logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » Prośba o identyfikację mostu plus bonus dla osób szukających mostów

Prośba o identyfikację mostu plus bonus dla osób szukających mostów

Szukałem ostatnio dla siebie mostu do Capri i dostałem ofertę od jednego gościa na maila. Niestety ani on ani ja nie wiem co to za most. Może ktoś po zdjęciach rozpozna? wiem tylko, ze to od Capri. Ale jakie przełożenie i od jakiego modelu to wielka niewiadoma.

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-18 21:37:13 /


1. To na zdjęciu to sam dyfer, a nie most :)
2. Pochodzi z mostu typu J (Timken/Banjo), a więcej informacji n/t zastosowania w zależności od przełożenia tu http://www.capri.pl/garage/rear-axles
3. Ja wiem, że ponoć szkoła jest be w dzisiejszych czasach, a matematyka to już w ogóle wróg "ócznia", ale dopytywać się o przełożenie mając na wierzchu przekładnię główną, to chyba lekkie przegięcie pały :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-18 21:53:23 /


Tak zgadzam się ale miałem nadzieję, że być może uda się rozpoznać po numerkach które sa na kartce. Tak czy inaczej zapomniałem dopisać, że na maila dostałem ofertę kilku mostów na sprzedaż od różnych modeli Capri. Ale wystawię to dziś lub jutro w dziale ogłoszenia. to nie moje mosty ale może ktoś będzie potrzebował. Dzięki za info i postaram się następnym razem mniej amatorsko zarzucić temat :)

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-20 13:18:45 /