logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » przepraszam wszystkich za głupie bezsęsowne komentarze przepraszam

przepraszam wszystkich za głupie bezsęsowne komentarze przepraszam

jeszcze raz przepraszam

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-13 09:17:58 /


NIe ma sprawy.Ale na przyszłość weż sobie na wstrzymanie. :)

Arni12 / 2002-10-13 13:14:27 /


Już z tym pisaniem wszędzie "sorry" tez przystopuj Kazdu wie ze załujesz tego co zrobiłeś i wystarczy !!!A jako pokutę idź pozmywać , śmiecie wyzuć albo cuś takiego ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-13 13:26:24 /


Kiedyś można było skasować swoje komentarze. A może by tak zaproponować Adminowi MK, żeby przywrócił ten feature?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-15 16:26:24 /


Ej to jest dobre przed chwilą to odkryłem i mam pomysł(trochę głupi trochę śmieszny sami oceńcie;))Otóz niech każdy kto ma chęć za coś przeprosić nie wpiszę kogo za co?;)
1.Chcę przeprosić za ten post....
2.Chcę przprosić psa sąsiada,że go przejeżdżałem trzy dni i czwartego dnia trzeba było go uśpić...aż mi żal:(
3.Przepraszam,swoją granadę za to,że :jeszcze nie wyregulowałem zaworów,niekupiłem jej dawno obiecanych kabli wysokiego napięcia i żadko w niej sprzątam...
ps.udzielono mi rozgrzeszenia...musiałem odprawić pokutę...(najgorzej,było wytłumaczyć sąsiadowi,że w nocy trudno zachamować przed przeszkodą gdy w ostatniej chwili wyskoczy coś średniego wzrostu w kolorze czarnym )

gilmor / 2004-01-26 20:19:46 /