logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Klamki od Granady

Klamki od Granady

Witajcie :)

Dzis rano obudzilem sie szczesliwy ze w koncu zaloze nowe klamki (stare z tylu byly zlamane) do mojej Granady. Pojechalem, spotkalem sie i kupilem. Jakie moje bylo zdziwienie gdy okazalo sie ze klamki nie pasuja. Okazalo sie, ze Granada MK II przed i po face-liftingu maja inne klamki;) Nigdy bym sie nie spodziewal ze zostaly zmienione takie rzeczy. Pisze to tak dla przestrogi aby kto inny nie popelnil podobnego bledu :) Przeszukalem forum i o klamkach nic nie bylo. Zaplacilem za dwie 100zl. Teraz tylko trzeba miec nadzieje, ze jakos sie dogadam i klamki bede mogl zwrocic :) Ew. moze ktos na forum potrzebuje? Bylbym sklonny sprzedac, taniej nawet :) Aha i od teraz ponownie poszukuje dwoch chromowanych klamek do tylnych drzwi do Granady sprzed 81r :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i milego dnia zycze!!

Mateusz

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-11 18:34:50 /


zgadza sie maja inny rozstaw wiec nawet sie ich nie dokreci

odezwij sie na priv do mnie

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-11 20:55:39 /


Bano :) Trzeba bylo spytac :) A za 100 za dwie to pewnie bym Ci jeszcze drzwi dorzucil ;P

Mysza liil (EM) / 2005-06-11 22:29:29 /


heheh ja kiedyś też podobnego zakupu dokonałem :] tylko że dałem za komplet 50 zł + bezużyteczne siłowniki do centralnego, takze nie tak źle :] teraz klamki leżą, może ktoś chce kupic :] klamki te pasują do granady poliftingowej

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-12 00:45:24 /


jak mają chrom w bdb. stanie to odkupię

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-12 09:48:18 /


ja kupilem stacyjke od przedliftingowej, moja jest po. Może chce kros odkupić stacyjke i wszystkie zamki ?? :)

hehe, sporo dziwnych głupich zmian było

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-12 20:25:29 /


ja bym pod siłowniki do centralnego się podpioł (kupił) do poliftingowej

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-12 23:03:16 /