna propozycja (poniżej). Ładnie wyszło, nazwa przewrotna (CCCP), więc chyba nie powinno być problemu z akceptacją. Tym bardziej, że i tak chodzi raczej o przykrywkę pod spozywanie alkoholu ;)
Co na to reszta?
jasio: grosze tzn. ile za sztukę?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 12:19:35 /


No i jak w każdym przypadku różnice zdań nieuniknione. Jestem za propozycją z niebieskim owalem Forda i wpisem CCCP, może głosujemy, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania ? :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 13:05:36 /


nie będe się upierał, wazniejsza jest dla mnie jednomyślność :) Może być fioletowe jajo.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 13:21:03 /


A może ten z rzutem capri "z boku" bym przerobił czarno, tzn czarne napisy i capri? Był by ciekawszy niż ten patrzący z przodu?

Piotrek PCK / 2005-04-12 13:24:10 /




moze cos bardziej prostego?

w litery mozna jakaś grafike wrzucić

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 14:04:55 /


cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 14:15:21 /


Ha ha, fajne cOke!! Miło, że znalazłes chwilę czasu. Tylko czy pasują klimatycznie do capri?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 14:16:55 /


A tu troszke inne wersje troszke zabawy

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-13 21:35:00 /


cOke: fajne, tylko chyba lepiej by wyglądało jak by litery były grubsze :)

Andrzej: A masz tą drugą w jakiejś lepszej wersji?

Piotrek PCK / 2005-04-13 22:50:35 /


JaśniePanieHrabianie. Zależy ile sztuk, ale ok 65-70gr. za szt. + wysyłaka, albo jakoś mogę do Poznania dostarczyć. A co projektów to jestem za cOkowym, tyle że same kontury, np. białe lub czarne, fajne naklejki na szybę będą.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 07:11:44 /


Ja tez mam pewien pomysl, jak zdaze wrzuce dzisiaj wersje robocza

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-14 13:22:40 /


Jeżeli nie ma sprzeciwów chętnie zminię zdanie i sie przyłączę do CCCP.

Dodatkowo dorzucę ciekawy pomysł.
Może uworzymi u kogoś kto ma miejsce bazę części do naszych samochodów.
Dorzucę:
- wiatrak do 2.0-2.3 ford
- tylny pas do Capri
- szyby przednie boczne i uszczelka przednia szyby Taunus
i wiele innych..

Albi_Poznan / 2005-04-18 14:36:37 /


he, Albi, widzę, że na serio piwnicę sprzątasz ;) Poczekaj do września, to przygarnę Twoje części, a i dla innych też się znajdzie miejsce.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-18 15:00:18 /


Hrabia za późno
ja to chcę opróżnić do piątku na gwałt!!!
jest tego trochę!!
i może ktoś znajdzie miejsce!!

aby zrobić taki ogólny skład.. części zapasowych

Albi_Poznan / 2005-04-18 15:25:41 /


Hrabia, za późno, znalazł się chętny na przechowanie :) i ciągle mam miejsce a nie biorę dużego procenta za magazynowanie :) niech moc bedzie z nami

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-18 18:19:15 /


No chodzi o taki skład, z którego jak trzeba wszyscy skorzystają jak coś będzie trzeba!!

Albi_Poznan / 2005-04-18 18:30:06 /


Jak cos trzeba, to sie daje ogloszenie albo do kogos dzwoni...

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-18 20:12:36 /


Wiewiór ale jak zaczyna się coś takiego robic jak CCCP to i warto pomysleć o wspólnym jakimś magazynie części..

ja mogę sporo udostępnić gratis.. podzespołów do old forda..
bez zobowiązań oczywiście i nikogo nie zmuszę aby to samo zrobił..
a jeżeli będziemy mieli wspólny magazyn części to nie trzeba będzie dawać ogłoszeń..

Albi_Poznan / 2005-04-18 20:27:12 /


Ja też tam mogę pare rzeczy dorzucić ;)

Piotrek PCK / 2005-04-18 21:41:48 /


3majcie graciska do września, wcześniej nic nie ukręcę. A co z logo? Piotrek miał ochotę na tuning drugiego pomysłu Andrzeja, a i Piotrek Wiewiór vel PMX miał coś naklakrać w paincie ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-19 08:12:03 /


A ja moge po 70 gr naklejeczki pozalatwiac na szyby, tylko wzoor jest dość niezbędny

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-19 08:34:55 /


http://www.capri.pl/photo/9/a/425d0ae69c49a.l.jpg to moj faworyt.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-19 08:36:08 /


Hmm, zastanawia mnie tylko jedna rzecz: czemu skrót brzmi cccp, a nazwa capri club poznan :) Może capri car club poznan?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-19 08:40:19 /


Przyznam że zapomniałem, dziś wieczorem coś jeszcze dorzucę, po pomysł mi się rzuca po głowie.

Piotrek PCK / 2005-04-19 10:33:29 /


Najpewniejsze było by głosowanie na jakieś 2 - 3 typy wybrane, może by dało radę do SO coś zdziałać ale ktoś by się musiał podjąć w miarę szybko. Mój typ w załączeniu i zdania nie zmienię :) tylko tło by można dac jaśniejsze

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-19 10:34:49 /


hrabia "podskocz" na gore watku i zobacz sobie jakie rozwiniecie cccp zostallo zaproponowane

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-19 10:50:48 /


Tylko wygrzebie się ze służbowych obowiązków to pomyslę o formie demokratycznego głosowania. Zrobimy logokonklawe.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-19 11:39:13 /


Jako postronny i bezstronny chciałbym tak tylko wtrącić, że powyższe logo najbardziej mi się podoba, ale to moja opinia i nie chcę wpływac na bezpośrednio zainteresowanych ;)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-19 11:41:21 /


a może PCK - Poznań Capri Klub ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-19 22:39:28 /


Co powiecie na małe sobotnie spotkanko 7 maja? Malta + knajpa? Akurat aby odgrzać wspomnienia po SO. Skoro Mati kończy remont, to wiadomo kto będzie stawiał i kto się będzie chwalił ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 09:47:52 /


I wiadomo, kto w sobote dojedzie pozniej ;-) jestem za

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-25 12:25:48 /


Właśnie wróciłem od fachowca i jak na moje oko ktoś zapomniał o spasowaniu nowych błotników do drzwi :( ciekawe jak z tego wybrną, zaczynają regulacje :). Na pewno zabieram samochód i jadę na SO ale chyba czekają poprawki... się zobaczy, narazie to konkretna załamka.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 14:24:05 /


Stary, nie masz się jeszcze czym załamywać. I tak jesteś o dziesięć kroków dalej niż każdy z nas. Poza tym błotnikami będziesz się martwił, jak dostaniesz ostateczną odpowiedź "z tym się nie da nic zrobić". Dopóki piłka w grze to wszycho jest możliwe. CCCP/PCC udziela Ci wsparcia duchowego. W razie czego zawsze możesz odwiedzić nasz nowopowstały kącik psychoporad ~~Napisz do Kasi "Segal"~~... ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 14:31:20 /


A ja się ciesze że Mati zrobił już to capri, kolejna osoba do holowania mojej wydmuszki ;) no chyba że Hrabia chce być twardziel i pocholuje go w 2 strony ;)

Piotrek PCK / 2005-04-25 15:26:12 /


Słyszałem, że niejaki Hrabia ze względów osobistych nie dotrze na SO, ale może użyczyć swojego bolidu o dźwięcznym imieniu Frod Crapi na tą okoliczność

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 15:28:27 /


Cholera mogłeś mówić wcześniej to ja bym skorzystał. A teraz musze iśc do pracy.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 18:31:07 /


Hrabia jaja sobie robisz??? Bo ja zastanawiałem się od kogo auto pożyczyć na SO, bo skodą nie pojade bo nie mam takiego dużego worka na śmieci żeby ją przykryć (wstyd straszna rzecz).

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 18:42:48 /


A może coś w stylu:

Poznań Old Ford Squad
albo
Poznań Youngtimer Ford Club
albo
Poznański Klub Starych Fordów
...

?

Piotrek PCK / 2005-04-25 19:46:49 /


Poznański Zespół Fordów "Misie", w skrócie PZFM

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 21:15:38 /


Najpierw taki niemisiowy:

Piotrek PCK / 2005-04-25 21:17:29 /


miker, ja w swojej karierze byłem juz toyotą i dwiema corsami, w tym jednym dieslem... Nie ma sie czego wstydzić. A teraz mam capri i nie mogę :( Złośliwośc rzeczy martwych.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 21:27:09 /


A moze wydzielimy swoją cząstkę serwera wzorem trzyemskładu? Kto pogada z MK? Ja go w ogóle nie znam. W końcu trochę pieniązków wyłozylismy :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 21:30:10 /


Spoko spoko, tylko najpierw dojdźmy do ładu z nazwą, najlepiej 7 maja przy piwie (tylko nie jak ostatnio) ;)

Piotrek PCK / 2005-04-25 21:34:23 /


to moze "druzyna A" ?:P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-25 21:39:19 /


ja zawsze chciałem kupić Tranzola mk2 i przerobić go na furgo al'a drużyna A :P

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 21:45:47 /


U nas już taki jeździ ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 21:54:34 /


"Poznańskie Misie Caprisie", w skrócie PMC

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 21:55:45 /


;)

Piotrek PCK / 2005-04-25 22:21:36 /


A czyje auto tak zeszpeciłeś,he?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 22:31:07 /


Wcale nie zeszpeciłem... ale już myślę o MacGyverze i AirWolfie ;)

Piotrek PCK / 2005-04-25 22:38:58 /


Oto projekt. Docelowo zdjecie auta powinno byc zrobione okolo zmroku, z zapalonymi swiatlami, na ciemnym tle. Ale jak oceniacie pomysl? Wg mnie najlepszy ;-) nie tam ciagle te owale :D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-25 23:48:53 /


A moze druzyna W (wielkopolska)??

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-26 07:40:50 /


@Piotrek Wiewiór vel PMX - pomysł fajny :) :) Pytanie tylko, czy logo z autem o zmroku nie straci przejrzystości. Mało będzie widać. A przy małym rozmiarze zdjęcia zanikają pierwze czerwone litery nazwy. Rozumiem, że czerwony jest jedynym słusznym kolorem, ale niedowidzący jak ja nie rozpoznają nazwy. Poza tym to solidny konkurent wobec innych logo. Miło:) Dzienx

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-26 08:12:57 /


Nie mialem lepszego zdjecia, ale mozna zrobic samochod badziej plasko i rozciagnac logo w poziomie. Wtedy bylyby wieksze literki.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-26 12:28:19 /


CCCP rozciągnąć na całą szerokość, zdjęcie forda faktycznie bardziej płaskie, i zrobić to logo bardziej jako grafikę, a nie zdjęcie i będzie bomba, postaram się coś podobnego naskrobać jak znajdę odpowiednią fotke do obróbki.

Piotrek PCK / 2005-04-26 15:14:04 /


Tak się wtrącę w nie swoje sprawy :).

Może pójdziecie z tworzeniem loga w takim kierunku który da wam możliwość późniejszego tworzenia z tego różnych materiałów tj.: naklejki, naszywki, proporce czy banery. W tym celu musielibyście stworzyć coś co ma swoje źródło w grafice wektorowej. W innym wypadku będziecie musieli się ograniczyć - przynajmniej co do wielkości wymienionych powyżej - do maksymalnych wartości żródła tejże grafiki rastrowej (czyli rozdzielczość i DPI obrazka).

A jako, że i tak już zacząłem przynudzać to sam coś Wam zaproponuje :).

pozdr.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-26 16:58:45 /


rany julek jak tylko nie mam juz dostepu do sieci to tu takie bajki sie na stronach dzieja? :)
pomysl fajny i nawet nazwa hmmmm chwytliwa. ja najwyzej na razie sobie jakies logo do rolek przykleje i bede sie lapal spojlerow podczas tych przejazdow po miescie:)
nie wiem co z tym paleniem gumy...

bood-o / 2005-04-27 11:40:28 /


8 kolek trudniej spalic niz 4.......

bood-o / 2005-04-27 11:41:12 /


Bood-o, ale ty masz fajny adres emilowy :) Jesteś pracownikiem naukowym? Spóźniłes się na kilka fajnych rzeczy, m.in. na pierwsze Spotkanie CCCP/PCC i Pierwsze Zawody w Prostowaniu Ludzika. Będziesz pił karniaki.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-27 11:43:56 /


spoko jak alkocholowe to nie ma sprawy:)))
tak adres jest kopniety ale zaraz go zmienie

bood-o / 2005-04-27 12:31:27 /


ok teraz adres sie zmienil, bo tamtego uzywam troche mniej, ale nie nie jestem pracownikiem naukowym taki poprostu adres mam z uczelni

bood-o / 2005-04-27 13:45:54 /


No proszę - z nadmiaru obowiązków zawodowych nie zaglądałem dosyć długo na forum, a tu proszę nieźle się gotuje w naszym kociołku z ziemniakami :)
A jak juz zajrzałem to sie wypowiem.

Idea super - rzadko udaje nam się zgrać terminowo na spotkania,a takie miejsce gdzie można wpaść i zawsze ktoś będzie jest super. Bikerzy mają swoją środę motocyklową i wiadomo, że jak ktoś w środę wpadnie do klubu to paru ludków napewno tam będzie (zazwyczaj jest ich całkiem sporo :) )

Nazwa - PCC jest chyba najbardziej OK bo nie kojarzy się z niczym innym,dla CCCP z mojej strony zdecydowane veto bo zdaje się, że jestem jedyną osobą, która pamięta co on oznacza i ma negatywne skojarzenia z tym skrótem i nie traktuje go jak dawno minioną egzotykę (zwłaszcza po tym co się ostatnio tam dzieje),a naklejenie go na szybę nasuwałoby przypuszczenia, że kierowca wyraża tęsknotę za minionymi czasami i tamtym krajem - bo małych literek wyjaśniających skrót nikt już z samochodu jadącegp obok nie przeczyta.

Logo - wiem, że w nazwie jest capri i tych autek jest tu najwiecej ale nieśmiało (jak wniosek mniejszości he,he) zasugeruję nie wstawianie konkretnego samochodu w logu, raczej sama grafika z liter lub inne symbole motoryzacji i popieram CRUISERa - unikać ziemniactwa w logu i nazwie.

Projekty - jak pisałem wyżej cierpię na chroniczny brak czasu, więc chwilowo nie zajmę sie wymyślaniem loga - przynajmniej do lipca - ale siedzę trochę w grafice (corel,photoshop,autocad,3D studio) i jak bedzie jakiś ciekawy projekt a zabraknie zdolności to mogę go obrysować (jako wkład w działalność PCC)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-15 03:25:49 /


i może koziołka przy nicku :P

segal (..)

segal (,,

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-15 03:41:26 /


Ander: http://www.capri.pl/forum/4284aba2b7d64&t=323030352d30352d31332030383a35373a3230

Pzdr

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-15 09:25:43 /


Ander: pomyśl nad logiem zawierającym silnik V6 ;) jak będziesz miał 5 min wolnego to szybko skrobnij i wrzuć na forum :)

Piotrek PCK / 2005-05-15 10:43:11 /


Co do koziołków to może coś na wzór Kolejorza, nie żeby od razu perfidnie kraść pomysł ale kozły powinny się pojawić :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 08:19:21 /


No to może czaszka kozła z rogami, w stylistyce satanistycznej? Kozioł w monster-aucie? I ze 3 odwrócone krzyże, może pentagramik? Trzy szósteczki? Dobry pomysł ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 08:31:14 /


http://www.hcfr.pl/download/final.swf

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 09:33:19 /


good news/ bad news:
Wszem i wobec obwieszczam, iż kupiłem dziś siedzibę CapriGarażu na Os. Bajkowym (wraz ze skromną "nadbudówką" mieszkalną/ będzie więc mniej kasiory na capri

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 19:44:22 /


Zaczynają padać konkrety. Bravo. Kiedy otwarcie? :)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 20:26:03 /


Silny oddział belzebubów juz jest na wschodzie, nie musimy im rozpalać tu ognia piekielnego bo zostaną z nas frytki :)))
To miał być nasz zwykły mały poznański koziołek z literówki do nicka bez żadnych mrocznych koneksji (co prawda w innej czczionce wyglądał bardziej bojowo i koziołkowato).



Postawiłem go obok segal bo przy niej wszystko wygląda ładniej ;)
_
Piotrek, to znowu odezwie sie dyskryminowana rzędowa mniejszość :P ale zobaczę co da sie zrobić.

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 20:46:17 /


zaraz, to na tym rysunku jest koziolek obok Segal czy sam koziolek, bo slabo widac... :P

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-16 21:01:47 /


Koziołka powiększyłem, segal wolałem nie ruszać co by juz bardziej nie draznić Coke`a :D

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 21:13:32 /


Bardzo ładnie ander, rzędowców się nie bój, ich opór stłumiliśmy na poprzednim spotkaniu ;) i czekamy na pracę ;)

Piotrek PCK / 2005-05-16 22:04:59 /


Otwarcie ikopanie kanału w październiku. Nie pytajcie czemu tak późno. Po prostu w październiku. Logo klimatyczne. Możemy już zamawiać naklejki u jasia 1379.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 22:09:18 /


ander daj w bardziej bojowej czcionce co by bardziej koziołka przypominał, logo przeciez mozna w dowolnej wyciać, a jak logo bedzie rozpoznawalne to nawet w verdanie bedzie już czytelne ;))
i prosze mi koziołków przy segal nie stawiać :P
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 22:27:28 /


Może jestem zbyt trzeźwy... ale gdzie tam jest koziołek? ;) Serio go nie widzę :(

Piotrek PCK / 2005-05-16 22:44:34 /


patrząc od lewej: łep z rogami i broda (aerodynamiczna ;)) - nogi przednie - nogi tylne - ogon (bagażnik?)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-16 22:49:56 /


Aaaaaahhhhaaa... no też o tym myślałem... ale nie byłem pewien ;)

Piotrek PCK / 2005-05-16 23:04:17 /


To były pierwsze PRZYMIARKI do pierwszego logowego kozła



niestety nie miałem czasu go rozwinąć i pożenić z nazwą wiec pomyślałem o czymś takim



czyli chwilowo kompletny minimalizm :) ale jak sie spodoba poćwiczę go dalej (za czas jakiś :P - ale w końcu nie pali się)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-17 00:54:27 /


a moze taki? 6,-,’

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 01:00:15 /


troszke sie zepsul 6,-,'
6,-,~
6,,-

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 01:03:21 /


ten ogonek wyglada jak u swini :P
tak chyba lepiej

6,,

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-17 01:21:24 /


ahhh ta wasza tworczosc, strach sie bac:))))

bood-o / 2005-05-18 16:58:20 /


a może trykające sie koziołki? ~,,)(,,~

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-25 13:12:59 /


Powiem szczerze ze zaluje ze w szczecinie nie ma zadnego takiego stowarzyszenia pod patronatem capri :( Uwazam wasz pomysl za extra sprawe i zycze powodzenia !

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 13:43:25 /


Nieźle Krzysiek - widać, że ten z lewej wygrywa :)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 18:56:19 /


ostatnio tak często bywam w Poznaniu, i nie opuszczam chyba żadnych zlotów, więc będe się starał o honorowe członkostwo PCCC moge?:)

Hoover 3M / 2005-05-31 19:17:08 /


Hoover, mozesz, jak tylko wypijesz karniaki.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 19:42:10 /


co do tych karniakow to obiecujesz, obiecujesz,ale jakos mi sie nie dostalo zadnych, a ciagle czekam nie wiem, moze kup jakas wodeczke a ja z hooverem ja wypijemy, tak wiesz jako karniaki:) no ewentualnie jakies piwo x ?00 :)

bood-o / 2005-05-31 19:54:45 /


To ja takiego karniaka też proszę w związku z tym że obiecywałem, a nie przyjechałem capri na ostatnie spotkanie ;)

Piotrek PCK / 2005-05-31 21:00:14 /


Zamawiam karniaka za stukajacy silnik, i pewnie Hrabia tez zazada za padniety reduktor. Wychodzi na to ze karniaki wszystkim stawia cOke ;-)))))

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-31 21:25:06 /


widze że zostałem zaakceptowany chyba:) ach Ci..Poznaniacy:) wszyscy chca karniaki pić-hehe widze ze jak wpadne z paletką piwka to nie tylko członkiem honorowym ale może i w zarządzie zasiąde:) buachacha

Hoover 3M / 2005-05-31 21:47:56 /


cOke=prezes=stawia ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 22:00:26 /


heheh:) dobrze ze w 3M sa inne zwyczaje:)

Hoover 3M / 2005-05-31 22:23:04 /


A może - nowy stawia?! ;) Hoover=nowy :D

Piotrek PCK / 2005-05-31 23:04:34 /


Hoover=nowy=stawia :) :) :) :) Ale brońboże nie w najbliższą sobotę, bo chyba mnie nie ma.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-31 23:06:01 /


W koncu sam napisal ze paletke piwa przywiezie ;-) i rozwiaze sie problem braku Prezydenta CCCP/PCC/PCK/CHWDP itd

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-01 01:59:10 /


Fakin' siet, a mnie nie będzie. Obstawcie mi choć jedną pianę. Życzę miłego spotkania :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 07:55:25 /


Czy jakieś plany na weekend, bo akurat chyba będę, fajnie gdyby sie udało :) będę na nasłuchu

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 08:20:46 /


wypraszam sobie nie taki nowy! :) wczesniej zarejstrowany niz połowa PCCC :P

Hoover 3M / 2005-06-01 11:06:24 /


Plany na ten weekend są tu http://www.capri.pl/forum/4284aba2b7d64 :)

Piotrek PCK / 2005-06-01 11:23:22 /


ja tam nie wiem od kogo ale oficjalnie domagam sie nalezytych % !!!! w koncu zasluzylem! :)

bood-o / 2005-06-01 12:12:00 /


ja tam w ramach karniaków to kopy w d... moge zapodać, :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 12:15:43 /


jezeli to miala byc kielbasa wyborcza, to prezydentura CCCC...costam ci cOke nie grozi ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-01 13:25:36 /


wlasnie w koncu ccccc..... co???
bo ja juz prawde mowiac troche sie pogubilem. Stanelismy w koncu na czyms?
Nie wiem juz jest ustalone to logo?
Bo ostatnio mnie nie bylo. Moze jakies nowiny sa, tylko jakos nikt nic nie mowi?

bood-o / 2005-06-01 15:52:29 /


CHWDP - Capri Hot Wheel Drivers Poznan

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-01 16:25:22 /


Tu chyba będzie musiał prezes zarządzić silna ręką. Wybierze nazwę i logo i byndzie po problemie. Mało demokratycznie, ale ducha walki w narodzie nie widać. Więc albo nikomu nie zależy, albo rozprasza się odpowiedzialność.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 16:34:07 /


Jak o mnie chodzi, to się jednak ku PCC skłaniam... CCCP jednak mi się pozytywnie nie kojarzy, co już ktoś inny tutaj również zauważył wcześniej.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 19:55:31 /


mój głos - PCC

PCC - 2głosy
CCCP - 0

i dalej kazdy sie dopisuje, nic prostszego :)

Pozdro!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 20:59:34 /


Poznań Capri Klub - PCK - 1 głos

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-01 21:50:25 /


ja jestem za cccp

bood-o / 2005-06-02 12:32:16 /


Ja jeśli mogę zagłosować to jestem za cccp.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 12:50:47 /


A może coś w stylu Poznański Klub Starych Fordów? Poznań Old Ford Squad?

Piotrek PCK / 2005-06-02 12:53:19 /


żadnych "OldFordów", ja jestem za PCK

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 13:01:42 /


CCCP oczywiście

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 13:26:50 /


A wytłumaczcie mi proszę co jest fajnego w jeżdzeniu z naklejką CCCP?
Ani Capri nie było produkowane w ZSRR, ani też ten okres nie był jakiś fajny, żeby z rozrzewnieniem go wspominać. Wręcz odwrotnie, większość mojących trochę więcej niż 20 lat chciałaby zapewne zapomnieć o erze ZSRRu. Trochę więc nie rozumiem tego... Generalnie to mi pasuje mniej więcej wszystko tylko nie CCCP.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 13:43:51 /


cccp
mamy demokracje wiec jak wiekszosc za cccp bedzie to sie nie "zapiszesz"?
a poza tym to czy potrzebna jest nazwa , prezesi itp. zeby sie spotkac, pogadac poogladac samochody czy wypic piwo?

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 13:55:52 /


Segal... no niby nie... ale będzie kolejna fajna naklejka na klapę :D a prezes to funkcja umowna, nie musi on nic robić... więc niewiem czemu cOke się tak wzbrania ;)

Piotrek PCK / 2005-06-02 14:26:30 /


skoro umowna to po kiego grzyba sie tak na mnie upieracie?
weźcie sobie kogoś kto chce pełnić taka 'umowna' funkcje i po sprawie, po raz n-ty powtarzam, że nie jestem zainteresowany, i coraz mniej całe to zamieszanie mi sie podoba.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 14:38:57 /


cccp. A cOke to fajny koleś, dlatego tak wszyscy go maltretują o prezesostwo ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 14:58:01 /


Coke nie ma co ukrywac, spowodowane jest to twoja wiedza, no i nie tylko. Ale mysle ze nie bedziemy cie do tego zmuszac (no moze troszeczke), ale nikt z nas nie jest tak bardzo w temacie capri, jak ty, z tad to wszystko. Na sile nic nie zrobimy, wiec zawsze mozesz byc takim "magiem"
do ktorego uciekac beda zbladzone, i potrzebujace pomocy owieczki. Ale mysle ze nikt z nas nie ZADA od ciebie zadnego liderowania, poza pojawianiem sie na spotkaniach:)))

bood-o / 2005-06-02 15:13:14 /


mi tam zwisa skrot, wazne zeby na haslo "spotkanie" stawiali sie wszyscy umyci, wypoczeci i wyposazeni w bilety NBP na napoje i tyton ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 15:31:07 /


Kżyho, nie ma co dyskutować bo zdania uczonych są podzielone, więc jeśli pasuje to pisze się TAK, a jeśli nie pasuje to NIE :) i po co te jałowe dyskusje. A mi się np nie kojarzy źle CCCP (wilk i zając, misiek z olimpiady, korespondowanie z pionierami w jedynym słusznym języku :D , Pabieda rulez itp.) a jeśli ktoś dorabia filozofię to jego brocha ;) i niech nikt nie mówi że CCCP nie pasuje do oldschoolowych klimatów.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 15:39:29 /


Co do skrótu: zwróccie uwagę, ile fajnych gotowych gadżetów można znaleźć:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52919690

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53146864

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53070725

CCCP rulezzz

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 15:45:34 /


Co do cccp to jeszcze proponuje pub Proletariat jako nasze główne miejsce spotkań ;)

Piotrek PCK / 2005-06-02 15:45:40 /


Ja tam nie dyskutuję za bardzo. Będzie wygra CCCP, to wygra, trudno. Nie potnę się z tego powodu ;)
Natomiast po prostu zainteresował mnie powód fascynacji owym skojarzeniem.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 15:45:42 /


jak dla mnie to tu nie chodzi o skojarzenia, ale to dla mnie. Na pewno latwo zapamietac, jak ktos, gdzies zobaczy, poza tym my nie mamy nic wspolnego z komunistycznymi czasami, a nazwa to nazwa niech wpada w ucho i nam na pewno sie bedzie fajnie kojarzyc:)

bood-o / 2005-06-02 16:10:10 /


Z drugiej strony kupa ludzi pajacuje w koszulkach z sierpami i mlotami, a nie wie na czym to naprawde polegalo. To samo dotyczny na przyklad kultu partyjnego przyglupa Gierka, przez ktorego mielismy w 1990 inflacje kilkaset % albo komunistycznego mordercy czegewary...

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-02 18:39:47 /


no teraz to calkiem extremalnie pojechalismy:)


ALE FATKT.....

bood-o / 2005-06-02 19:05:27 /


Można by się jakoś wkręcić w Proletaryat i może zniżka dla klubowiczów :) fajnie by było, więc trzeba zacząć...

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-02 19:22:04 /


nooo...:)

bood-o / 2005-06-02 19:26:45 /


Sorry ale mi napis CCCP na Capri w ogóle nie pasi a po dłuższym namyśle nazwa ani skrót nie robi mi żadnej różnicy bo i tak nie będę oklejał samochodu żadnymi naklejkami co by na nich nie było.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 10:23:47 /


Dla mnie idea cccp (w sensie samej nazwy ofcourse) jest troche bez sensu. Nie dość że tak jak ktoś powiedział wuchta wiary chodzi po mieście w ubrankach opatrzonych właśnie takim napisem to jeszcze owy napis mi ni cholery nie pasuje do Capri. CCCP to dobra nazwa dla kółka miłośników mateczki rosji a nie dla klubu zrzeszającego fanatyków motoryzacji. Może kiedys sie zdecydujemy na jakieś gadżety klubowe i co wtedy? Czapeczka z napisem cccp? Takie to pewnie nawet na bema i teraz można klupić. Dopóki nazwa jest nieoficjalna i służy tylko do porozumiewania się wewnątrz klubu no to ok, spoko, ale jak to się rozwinie to mi się osobiście to średniawo podoba. Ale fakt faktem mamy demokracje. Tylko ze z tego co widze to coniektórzy mają problemy z podjęciem decyzji albo nie chcą głosowac. Jezeli zostawimy to tak jak jest to temat bedzie powracał więc może jakieś drastyczniejsze kroki?

Więcej się nie wtrącam bo ja za młody jestem i za "nowy" żeby tak tu mieszac.
Pozdro!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 17:42:06 /


Cicho "nowy" :D Mi idea cccp nie przeszkadza, ale jak ma być inne, to też jestem za PCK!

Logo z lusterkiem, kostkami i fordami może być fajne... ale zrobię coś dopiero ja mój zdechlak ruszy... bo muszę mieć co fotografować.

Piotrek PCK / 2005-06-03 17:57:49 /


w sumie racja nazwa ma sluzyc nam i do poki nie bedzie miec nic wspolnego z ziemniakami, pyrami...itp, to dla mnie jest do zaakceptowania wiele, mi sie cccp podoba ale nie upieram sie przy tym:)

bood-o / 2005-06-03 18:57:35 /


Problemy z podjęciem decyzji kiedyś miną :) to nie wyścig o złote kalesony, czy zgramy ten klubik za 2 dni czy za 2 miesiące to chyba nie jest aż takie ważne.

Drastyczniejszych kroków też nie ma co podejmować, po co nam w, jak narazie fajnej i zgranej, grupie jakieś niesnaski i podziały?

A jak będziemy mieli w końcu ten regionalny oddział capri.pl to może MK założy nam takie podforum jakie ma 3M i nie będzie trzeba zabierać głosu w tym tasiemcowym wątku ;)

Piotrek PCK / 2005-06-03 19:17:26 /


kurcze to teraz Piotrek ze mnie zrobiłeś tyrana buntownika i demagoga :P

acha miałem sie nie odzywac......

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 20:01:16 /


Spoko Krzysiek, ja chcę tylko pokazać że Ty taka cicha woda, i trzeba będzie Cię krótko trzymać ;)

Piotrek PCK / 2005-06-03 20:05:36 /


a ja tu juz plan na dojście do władzy miałem :P a tu nici :P

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 20:09:33 /


Rozszyfrowałem Cię!!!! :D

Piotrek PCK / 2005-06-03 20:22:00 /


nie no jeszcze sie przyznal...!!!
Piotrek jak go nastepnym razem spotkamy to wiesz nie dosc ze maja byc wisiorki to jeszcze trzeba bedzie cos tam potem wymyslic bo inaczej tego nie wiedze jakas kara musi byc. Za to ze sie przyznal mniejsze ale zawsze...

bood-o / 2005-06-04 21:47:56 /


Tak tak, pewnie dlatego dziś nie przyszedł na spotkanie :D

Piotrek PCK / 2005-06-04 21:50:49 /


nieprawda VETO!!!! Byłem to Was juz nie było :) Mam świadków!!! Prawda Ander?

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 21:54:29 /


Trzeba było przedzwonić :) Ale spoko, nie pierwsze i nie ostatnie spotkanie to było :)

Piotrek PCK / 2005-06-04 22:22:27 /


ponoć gdzieś na jakąś Rusałke czy gdzieś się ulotniliście. Ale spoko Albi mi pokazywał zdjęcia i filmy wiec juz wiem co opuściłem. A opuściłem i to duzo:(

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 22:40:17 /


Potwierdzam był - co prawda jakimś toczydełkiem ale za to pod krawatem i nawet brata przyprowadził. Pierwszy raz widziałem autko bujające się po miescie z zaspawaną szperą :)

A nazwa jak juz to PCC albo ewent. PCK

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-05 01:32:39 /


a żebyś widział co to auto robi jak jest mokro na rondzie w Komornikac :P Strach sie bać :) Właściwie to mam film na komie mogłem pokazac, o ja idiota :) A co do szpery to on juz tak jeździ ze 3 miesiące jak nie dłużej i to jest chyba najmocniejsza szpera jaką w yciu widziałem (spawana dwa razy). Pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-05 12:36:53 /


ZŁA WIADOMOŚĆ a propos, jak to nazwał bood-o, wisiorków to niestety nie ma już takich z napisem Ford tylko ze stangami teraz są :(((( No chyba ze używane ale te bywają powycierane... zobaczymy co da się zrobić.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-05 21:20:58 /


Spoko, mojego i tak ciągle z mustangiem mylą ludzie :D Choć wolałbym zwykłego forda, może być "znoszony", nie będzie tak zalatywał "nowością" ;)

Piotrek PCK / 2005-06-05 21:31:27 /


ja tez moge miec "lekko" wymietego, jakos to przezyje :)

bood-o / 2005-06-07 12:04:31 /


Piotrek, to ciekawe ze ty ciagle masz Mustanga a ja Mante.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-07 22:13:54 /


Bo Twój jest czarny, a mój "szaro-brązowo-śliwkowy" z "chromami" :) a nie wiesz że czarne są manty, z "chromy" mają mustangi??? ;)

Piotrek PCK / 2005-06-07 22:37:42 /


Ale ja mam Mante A czy Mante B? Bo wstyd nie wiedziec kiedy ze znawcami rozmawiam.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-08 00:56:10 /


jak cos to mow ze to taki nietypowy model, wiesz bardzo malo ich robili, sa tak niespotykane ze nawet wlasej literki nie maja:)

bood-o / 2005-06-08 16:08:44 /


Juz wiem
Manta AB (model przejsciowy), wersja na Ekwador
wyprodukowano 1szt. i ukradziono w porcie przed zaladowaniem na statek
wlasnie sie odnalazla

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-08 17:47:28 /


CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-08 23:01:16 /


Dzień dobry

Powracam z odmętów pracy zawodowej i nauki. Widzę, że pojawiło się sporo postów, ale żadnyc konkretów. To ja zacznę: Zacny MK zapewnia nas, że poznańska podstrona capri.pl może zostać odpalona choćby i teraz, ale musi mieć tą wykropkowaną część adresu: www.....capri.pl :) W rankingu prowadzi cccp.

Pzdr i do zobaczenia w niedzielę

Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-10 22:15:29 /


Chol**na demokracja ! Słowo "car" w skrócie cccp jest bez sensu , chyba nie musimy sugerować nikomu że nie jesteśmy klubem jakiejś wyspy. A może po prostu bądźmy oddziałem capri.pl reprezentacja Poznań , po konia nam właściwie nowe nazwy ? Co gorsza może dojść do płacenia składek na 2 kluby , a tego byśmy nie chcieli :) poznań.capri.pl lub capri.pl.poznań

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 09:18:41 /


ja jestem ciagle w szoku, okreslenie " jakiejs " nazwy, lub czegokolkwiek co by moglo w jakis sposob nas reprezentowac, zajmuje nam calkime spory kawal czasu. Dobrze ze spotykamy sie noramlnie:)

bood-o / 2005-06-11 14:59:05 /


Jeżeli juz geograficznie to lepiej Wlkp niz Poznań. Wszak Mosina i Luboń to nie P-ń, a Kalisz i Gorzów Wlkp. to już w ogóle.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 17:55:57 /


www.biurokracja.capri.pl

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-12 00:40:49 /


czy jako czlonek honorowy tez mam jakis glos?:D

Hoover 3M / 2005-06-12 14:43:32 /


Dawaj, nie obrazimy się ;)

Piotrek PCK / 2005-06-12 17:19:19 /


Co do zarejestrowanych a nie aktywnych dajcie trochę wcześniej znać jak się spotykacie.

Pankol / 2005-06-12 20:36:48 /


OK, ostateczna propozycja:
www.pck.capri.pl

czyli "Poznań Capri Klub"

Czekamy 3 dni na odzew i wysyłam maila do MK celem stworzenia lokalnej strony z takim adresem.
Pzdr
Wasz oddany (autorytarny):

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-12 20:42:44 /


Prośba Pankola dała mi do myślenia, jak już niebawem będziemy mieć stronkę (też jestem z PCK) to zrobi się na niej "listę sesemesową" ludzi to których trzeba wysłać sms lub zadzwonić bo w necie żadko bywają, pomysł chyba dobry?

Piotrek PCK / 2005-06-12 23:11:53 /


Pomysł super. Tym bardziej, że od 1 sierpnia nie będe miał netu.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-12 23:14:12 /


Ja się na PCK zgadzam, więc jak dla mnie już możesz maila do MK wysyłać ;)

Listę SMSową można zrobić, ale dobrze by chyba było zrobić to w postaci wypisanych ksywek, a pod ksywką link do np. profilu na Capri.pl gdzie dany numer komórki byłby wpisany. Chodzi mi generalnie o to, że chyba nie jest zbyt wskazane, aby każdy internauta znał nasze numery telefonów, a tak, profil na capri.pl jest zdaje się dostępny jedynie dla zarejestrowanych.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-13 10:54:03 /


He he he, dzielimy skórę na niedźwiedziu ;)
Wystarczy, że będą nicki podane, a już osoba chętna znajdzie sobie namiary na capri.pl. Poza tym taka akcja będzie jednorazowa, przecież większośc ludków "wklepuje" numery w komórki, a przy drugim spotkaniu będziemy wiedzieć już "z głowy" kogo trza poinformować.
Tak czy inaczej w środę wieczorem wysyłam maila do MK.
Piotrek Poznań zaoferował swoją pomoc w tworzeniu strony, wszystkie sugestie i pomoc mile widziana. No i trzeba będzie to opić.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-13 11:04:10 /


W tworzenie strony też mogę pomóc. Coś tam pojęcia trochę o tym mam, bo już jedną witrynę prowadzę...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-13 11:55:25 /


Kochane Ludki Moje

Jeśli któryś z poznańskich i wielkopolskich capri-ludków chce umieścić swą facjatę wraz z autem swym na poznańskiej podstronie capri.pl proszony jest o przesłanie takowego dzieła na poniższe 2 adresy (alternatywnie):
piotrek@capri.pl
lub
pck@capri.pl

Mile widziane foty z "jajem" ;)

Oj, będzie się działo...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-20 22:18:40 /


U W A G A !! W A Ż N E !! S Z U K A M Y P O M O C Y!!

W związku z "małym" pożarem w komorze silnika Capri Piotrka poszukujemy osprzętu, wszelkich drobiazgów do 2.9 EFI i wsparcia przy ponownym rozruchu auta. Chcemy zdążyć przed PC. Wszystkie szczegółowe pytania techniczne kierujcie do poszkodowanego Piotrka Poznań.
Od siebie mogę wyłożyć odrobinę polskich nowych złotych. Decyzja zapadła.
Kto da więcej? Kto da jeszcze coś?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-30 23:14:38 /


Heh, dzięki.
Jeszcze nie mam pojęcia co dokładnie poszło, napewno cała elektryka się usmażyła :( kable WN, plastiki, pare rur. Najtrudniej będzie pewnie zdobyć wiązkę od silnika (po raz kolejny splunę że 2.9 mi się zachciało) i oby komputer przeżył.

Blachę się wybzyka dokładnie i pomaluje, raczej nie są pogięte, całą temepraturę przyjęła wygłuszka pod maską. Oby za ścianą grodziową kable nie były pojarane.

Może ktoś ma dojście żeby tanio kupić nowy reduktor gazu?

Jak się uda to może i na PC się wyrobię, ale napewno nie wystartuję... a miałem zgłoszenie dziś wysyłać :(((

Piotrek PCK / 2005-06-30 23:30:06 /


jakby się jutro coś działo wieczorową porą to dajcie znaka bo przyjeźdzam zabrać furę już na PC i będę śmigał gdzieś w okolicach na proobnych lotach

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-01 08:29:58 /


Aaa,powitać Szanowny PCK:)
Kto i kiedy wyjeżdża na PC?
Chcę jechać w piątek. Godzina - bez znaczenia. Może ktoś jeszcze jest chętny na piątkową eskapadę?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 21:26:46 /


ja nie wiem, czy dotane urlop, czy zdaze fure wyszykować, etc. ale bede w kontakcie

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 22:19:12 /


ma ktoś wolne miejsc w samochodzie?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-03 23:00:11 /


Ja też poszukuje miejsca. W sumie to juz było, ale byl mały wypadek niestety :( No chyba, że się zmieszcze do polówki :)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 07:29:08 /


Miejsce by się pewnie znalazło ale jadę z Koła :) więc delikatne komplikacje, ale mogę dobić do konwoju koło Łasku np. może po prostu dajcie sygnał kto jaką trasą i o której wyrusza, wtedy zaianteresowani się dopiszą

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 07:55:22 /


Mam wolne miejsce na jakieś graty, z ludkami to już gorzej będzie. W porywach jedną osobę mogę zabrać.
Co do wyjazdu w piątek, madafaka, sam nie pojadę, wolę się podpiąć ze zroumiałych względów technicznych pod większa ekipę. Tam gdzie wy, tam i ja...
Może uda się wyjechać ok. 10.00-11.00? Na godziny wieczorne planowany jest trening na torze, warto nań dotrzeć, a 300 km to z 5-7 godzin pojedziemy (zakład?). Faktycznie możemy zgarnąć Matiego po drodze. Trasa do dogadania. Nie wiem co z Albim, ale szykuje się ostro, więc tez się będzie gdzies przewijał. Takie są wstępne plany...
cOke, walcz o urlop, należy Ci się jak Caprikowi pełna butla gazu ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 08:48:13 /


Wstępny plan zakłada obudzenie capri do piątku, ale mam wrażenie że to mało realne. Polówka jak zawsze chętna, już macha antenką ;) Borysy i Mikery mają miejsce zaklepane ;)

Piotrek PCK / 2005-07-04 10:59:37 /


piotrek nie gadaj tylko składaj ;)
ja niestety zawalony czesciami jade :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 11:41:14 /


Nowe wieści :( leci masakrycznie ze wspomagania, po 10km jest sucho jak pieprz, a mechanik urlopuje i wogóle się nie wyrobi pewnie, wiec pozostaje sproobować wyszykować Escorta, zawsze coś, bo jak nie pojadę swoim samochodem to się zapiję na śmierć pewnie :) A może magiel jakiś się znajdzie do wspomagania na szybko od pozyskania ? Chyba że cieknie nie na przekładni ale jakiś wężyk albo coś... zawsze trza mieć nadzieja :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 12:32:04 /


Jeżeli nie pogardzicie miejscami w Nexii mam jak najbardziej 2 miejsca wolne.
Jedynie nie wiem czy będzie wam odpowiadała pora wyjazdu, bo ja raczej po pracy chcę startować czyli najwcześniej po 17.
W zeszłym roku cOke chyba cos w 5-6 godzin tą trasę zrobił, więc jeszcze o w miarę sensownej porze na miejsce powinniśmy dotrzeć.

Ewentualnych chętnych proszę o kontakt na priva najlepiej, bo na forum nie zawsze docieram w porę.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 12:35:18 /


Ok, a może Gorzów Wlkp. się podłączy pod ekipę poznańską?
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 14:46:21 /


myśle, ze zamiast pisać tasiemcowe wywyody w watku którego temat został juz dawno wyczerpany, mozna założyc nowy watek, który bedzie bardziej czytelny.
czyli,
1 nowe spotknaie = 1 nowy watek
1 nowy wyjazd = 1 nowy watek
itd.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 15:07:10 /


Słuszna uwaga, but zaraz odezwą się głosy sprzeciwu, że zakładamy 20 róznych wątków o tym samym ;) Wiesz cOke, że jest tyle samo zwolenników jak i przeciwników wszystkich działań na capri.pl ;)
Ale od następnej okazji będzie nowy wątek.
Póki co każdy jedzie na PC na własną rekę, strasznie trudno jest nas zgrać.
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 15:14:59 /


nowe watki własnie po to sa, za przeproszeniem cholery mozna dostać, szukajac czegos co sie dzieje w poznaniu,
nikt nikomu nie zwrócił uwagi na założony watek jezeli miał jakiś sens, a takowy jest jezeli chodzi o spotkanie, zlot etc.
nie popadajcie w paranoje.
co innego jak kazdy załozy watek o tym samym spotkaniu etc.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 15:26:39 /


Zdecydowanie jeden wątek na forum na jeden temat ! Żadnych wieloczłonowych tasiemców. Żeby nie przymuszać wszystkich do śledzenia lokalnych poznańskich poczynań macie teraz swój dział na forum. Jak ktoś się nie interesuje sprawami Poznania, to sobie odznacza w swoich ustawieniach konta.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 16:11:29 /


No i jest zajebiście, tak właśnie winno być. Dziękujemy.
Amen
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 16:16:05 /


apropo skrotu CCCP -CEP CEPA CEPEM POGANIA :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-04 06:10:22 /


hehehe sam wymyśliłeś ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-04 10:46:02 /


cos Ty :) pamietam to z piaskownicy :) wiec pewnie funkcjonowalo na dlugo przed...

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-04 15:51:06 /


Dla czego na stronie PCK otwiera się poczta capri zamiast strony klubowej ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-04 09:55:48 /


bo nie ma już nikogo, kogo by tam cokolwiek interesowało

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-04 16:25:13 /


Znaczy się wymarlim,sad

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-04-04 22:47:17 /