logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Woda w drzwiach i w klapie :(

Woda w drzwiach i w klapie :(

Bo widzicie jak spadnie sobie deszczyk (co ostatnio mam miejsce dosc czesto) to wlewa mi się woda do drzwi tak ze jak odwieram czy zamykam to słychać chlup ,chluup ... zeby ją wylać to muszę szybko i gwałtownie machać drzwiamim ,ale tam chyba juz wien którędy woda się dostaje.Większy problem jest z klapą od bagażnika bo jest z nią tak samo tylko ze woda nie bardzo chce wylatywać (czyt. prawie wcale) a i nie mam zielonego pojęcia którędy wlatuje. :( Uszczelka przy oknie wygląda na szczelną , jedyne co mi przychodzi do głowy to ze moprzez napisy z tyłu no 'CAPRI" troszkę się rusza :( A wrazajęc do drzwi to czym najlepiej zatkać dziórę przy słupku (brak uszczelki) kawałek ok 1-1,5cm z na końcu drzwi i ok 1cm na początku. Moze silikonem ??? Ale chyba nie ma czarnego??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-27 12:18:20 /


acha zapomniełem dodać ze z rdzwi wczoraj wylałem tak na ono to z 1,5-2 litry :( a w klapie jest sporo mniej (jest bo nie bardzo wiem jak wylać) moze z 0,5 litra :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-27 12:23:39 /


Polecał bym Ci rozebranie tapicerki i oczyszczenie otworków w dole drzwi bo skoro woda stoi w drzwiach to musiały się zatkać. Jeśli nie bedziesz mógł ich znaleźć to zrób nowe, żeby woda mogła swobodnie wypływać.

kavaler / 2002-10-27 12:55:27 /


a jak rozebrać tapicerkę zebym niczego nie zepsuł ???

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-27 13:42:39 /


w drzwiach i klapie powinny byc odplywy, widocznie albo sa zapchane, albo blacharz je zaspawal, albo lakiernik zaszpachlowal

tapicerka - najpierw odkrec caly osprzet tzn podlokietnik, guzik, korbka szyby, ew. sterowanie lusterka (odkreca sie ten najczesciej chromowany srodek), ramke od klamki wewn. (trzeba ja najpierw przesunac pozniej wyciagnac, ma takie haczyki)
cala plyta tapicerki jest na takich zatrzaskach, powoli kawalek po kawalku trzeba ja odrywac od drzwi, jak dojrzysz przez szpare zatrzask to mozesz czyms go podwazyc (jak niektore popekaja to mam nowe w sprzedazy ;) )

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-27 15:16:08 /


Jak uszczelniac to sylikonem.sa czarne, na jutro skoluje nazwe to napisze.

Maskek / 2002-10-27 15:21:55 /


nowa uszczelke mozna spasowac od Poloneza Trucka

Maciasek_3M / 2002-10-28 10:47:00 /


odmłodze ten temat o prawie 10lat ;) woda w klapie bagażnika!!
Jak Caprysia postoi na deszczu nieco to przy otwieraniu bagarznima słychać jak woda się przelew i leci przez zamek i pare innych otworów... szyba wklejana ,klapa bez spojlera dziurek na emblematy nie ma. Jedyne co to dziura na wycieraczke ale ma wszystkie podkładki i gumki... Problem wkurzajacy bo ledwo co autko zrobione a tu od takiej wody wszystko puchnąć może zacząć....

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-11 09:21:25 /


odpływy trza wywiercić

Mysza liil (EM) / 2011-07-11 11:18:46 /


spoko tylko jak ta woda się tam dostaje ??

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-11 12:34:58 /


Zapewne pod uszczelką szyby jest jakieś prze-korodowane miejsce

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-11 14:45:44 /