logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » capri mk II 1.3 gt. jaki gaźnik ???

capri mk II 1.3 gt. jaki gaźnik ???

Mam wielki problem z gaznikiem. mój jest na wyczerpaniu ciezko go wyregolowac traci moc, nierowne obroty, duze spalenie itd. poprostu sie "koń3" jest to zadko spotykany silnik wiekszosc modeli poszło na eksport do fancji i włoch wiec pewnie orginaly gaznik ciezko zdobyc wiec prosze o pomoc jaki gaznik pasuje i wiadomo spalanie paliwa jest bardzo wazne tak jak dynamika. moze z fiesty 1.3??? z góry dziekuje, pozdrawiam i prosze o konkretne odpowiedzi a nie w stylu to moze załoz sobie wtryski albo NOS albo przechwałki kto bardziej "pojedzie" po nowych uzytkownikach strony. zauwazyłem ze na capri.pl jest wielu takich "locosów" ich tez serdecznie pozdrawiam. ste-fun

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-30 11:34:25 /


daj fote tego gaznika ?? moze sie da go zidentyfikowac.

nmd / 2005-05-30 12:12:56 /


chyba chodzi o 1.3 Ohv "kent" - jeszcze pogadamy to sie dowiemy ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-30 12:14:20 /


Czyżby Weber 32/36 DGV (ssanie ręczne) lub DGAV (ssanie automatyczne)? Zdaje się, że był stosowany masowo w różnych mniejszych silnikach Forda, w tym w wymienionej przez Ciebie Fieście z prawie takim samym silnikiem. Chyba że się różnił jakimiś drobnymi szczegółami - poprawcie mnie, jeśli tak.

A może da się zrobić remont tego gaźnika? Na używany w dobrym stanie ciężko liczyć, a nowy - jeśli się uda kupić - powali Cię ceną.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 16:02:44 /