logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Poszukiwany Obywatel...

Poszukiwany Obywatel...

Sorki że w ten sposób ale proszę o kontakt Obywatela Bartosza L. legitymującego się emailem <green1981@wp.pl>.
Jestem zdesperowany, uciekł mi kolejny brakujący element do MK III, nie mogę się po tym wydarzeniu pozbierać.
Miałem "zaklepane" ale kontakt z w/w Obywatelem się urwał po decyzji przy pytaniu o cenę (może to kosmici, porwanie, Samoobrona) więc proszę o info, lakiernik czeka z resztówką lakieru żeby siknąć i zakładać, a tu cisza...
Ktokolwiek może miec informacje o miejscu przebywania Obywatela lub kontakcie z nim proszony jest o zgłoszenie tego faktu najbliższej jednostce kontaktowej capri.pl.
Gwarantowana pełna anonimowość, na informatora oczywiście nie czeka żadna nagroda :)
Dla wszystkich współczujących będzie okazja napić się ze mną na SO w skupieniu i kontemplacji :) bufet nie zapewnia nic oprócz towarzystwa.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-28 08:37:37 /


czemu nie klikniesz na maila? Nie odpowiada?

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-28 21:51:08 /


Przypadkiem znam tegoz osobnika, byc moze uda mi sie z nim skontaktowac, gdyz mieszka dosyc niedaleko. Niestety dopiero w pt wieczorem moge takowa probe podjac, gdyz dopiero w pt wracam do sz-na. Jesli uda mi sie z nim skontaktowac to przypomne mu o Twojej osobie. Aha - z wywiadu przeprowadzonego wsrod znajomych, wiadomo mi ze istnieje nadal i nic go nie porwalo, ale to sa informacje sprzed kilku dni, moze sie cos zdezaktualizowalo:)
Pozdrawiam

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-28 21:55:03 /


Będę wdzięczny bo komóra milczała, teraz wogóle zgubiłem numer a ogłoszenia zniknęły więc tyłek, mail zero odzewu i się po prostu niepokoję o kolegę (tudzież jego części jakże potrzebne mi) :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-29 08:17:27 /