logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » wspólny garaż w KRAKOWIE - kto chętny?

wspólny garaż w KRAKOWIE - kto chętny?

Szukam klimatowców z Krakowa chętnych do wspólnego wynajęcia garażu/hali na kilka samochodów. Garażu, w którym możnaby nie tylko wspólnie pogrzebać przy wózkach ale też zrobić grilla czy walnąć po browarku na jakiejś starej kanapie... Słowem, motyw rodem z amerykanskich filmów i west coast:)

W ogłoszeniach trafiaja się czasem rodzynki w stylu 50m za 200zł więc mysle ze da sie znaleźć cos na 3-4 bryki po 100-150 zł na głowę. Zwlaszcza, ze przecież nie wszyscy muszą robic kapitalke dokładnie w tym samym momencie...

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (wiklacz@o2.pl) lub gg (2296627); w ostateczności na tym forum... Można mnie też spotkać na www.taunus.pl i www.youngtimer.pl - wszędzie pod tym samym nickiem: "Lucky". Gdy tylko poznam orientacyjną liczbę chętnych, biore się za szuaknie lokalu (podsyłanie mi ogłoszen mile widziane:)).

Pozdrawiam:)

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 13:28:43 /


Helloł!
Jeśli jest ktoś zainteresowany to wiem że są do wynajęcia garaże na ul. Cienistej w N. Hucie. Cena to ok. 80 zeta za miesiąc. Garaże (blaszaki)są z kanałem i jest prąd. Niestety nie ma wody:(

capriman / 2005-05-05 19:20:18 /


Capriman, a znalazłoby się coś na więcej niż jeden wózek?

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 11:58:16 /


dzis ide do garażu to jak bedzie gość to z nim pogadam. i ile byśmy potrzebowali? czy mają być z kanałem?

capriman / 2005-05-10 15:55:36 /


Chyba nie do końca się zrozumieliśmy - miałem na myśli jeden wspólny duży garaż(halę?) mieszczący jednocześnie 3-4 (5?) auta.

Można by teoretycznie wynająć kilka garaży stojących dokładnie obok siebie (plus jeden wspólny na telewizorek, kanapy i grilla;-]) ale nie wiem co na to reszta... W każdym razie jest nas już 4 osoby (i Ty?). Jeśli chcesz się lepiej zorientować w sytacji i poznać pozostałych zainteresowanych to odwiedź forum www.youngtimer.pl -> topic: "Youngtimer Garage - KRAKÓW".

pozdrawiam

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-10 17:02:26 /


no wiec jak z tym garażem??

capriman / 2005-09-13 13:07:49 /


W ramach odświeżenia wątku. Kilka osób się za tym rozglądało i jak dotąd dupa zbita... stawki za wynajem odpowiedniego lokalu w Krakowie są masakrycznie wysokie. Niemniej temat zupełnie nie umarł więc jak ktoś spotka się z ciekawym ogłoszeniem to proszę o sygnał.

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-11 12:42:26 /


w razie w mozesz mnie dopisac do listy, jak bedze cos fajnego to sie sciepne.

Classmobile / 2006-05-11 17:48:32 /


oświeżam temat - ja również jestem zainteresowany przedmiotowym tematem ...
... narazie przeczesuje okolice Kurdwanowa, Woli D. i Wieliczki ...

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-05 10:42:48 /


Temat pokrewny, więc się podepnę. Kilka km za Wieliczką dysponujemy halą ok. 800m kw., w której na dziś przechowujemy 25 youngtimerów, ale jakieś 6-8 jeszcze się zmieści. Niestety - brak kanału, wody i elektryki, jak również układ z właścicielem terenu i systemem dozoru umożliwiają jedynie przechowywanie statyczne. Żadnych napraw, remontów, a tymbardziej grilla czy libacji. Uprzedzasz strażników telefonicznie, że za godzinę/dwie jedziesz z autem albo po auto - zamykają psy (spore). Do godziny musisz opuścić teren, psy są wypuszczane z klatek i po temacie.
Ale za to tanio jest jak barszcz - miesięcznie 60zł za jedno auto, 110 za dwa albo 150 za trzy
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-05 11:40:18 /


Psy są naprawde ostre ;) A grill w sumie już tam raz był ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-05 12:22:59 /


Z kim mam rozmawiac w sprawie tej hali pod Wieliczka? jestem zainteresowany ...

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-05 12:33:42 /


Info poszło na GG
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-05 14:05:40 /


dziękuje za info ...
ps. wczoraj na spontanie (Tyniec) :-) ... porozmawialem osobiście ...

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-06 10:15:16 /


Witam

przypadkiem znalazłem ten wątek i mam pytanko. Czy nadal jest możliwośc skorzystanie z tego obiektu celem przechownia 1 auta na zime.? Mysle w tej chwili nad zakupem 2 auta i moje obecne chciał by na zimie gdzies ulokowac

pozdrawiam
Paweł

pablo13 / 2008-09-20 17:57:05 /