logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Cofap - amortyzatory do taunusa

Cofap - amortyzatory do taunusa

znalazłem takie oto amortyzatory

http://ewcar.abc24.pl/default.asp?kat=6624&pro=30631

czy są one warte cos więcej? :)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-18 22:45:29 /


Ja mam takie gazówki z tyłu w Fieście - za 90 zł /szt i jestem bardzo zadowolony. W porównaniu do poprzednich (chyba fabrycznych 22 letnich) to niebo a ziemia i na mokrym już nie wyrzuca tyłu - a co nowe to nowe.

W sumie mam już je 2 lata - przebieg około 30 tys i wszystko jest ok

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-18 22:53:41 /


gazówki? za 90zł to oni mają olejowe, gdzie dorwałeś takie gazowe?

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-18 23:25:16 /


ok :) nie było pytania :) do fiesty są gaz-olej.

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-18 23:26:56 /


firma cofap pochodzi z wloch

jest to produkt wloski a jak wiadomo wloskie tylko ladnie wyglada chyba ze sie naprawde sie przyloza to czasem cos im sie udaje ale zadko jest to moja opinia

za ta firme porecza magneti marelli ale oni tego nie robia

tanie to moze i sa ale czy dobre watpie chyba ze ktos malo jezdzi

o ewentualnej reklamacji lub wymianie na gwarancji mozna zapomniec
wraunki gwarancji jakie maja sprzedawcy przedstawione przez producenta mozna powiedzec ze 90% aut by ich nie spelnilo aby gwaracja byla wazna od momentu zamontowania w aucie tej firmy amorkow nowych.

kto chce niech kupuje ale wg mnie nie warto lepeij kupic troche drozsze ale lepszej jakosci

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-18 23:35:40 /


U mnie jest ok i jestem super zadowolony - ja mam logo Magenti Marelli wprawdzie, ale jest też na nich naszkrobane - MADE IN BRAZIL. Narazie super oby przebiły ponad 100 tys ;-) napewno cena super w porównaniu z KYB za 344 zł /szt hehehe.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-18 23:41:12 /


chuder
nie wątpię, że lepiej, ale jeżeli nie mam kupić w ogóle, albo ma kupić te? te kyb nie były w takiej cenie jak ci podawałem.. a szkoda ;)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-19 00:07:22 /


mozna kupic np zamiennik hiszpanski przednie po ok 140 zl sz a tylne po 135 zl szt sa jakosciowo lepsze

a magneti marelli to nie to samo co cofap mimo ze recza za ta firme

z magneti marelli amorko do taunusa kosztuja za przod 120 zl szt a tyl 99 zl szt

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-19 08:22:15 /


ktoo z was może wypowiedzieć sie na temat gazówek do tauna firmy SACHS ?

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-20 10:10:30 /


sachs - jak dobra cena to brać, niedawno przerabiałem temat amorków do opla ojca, cofap/kofab czy jak tam zwał, wszyscy odradzali, skończyło sie na parce olejowych kayab + parce gazowych sachsów, chodza bardzo ładnie (dziwne zeby po pół roku cos walneło)
w capriku poprzednio miałem 4x sachs nie czy gazowe to pojecia nie mam, u mnie jezdziły ok.2,5 roku, i predzej cholera wie ile, byłem zadowolony.
teraz koni sport gazowki + ... QH olej - jezdza prawie rok i jak do tej pory bdb.
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-20 10:16:54 /


ja mam mieszane uczucia do sachsa mialem w capri na przodzie dwa gazowe i po dwoch latach jeden strzelij
nic w zawieszeniu nie bylo przerabiane seryjne sprezyny i silnik
moze do taunusa beda lepsze ale nie sadze
ogolnie sachs za ta cene co jest w sprzedazy nie spelnia jakosci na tym poziomie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-20 23:55:57 /


to jaka alternatywa na gazówki Sachsa ?? no i zeby w podobnej cenie była, czyli ok 160zł/szt

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-24 12:42:57 /


alternatywa sa amorki z angli z tym ze cena jest troche wieksza aktualnie na przod 180 zl szt a na tyl 270 zl szt

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-24 21:49:09 /


to chyba jednak zaryzykuję Sachs'a bo na tył ta alternatywa jest zdecydowanie za droga.

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-25 19:32:59 /


co prawda nie na podstawie starych Fordów ale sachs to srednio wypada, a co powiecie na AL-KO?

PiotrekFCapri / 2005-04-25 21:20:30 /


Al-ko to w maluchu miałem i średnio raz do roku były do wymiany, popytajcie u sprzedawców amorków czesto sprzedadzą po kosztach zalegajace sztuki, z tanich rzeczy moze jednak QH? cenowo bardzo przystępne :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-25 22:19:04 /


alko dobre do kosiarki mailem kiedys dwie sztuki i obie musialkem oddac na gwarancji

QH za ta cene prezentuje bardzo dobra jakosc odkad 4 lata je sprzedaje nie mialem zadnej reklamacji polecam

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-26 00:12:51 /


Jeżeli QH to tylko olejowe. W styczniu założyłem na przód Tauna nowe gazówki QH, po 180zł/szt. Po 6 miesiącach (sic!) były juz do bani. Oddaję je teraz w ramacj gwarancji...

Śmietan / 2005-09-29 13:41:40 /


QH nie ma swoich amorów tylko firmuje swoją nazwą jakiś inny wyrób...Jakość ta sama co inne typu tanie. Jeśli juz to sachs lub kayaba, przynajmniej nie bedziesz miał problemów z reklamacją. Na Sachsach jeżdzą prawie wszystkie auta grupy VW, audi, skoda (fabryczny montaż) i robią po 150-200 tyś. i charakterystyka tłumienia jak na taki przebiej jest ok. No i są ciche a nie jak np. monroe które sie tłuką. Ja bym proponował sacha choćby dlatego ze sachsy są tańsze, poza tym licz sie z tym ze sklepy i inne warsztaty mają po 30-50 marży...
p.s. to tak samo jakby rozprawiac który olej lepszy mobil czy castrol

capriman / 2005-09-29 17:30:14 /


MoBIL :) bo Castrol to straszny smoluch ;P

Mysza liil (EM) / 2005-09-29 18:27:29 /