logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zabrzańskie Klasyki Nocą vol. 4: razem bezpiecznie! PARADA I POKAZY!

Zabrzańskie Klasyki Nocą vol. 4: razem bezpiecznie! PARADA I POKAZY!


Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/997032533663483/

4 lipca 2015 roku

15.00 – zbiórka na pl. Warszawskim w Zabrzu
16.00 – wyjazd parady pojazdów uczestników ulicami Zabrza
17.30 – przyjazd parady na pl. Dworcowy w Zabrzu
18.00 – pokazy i atrakcje
21.00 – zakończenie imprezy

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na czwartek Zabrzańskie Klasyki Nocą organizowane przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji po raz czwarty w naszym mieście organizuje imprezę Zabrzańskie Klasyki Nocą. Będzie to spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji z całego regionu, a nawet spoza niego – wstępnie swoją obecność zapowiedziały ekipy z Krakowa i Wrocławia!

Zabrzańskie Klasyki Nocą rozpoczną się 4 lipca 2015 roku (sobota) o godz. 15 na pl. Warszawskim w Zabrzu. O godz. 16 z pl. Warszawskiego ruszy parada pojazdów zabytkowych, która przemierzy śródmieście, Kończyce, Pawłów, Zaborze oraz Maciejów i około godz. 17.30 pojawi się na pl. Dworcowym,

Tam na uczestników czeka szereg atrakcji: pokaz ratownictwa medycznego, prezentacja wyposażenia specjalistycznego radiowozu Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej komendy policji czy możliwość zapoznania się z możliwościami wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej.

Również sam termin jest nieprzypadkowy, bowiem 4 lipca to przecież Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Z tej okazji na naszej imprezie pojawi się cały przekrój amerykańskich samochodów: zarówno tych, które w pełni zasługują na miano „klasyka”, jak i tych nieco współcześniejszych. Rzecz jasna na imprezie pojawi się także pełen zakres pojazdów zabytkowych produkcji europejskiej czy japońskiej!

Będzie więc to świetna okazja, aby zobaczyć bardzo nietypowe i coraz rzadsze samochody. Wśród lincolonów, buicków czy amerykańskich wersji mercedesów zjawią się też fiaty 125p i 126p, trabanty, zastawy, polonezy, wartburgi czy datsuny i zabytkowe toyoty.

Lipcowa edycja zorganizowana będzie pod hasłem „Razem bezpiecznie!”, bowiem w trakcie jej przebiegu kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo na drodze oraz wspólną zabawę „w motoryzację” bez stanowienia zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.

Co więcej, zgodnie z tradycją Zabrzańskich Klasyków Nocą jest pomoc w zbiórce na rzecz potrzebujących. Po raz kolejny będziemy starali wesprzeć się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psitulmnie. Za naszym pośrednictwem zwierzakom można przekazać: mokrą karmę w puszkach, makaron i ryż, wszelkie środki czystości (z płynami i proszkami do prania na czele), koce, ręczniki, a także kołdry i poduszki (ale nie z pierzem!). Potrzebne są również obroże, szelki i smycze!

Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:
www.ZSMM.pl
kontakt@zsmm.pl
www.Facebook.com/ZSMMpl
www.Facebook.com/ZabrzanskieKlasykiNoca

ZSMMpl / 2015-06-22 18:26:45 /


Ktoś z was się wybiera? Ja mam zamiar się wybrać tylko pytanko są jakieś zapisy czy kto przyjedzie to pojedzie?

powerride / 2015-06-27 23:20:21 /


ekipa z Gliwic, Katowic i Tych jest co spotkanie, chyba że praca nie pozwala...

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-06-28 12:01:39 /


Parę fotek z tego spotkania-

WOJTAS 74 / 2015-07-05 13:59:55 /


O.o mój kaper ;)

powerride / 2015-07-05 22:15:27 /