logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » recaro

recaro

w jakich wersjach mkIII montowane byly fotele recaro? czy mozna takowe dokupic i bez problemu zamontowac?

MiChrzan / 2002-10-10 16:23:15 /


"S" , tak, tak :)
i niech ktos powie ze nie odpowiadam zwiezle :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-10 22:35:18 /


heheh nawet edukacyjnie:))) bo twoje odp. działają na nasze wyobrażnie piszesz tak zwiezle ze trzeba ruszyć mózgownicą o co chodzi?:))))))
Pozdro dla Poznania:))

jagoolmk2 / 2002-10-10 22:40:32 /


coke hehehehhe zawsze z toba ale wraCAJAC DO PYTANIA TO wchodza brz problemu te fotele zarowno do Caprychy i do taunusa w sumnie ten sam roztaw szyn i mocowan wiec nie widze do problemu chyba ze miales juz docznienia z zmina roztawu i srub wic nie jestej do konca pewny :) pozdrowka

Zajenty / 2002-10-11 18:02:01 /


P.S
sory za blendy ale nie tylko to moja wina ale mojej rozwalajacej sie klawiatury ( bo wole inwestowac w auto niz w sprzet komputerowy ) ale z tego co wiem recaro fotele wchodza do mkIII ale nie zawsze latwo je dostac w dobrym stanie i z pewnego felernego zlotu w krakowie pamientam ze Euzebiusz rozwalil sobie w nich glowe przy stluczce ( nie dokonca pamientam czy to bylu fotele orginalne recaro ale o zaglowek walnol dosc glowa i to bylo z tego co pamientam bolesne szkoda capri i szkoda tego wypadku ale co sie stalo to sie nie odstanie

Zajenty / 2002-10-11 18:07:43 /


Recaro to rzadkość bo są wytrzymałe i nikt ich bez powodu nie sprzedaje.Sam chcialem takie kupić od Witka z Wrocławia, ma w super stanie, ale nie chce bo będzie je montował w swoim Capriku.Te które są dostępne w ogłoszeniach są w złym stanie.Pozdrowienia

michalewski wojciech / 2002-11-05 13:42:57 /