logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Granada 2.8i Blos - nierównomierna praca.

Granada 2.8i Blos - nierównomierna praca.

Cześć, ostatnio miałem coraz większe problemy z odpalaniem granady, trzeba było ją naprawdę długo chechłać żeby odpaliła. Co dziwne łapała w momencie odskakiwania kluczyka z pozycji rozruchu.
Przyjechałem dziś ze stacji (ciepły silnik), uzupełniłem płyn do spryskiwaczy, chciałem odpalić i coś pierdyknęło pod maską, jakiś wybuch. Nie zdarzyło mi się to wcześniej. potem granadę odpaliłem, ale nie chodzi na wszystkie cylindry (chyba - na pewno obroty spadły, ma delirkę) patrząc od przodu auta gdy zdejmuję przewody ze świec to obroty spadają tylko przy pierwszym z lewej i chyba 2 pierwszych z prawej. Jechać ma moc, może mniejszą trochę. Na niskich obrotach na biegu szarpie, jakby sie dwa albo trzy cylindry czasem wyrywały do przodu..
Uszczelka pod głowicą? coś z zaworami?

RadekG / 2014-09-28 21:12:12 /


Pewnie jak strzeliło w dolot to jakiś przewód od podciśnienia spadł i ciągnie lewe powietrze.

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-28 21:17:00 /


A no spadło.. Niby wcześniej patrzyłem, ale w tej ciemnicy nie zobaczyłem że jeden, schowany taki spadł, dzięki.

RadekG / 2014-09-28 21:47:09 /