logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Engelmanny

Engelmanny

No właśnie! Sa takie sobie lustereczka tylko mam z nimi mały problem. Otóż musiałbym je dac do spawania poniewaz przy jednym jest pęknięta część w którą instaluje sie kulke z cały lusterkiem. Jeżeli będzie pękac dalej to wtedy lustrerko będzie opadać i marny z niego będzie pożytek. Pytanie: Czy ktoś to kiedys rozbierał (wyjmował kulke z mocowania). Da się w ogóle to zrobic tak zeby nie potrzaskac w cholere, no i jak to złożyc spowrotem do kupy? Na wcisk? Moze pęknąć :( HELP!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-10 16:04:45 /


Mam engelnany w mancie, i rzeczywiśćie jest problem z tą kulką, jest spasowana na fest. Spróbój rozgrzać to we wrzącej wodzie, posmarować smarem i wcisk...

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-10 21:35:14 /


No tak tylko ja tych kulek jeszcze nie wyjąłem i nie wiem czy mi sie lusterko cale nie rozpadnie jak zaczne z tym szaleć :) Poza tym potem jak już będzie pospawane to chyba raczej marne sznase na włożenie spowrotem kulki. Spawać bez wyjmowania? Zobaczymy co powie magik od spawania. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-10 21:43:00 /


spawac bez wyjmowania - ja mialem tak samo jak ty, kolega mi pospawal lustereczko i przestalo opadac

Jabol / 2005-06-11 11:31:09 /


dzięki!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 16:06:28 /