logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » propozycja spotkania nie tylko dla 3M

propozycja spotkania nie tylko dla 3M

Tak sobie pomyślałem, że entuzjaści fordów z południowych stron byli ostatnio na wycieczce w Browarach Tyskich, a nam ludom zimnej północy było dość daleko więc nie mogliśmy dotrzeć. Mógłbym załatwić zwiedzanie Destylarni Sobieski, która mieści się w Starogardzie Gdańskim (niegdyś Fabryka Wódek Gdańskich). Jak podejrzewam produkcja browaru jest bardziej barwna dla postronnych obserwatorów niż produkcja wódek, ale może znajdą się tacy, którzy chieliby zobaczyć cały proces produkcyjny, od kapsla po płyn ;-).

Co prawda ostatnio jestem ostatnią osobą, która ma czas na organizowanie zlotu, ale może uda się to jakoś połączyć takie zwiedzanie z jakimś spotkaniem. Ja w każdym razie jak już dotrzecie do Starogardu Gdańskiego (albo wyjazd z trójmiasta) bym się wszystkimi zajął.
Termin bliżej nieokreślony do uzgodnienia. Bedą wogóle chetni ?
Acha, to pewnie troche komplikuje sprawe ale taki zakład najlepiej zwiedzać w dzień powszedni kiedy wszystko "żyje".


pzdr



Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-16 19:45:01 /


to bardzo komplikuje, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie że wyklucza przyjazd kogos z poza 3M i okolic... wiadomo o co chodzi, no ale jeśli dałoby rade z weekend to wtedy sprawa jest do przemyslenia :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-16 19:54:14 /


hmm to tylko 500 km:(

buuu

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-17 02:37:29 /


ja tam bym mogl jakis dzien wygospodarowac.tylko tydzien zapasu potrzebuje od terminu.zobaczyjmy

bujax / 2005-06-18 00:56:07 /


może być sobota, to była tylko propozycja z tym dniem powszednim. Zresztą czasami pracujemy w soboty, np. dziś ehhh..:(

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 10:03:31 /