logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » lotka tylna

lotka tylna

chlopaki ratujcie jakis miesiac temu gdy tata trzasnal klapa bagarznika to zauwazylem ryse na tylnej lotce pomyslalem ze nic sie nie dzieje i az do wczoraj gdy sobie jezdzilem zauwazylem pekniecie i to bardzo mocne gdybym przejechal jeszcze 100 km to bym zgubil kawalek jego. chodzi mi o to czym go naprawic z czego jest zbudowany a jezeli ktos wie to czy w szczecinie albo w goleniowie naprawiaja takie zeczy???

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-03 20:41:43 /


najepiej zdjac ;]
a tak na serio jak sie pojawila rysa od zamkniecia to pewine w szpachlu, chociaz ta lotka powinna bys plastikowa..
Niemniej jednak jesli pękł plastik to pol biedy bo mozan to naprawic w jakimkoliwek zakladzie gdzie reperuja zderzaki, baki i inne takie elementy.
Jak to pewkniecie w szpachlu to muszis zedrzecwszystko do plastiku i jecha w w/w miejsce zeby ci to plasytikiem uzupelnili.
A tak na marginesie chyba jest jendak troszke za duza jesli peka cio nie???
Pozdrawiam

michalch83 / 2005-06-03 20:59:44 /


ten kawalek juz wisi ja ja dzisiaj zdjolem i tak jak mowie jest tragicznie ona chyba nie jest z plastiku wydaje mi sie ze to jest wlukno szklane ten kawalek bo jest na wysokosci prawej nogi ktora jest przykrecana do klapy bo jakies 2 cm od niej jest uszkodzona lotka i ten kawalek praktycznie wisi

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-03 21:06:01 /


ZDJAC :]
SKoro włokno szklane to z jednej strony dobrze a z drugiej zle ;]
Dobrze bo zawsze lepeij niz szpachel, ktory tez na pewno jest ;]]
A zle bo jakos to zrobione na krotka mete powiedzmy ;] skoro podczas jazdy sie ulamało...
Ale z drugiej stony ie trzeba byc fizykiem zeby skojarzyc ze ta lotka nie pasuje, bo za duza, a pewnie i to 190 na autobaie zrobiilo zwoje ;]]
W kazym badz razie jak juz odpada, to wez sonbie panorame firm, znajdz klejenie plastikow, naprawa zderzakow albo cus takiego, jedz iz zrob jesli klooniecznie potrzebujesz ta lotke,.
Ale obawiam sie ze proble mmoze sie powtarzac weic niech ci to lepiej wzmocnia jakas blacha ;]

michalch83 / 2005-06-03 21:15:08 /


Czy pisząc "tylna lotka" masz na myśli spojler na klapie bagażnika? Jeśli tak, to jest wykonany najprawdopodobniej z żywicy epoksydowej wzmacnianej włóknem szklanym. Da się to połatać ale w miesjcu pęknięcia trzeba zrobić wzmocnienie, najlepiej z blachy, bo samo włókno będzie dalej pękać. Jak chcesz, to mam gdzieś podobny spojler do Twojego, zdjęty z mojego byłego 2,8i. W zasadzie nówka sztuka. Nie jest tak olbrzymi, jak u Ciebie ale też lekko obciachowy, zdaje się, że oryginalny Zendera, jeśli dobrze pamiętam. Jeśli jesteś zainteresowany, daj znać na mój mail.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-03 21:23:48 /


Tak jak napisał Orzeł. Najprawdopodobniej "ta lotka" nie wytrzymała obciążeń, którym jest poddawana. Swoją drogą ciekawe nazewnictwo :).

Poza tym (chyba przejmę schedę po segal, ale ścierpieć już nie mogę) naucz się pisać po polsku bo to co przedstawiłeś w tym wątku zakrawa o kabaret. Nie odbieraj tego jako atak, ale tyle już było różnych postów na ten temat, że dla świętego spokoju mógłbyś w końcu sprawdzić swoje wpisy. Sam, albo przy pomocy jakiegoś edytora tekstu. Cokolwiek.

I jeszcze raz - to nie atak, nic do Ciebie nie mam w końcu się nie znamy, ale piszesz sporo postów i taka ilość "byków" po prostu nie wypada.





babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-04 01:59:07 /


Najlepiej jak ortografię synowi będzie sprawdzał tata co niszczy klapy :-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 20:45:31 /


powiedzial co wiedzial i znikł

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-04 20:51:25 /


miało być lotkę :/

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 20:56:02 /


koniu rymow niuczony zawsze lekko zaskoczony tu wytyknie a tam dotne nie ma capri-moze lotnie [cichy kolobrzeg z toba]

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 21:45:07 /


hehehehe ok dzieki

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-04 22:06:59 /


i właśnie przez takich ludzi ostatnio mi sie nie chce czytac forum i coraz żadziej tu zaglądam :(

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 22:16:08 /


wiec narazie

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-04 22:18:39 /


a skąd wiesz że mówiłem o Tobie? Ponoć czubek który wie że jest czubkiem wcale nim nie jest. eh szkoda gadać

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 22:24:23 /



Rymy ja mam takie sobie bo w hip hopie dziś nie robię, lotni nie mam bo na dobre capri zbieram!!

Krzychu - uderz w stół a nożyce się odezwą :-P

Pozdro z Brzegu bez koła

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 22:38:26 /


hehe dokładnie Koniu o to chodzi :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 22:42:13 /


hahaha ale ciekawy robi sie ten watek ale powaznie prosze wrucic do tematu bo to dla mnie wazne:( musze go szybko naprawic:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-04 23:06:25 /


Odpowiedź padła już dawno!! Podjedź do zakładu gdzie naprawiaja zderzaki i tam dokładnie powiedzą Ci z czego masz zrobioną lotke i wylicza ile ewentualna naprawa może Cię kosztować.

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 23:28:49 /


JA WCIAZ SLUCHAM TYLKO ROCKA A ME DZIECI TO HIP HOPA KIEDYS W KLUCZBORKU MIESZKALEM WIEC DO BRZEGU BLISKO MIALEM ZBIERAJ DUZO NA SWE CAPRI MOZE CI SIE G....... TRAFI I WYPLACZESZ SWE URAZY A DOSTANIESZ TYLKO RAZY!!!

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-04 23:51:54 /


alwax teraz kur.... cie nie rozumiem na poczatku wydawalo mi sie smieszne ale teraz to zalosne skoncz juz z tymi rymami ok pozdro i do jutra ja ide spac

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 00:11:48 /


Alwax ziooomm - czekamy na ripostę!!
<hahaha>

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-05 00:38:57 /


Wrucic do tematu i bez gupich uwak ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 00:40:28 /


O LOZE SZYDERCOW.SA LUDZIE NA STRONIE Z PIEKNYMI FURAMI I ZLOTYMI USTAMI[POZDROWIENIA DLA BOGATYCH W FORDY]ALE SA I INNI.MIMO WSZYSTKO POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH I PRZYPOMINAM ZE MILCZENIE JEST ZLOTEM.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-05 00:46:13 /


no widzisz mówisz ze milczenie jest złotem, a sam krzyczysz - wyłącz tego cholernego Caps Lock'a, to taki przycisk po lewej stronie klawiatury, trzeci od dołu (ale z tym różnie bywa) aha no i jak go się wyłaczy to powinna zgasnąć taka zielona dioda po prawej stronie klawiatury...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 10:42:33 /


dalem go dzisiaj do naprawy:) jest zrobiony z żywicy:( ale dadzą rade chlopaki :D i zapraszan na 1,2,3 lipca do drawna beda koncerty ruzne zespoly noc hip hopowa dodam ze bedzie kaliber 44 :) jak ktos mieszka w zachodnio pomorskim to nie ma daleko cala impra trwa 3 dni jeszcze bedzie kombi kukiz chyba baim i inne

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-05 13:23:12 /


buuuuu

a taka piekna plastikowa byla :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-06 16:57:52 /


Niedługo znowu bedzie ;] piękna ;/

michalch83 / 2005-06-06 21:19:35 /


ona nie jest z plastiku tylko z żywicy

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-16 23:37:50 /


nikt nie chce przyjechac na mega impre??:(

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-16 23:52:36 /


na noc hiphopowa i bajm??? :)))

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-20 01:06:07 /


to sa trzy dni w pierwszy dzien kombi i kukiz czyli ten piatek z sobote nie pamietam a w niedziele noc chiphopowa kalibert liroj sydnej i wiele innych znanych

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-29 22:33:55 /