logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » sztuka noclegowa na najblirzszym SO [blisko nalewaka,tanio] ?

sztuka noclegowa na najblirzszym SO [blisko nalewaka,tanio] ?

jak w tytule plus porada od stalych bywalcow jak zniechecic zone do wyjazdu [mrowki zimna woda komary]jakis dobry stary fortel lecz by mnie nie zatrzymal

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-11 23:04:04 /


warunki noclegowe w bazie babilon są bombowe.. :) przypominają się czasy koloni szkolnych.. ale jest ciepłą woda.. łazienki, w miarę wygodne czasem rozpadające się wyrka.. wiec chyba więcej niepotrzeba.. aaa i na korytarzu są piłkarzyki i automat do gier.. wiec warunki 1 klasa ;]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 00:30:22 /


Dobre :))
Ja jeszcze nie bylem, ale moze podziala brak emjakmilosc i hotelu roza?

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-12 00:32:41 /


Ale dlaczego żonę chcesz zniechęcać?:) kto Ci będzie polewał jak już ręce będą się trząść ;)

Piotrek PCK / 2005-04-12 11:36:27 /


Ja mam sposob.
Nie jade fordem bo jeszcze nie skonczony. Biore mala ciezarowke z paka i namiot:)
Jakby ktos chcial to ze dwa namiotki na nia wejda ;)
bedzie kuchenka i beczka z woda do mycia i kilka krzynek tez wejdzie
moge tez agregat pradotworczy zabrac (jak sie starszy nie skuma).

Rysiek / 2005-04-12 12:39:50 /


A i moge tez jakies lampy halogenowe zabrac.
w sumie to nawet umywalke moge jakos tam zamontowac:)
Bedzie kamper pelna geba :)

Rysiek / 2005-04-12 12:42:08 /


brak seriali to faktycznie minus [moj plus]ale mysle ze ryska kempidlowisko to jest to,tylko niech mi rysiek przysle oficjalne zaproszenie i prosze o wiecej szczegulikow

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 20:47:43 /


Oto oficjalne zaproszenie:
Serdecznie zapraszam.:)
Szczegoly sa jeszcze do dopracowania.

Rysiek / 2005-04-12 21:39:08 /


dzieki rysiek.ustalmy znaki rozpoznawcze ty stoisz z umywalka pod reka ja biegam z mydlem i recznikiem gdy sie odnajdziemy to poszukamy kogos z woda kanalizke pomijamy chyba ze przyjdzie sama

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-12 22:55:34 /


hehehe
niezle by to wygladalo

powinienem przyjechac zoltym wynalazkiem z Koreii
zapewne bedzie tylko jeden taki z namiotem na pace wiec nie bedzie problemu ze znalezieniem mnie

Rysiek / 2005-04-12 23:15:03 /


no to się chłopaki dogadały:)

P.S. jeśli ktoś ma żonę i nie chce jej brać(nie wnikam) to może lepiej ją wziąść do przeciwnej drużyny w PAINTBALU:)

Hoover 3M / 2005-04-13 12:19:30 /


zone bardzo lubie i szanuje lecz mi z piwem koliduje moj capriczek to ja wkurza wroce pozno znowu burza lecz sie chyba wnet dogadam jestem wolny - CAPRI posiadam !!!!

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-13 21:06:14 /