logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Bede miał capri :)

Bede miał capri :)

Po zeszło rocznych gryźlinach klimat forda i starych jego modlei tak mi wpadl w oko ze postanowilem kupic capri. Wykorzystując obietnice starych ze jak zdam mature(obietnica z przed 6 lat ) kupią mi samochod , o to w dniu dzisiejszym wywiązalem sie z niej i capri bedzie najprawdopobnie w sierpniu :) juz sie doczekac niemoge hehe. Capri za mature ..lepiej byc niemogło.
pozdro dla fordomaniaków

Kohas / 2005-05-25 17:07:08 /


chwalisz sie czy zalisz???? :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 17:11:57 /


byle tylko jak łatwo przyjdzie tak łatwo nie poszło :) Pamiętaj że kupić starego forda to nie problem, ale go utrzymac, naprawiac i remontowac to juz inna sprawa. Zresztą ja sie tu nie bede wymadrzal bo sam mam tauniaka od niedawna ale zapytaj starych fordziarzy to ci naswietla temat:) Mimo to 3mam kciuki i powodzenia z capri:)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 17:29:12 /


biedni rodzice :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-25 17:48:45 /


to się ciesz, capri to fajny wózek ale drogi w remoncie ,szukaj zdrowej blachy serce morzna zawsze wymienici powodzenia.

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 17:59:15 /


ja akurat bym radził odwrotnie ale cóż to zależy jakie tam masz możliwości co mozesz zrobić sam. Blache tez można ZAWSZE zrobić tak samo jak silnik.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-25 18:01:59 /


No to powodzenia... dla rodziców przede wszystkim :)
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-25 18:27:48 /


silnik wymienia sie prosciej niz nadwozie :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 19:05:24 /


hehe silnik to se możesz na parkingu pod blokiem wymienić, żaden problem, a blacharki juz w takich warunkach nie wykonasz...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 19:10:45 /


Wspolczucia dla rodzicow i powodzonka dla Ciebie bedzie Ci potrzebne chyba ze sobie Capryche nowke sztuke kupujesz;)PZDR

Abe(ejb) / 2005-05-25 19:17:19 /


No to powodzenia, mysle ze Kohas wie czego mozna sie spodziewac po Capri na przykladzie Joko, wiec jakos sobie poradzi. Fajnie, ze kolejny Ford w Gdansku bedzie.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-25 20:34:16 /


Polecam Ci wydać więcej na zakup Capri w lepszym stanie, szczególnie blacharskim, niż kupować złomek do remontu. No chyba, że wychodzisz z takiego założenia, że najpierw w pierwszym roku zrobisz pożądny remont, bo to już jest samo w sobie dobrą zabawą (jak sądzę :). Przyłączam się do gratulacji z podjętej decyzji i przekaż także ode mnie wyrazy ubolewania dla rodziców z powodu straty syna, którego pochłoneła szalona choroba ;))

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-25 20:46:38 /


pitbul nie placz :P szkoda ci :P:P

daniel mowisz pod blokiem ?? przecie robilismy to pod lasem :)
i kolega pewnie widzial jak byl na gryzlinach :)

a co do porad to kazdy mądry !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-25 22:38:28 /


stary ciesz sie ciesz i niech ci sie fajnie jezdzi a nie tam remontuje:)
i pewnie niezle zakowales do maturki z takim pejczem do poganiania ja bym przynajmniej zakowal:)
pozdro

bood-o / 2005-05-25 22:51:55 /


hehe, mi też obiecywali i co? Matura już dawno zdana, a fury jak nie było tak nie ma ;)
Życzę miłej jazdy i tańszego paliwa!

sethcior / 2005-05-25 23:56:16 /


dzieki za wyazy wspolczucia (od rodziców) . co do capri to szykuje sie na takie co by przede wszystkim mechanike mialo dobrą a blacha w stanie bez wiejszych uszkodzen i dziur. co do remontu to zamierzam wkladac w capri cala kase jaka uda mi sie zarobic tak aby wyglądalo godnie swego modelu i marki.
pozdro dla wszystkich...
w sierpniu zrobie chyba duzą runde po gdansku jak kupie :)

Kohas / 2005-05-26 07:05:28 /


Jeszcze weź pod uwagę Swoją Laskę bo z Tą Częścią Zamienną też są czasem problemy gdy jest Capri !!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-26 09:27:22 /


przeciez czesci sa wymienne :)
wiec gdzie tu problem :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-26 10:28:32 /


powodzenia i zycze udanego zakupu

wujek / 2005-05-26 11:31:04 /


Wojdi wiesz ze mi Capri nie leza ;)

ja gustuje tylko w dziobakach :) i to tez nie wszystkich :P

pozdrawiam i zycze powodzenia ]:->

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-26 12:33:03 /


Gryzliny to chyba na wszystkich tak dzialaja. Jak w 2003 wrocilem z Gryzlin to nie moglem spac i w pierwsza srode po zlocie juz stal u mnie na placu ;D

Bystry / 2005-05-27 17:37:47 /


Gryzliny to byl jedyny zlot fordow na jakim bylem...ale klimat,ludzie,samochody to jest rzecz nie powtarzalna jak dla mnie, dlatego dzieki takim bibom jak gryzliny,zaczelem kumac co to jest kochac samochod...po gryzlinach wiedzialem jaki jest samochod jaki musze miec..pozdro for all i do zobaczenia znowu :)
P.S. tylko zostawcie joka jak odpadnie hehe albo zdjecia wrzuccie jak spi z oponą na głowie :)

Kohas / 2005-05-28 01:25:05 /


ja bylem na zlocie w niemczech ale tam byly tylko amerykanskie samochody mustangi corvetty i inne stare tam to dopiero byl klimat na zlocie capri jeszcze nie bylem:( ale w nastepnym roku obiecuje poprawe:) a jak sobie kupisz capri to jeszcze nie raz doprowadzi cie do szalu ;) jezeli bedziesz o niego dbal to zycze powodzenia

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-28 07:14:10 /


Jak bedziesz mial capri to skoncza sie twoje problemy z nadmiarem czasu, zreszta chyba kazdy milosnik starych samochodow go za duzo nie ma... Zawsze sie znajdzie jakas srobka co ja trzeba dokrecic albo cos przestanie dzialac lub trzeba wymienic ale za to jak jedziesz przez miasto i na pasie z naprzeciwka stoi kolumna aut w korku to 90% spojrzen skierowanych bedzie na twoja bryke. Ostatnio mialem mala chetke na BMW 5 z 92r ale pewnego razu na skrzyzowaniu jadac fordem spotkalem takie trzy...
Malo czasu i kasy, duzo satysfakcji jednym slowem ford :)

ford76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-29 02:54:43 /


Na szczęście, czas poświęcony na naprawy starego forda spełnia wszystkie kryteria najlepszego wypoczynku, będziesz miał wrażenie, że:

- naprawiłeś coś własnymi rękoma i jeszcze się do czegoś nadajesz,
- dobrze wypoczołeś psychicznie
- życie ma sens ;-P

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-29 11:19:58 /


sowa to prawda nie ma nioc lepszego jak naprawa konserwacja twojego wymarzonego samochodu:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-29 15:32:23 /