logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Maska mk III POMOCY!!!

Maska mk III POMOCY!!!

poszukuje maski do mk III w jak najlepszym stanie a takze drzwi prawe, nadkola, pas przedni, tylni.. Moze macie jakies namiary na ludzi ktorzy moga mieccos co jest mi potrzebne. Prosze o konkretne odpowiedzi, najlepiej adresy albo telefony. Pozdrawiam i serdeczne dzieki za pomoc

_Buri_ / 2005-06-10 00:21:34 /


oglaszaja sie ciagle. idz do dzialu ogloszen.

Jabol / 2005-06-10 00:24:53 /


W ramach badań naukowych proszę tu kolegę Buri'ego o wyjaśnienie, jak powinna wyglądać informacja o tym że forum to nie miejsce na ogłoszenia, tak żeby było to skuteczne. Ja całkiem poważnie czekam na odpowiedź ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-10 01:07:21 /


cóż Bur(y)i nie jestem, ale mam pewien pomysł, może poprostu trzeba dac przykłady, jak dla idiotów... "forum to nie dział ogłoszeń i wątków typu: i tu przykłady (np. ten watek), prosze tu nie pisać... bo jesli zamierzałeś zadać tego typu temat to znaczy że chcesz zamieścić ogłoszenie, tak więc zapraszamy do stosownego działu: i tu link to formularza ogłoszeniowego" ;)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-10 14:36:19 /


przeciez i tak nikt tego nie przeczyta tylko kliknie "dalej".

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-10 18:49:51 /