logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Amortyzatory Cofap - Pro-Motor sklep godny polecenia

Amortyzatory Cofap - Pro-Motor sklep godny polecenia

Dokonałem zakupu amorków Cofap w firmie Pro-Motor. Co mnie zadziwiło, to to, że amortyzatory dostałem w 2 dni po wpłacie na konto, mimo, że nie było ich na stanie. Koszty transportu były zerowe :) W Łodzi musiałbym czekać na nie do 3 miesięcy. Łatwo, szybko i przyjemnie. Bez rzęrzenia, marudzenia jak to zwykle w firmach z częściami bywa. Na prawdę polecam !!!

Pro-Motor J.W. Domanscy, M. Idziak Sp.J
ul. Magazynowa 7 (wjazd Rzemieslnicza 55)
62-081 Przezmierowo/ kolo Poznania
szymon@pro-motor.com.pl
www.pro-motor.com.pl
tel./fax +48 61-652-50-86
kom. +48 501-427-434

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-17 11:58:10 /


a ile dałeś?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-17 21:01:31 /


proponuje zeby a_patch napisal cos o nich za rok .... :) i wtedy podal cene

Jabol / 2005-06-18 00:31:29 /


ja moge napisać po 2 latach na cofap z tyłu. Gazówki - jeden sie wysuwa sam jak leży luzem obok auta a drugi niestety nie ;-/

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 00:46:55 /


cofap super produkt z brazyli bez gwarancji znaczy sie jest nie do wyegzekfowania

nie wiem jaki problem masz z amorkami ja mam zawsze od reki nie trzeba czekac ani wplacac zaliczek

tzw mowisz masz

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 09:46:32 /


Gwarancja na Cofap jest normalna i do wyegzekwowania , a kto nie potrafi jej wyegzekwować to albo kupuje nie tam gdzie trzeba albo jest gamoń :P

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 10:17:12 /


zgadza sie :)

na prawie wszystko moze byc gwarancja i trzeba wiedziec tylko jak to wyegzekfowac , znac swoje prawa

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 16:22:32 /


tak mozna egzekfowac nie ma problemu zwrot pieniedzy
ale chyba najwazniejsza jest jakosc ale jak ktos nie wiaze ze swoim klasycznym fordem dlugiej przyszlosci to moze byc i jak najtaniej

sam fakt ze sie rozsypal amorek juz jest irytujacy i trzeba rozbierac
jak ktos lubi rozbierac cos dwa razy to niech kupuje nawet z drewna amorki;-)

a i jeszcze do tego jak ktos ma duzo pieniedzy jak nie robi sam to na wymianch przyoszczedzi, spoko mechanik tez czlowiek niech zarobi

mam je po 110 zl szt ale potem spojrzec komus w oczy jak sie cos stanie to nie chce

do aut plastikowych owszem polecam do hlamu hlam bardzo pasuje i tak samo sie psuje jak cala reszta




CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 21:56:19 /


ale nie ukrywajmy ze to nie ma znaczenia jaki samochod , ok siedzimy na tym forum i klikamy o fordach ale czy to ford czy inny nawet plastikowy samochod to mozna do niego kupic amor tanszy i drozszy i wiadomo ze te widelki cenowe z czegos sie biorą , a z czego ??? z dokladnosci wykonania i materialu do tego wyk0orzystanego

i tu inż. Chuder ma racje :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 22:30:20 /


Tak samo można kupić klucz 10 toji za 4zł i renomowanej firmy za 50 albo i droższy. Minister zdrowia ostrzega - kupując toje ryzykujesz zdrowie!!

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 22:44:26 /


tak tak
na paczkach z fajkami tez ostrzega (ja nie pale:P )

i co??? ilu sie nie poslucha??:D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 22:53:02 /


He już się przekonałem że kupując tanie klucze można się nabawić nerwicy ;)

hubi / 2005-06-18 23:27:26 /


ale za to łatwo można zrobić np. z trzynastki czternastke ;D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-19 13:45:47 /


hehhe no z oczkiem to troche problem ;P
lecz ja wiem Daniel , ja wierze w twoje umiejetnosci ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-19 15:43:56 /


wiem jedno... miałem do wyboru komplet nowych amorków za 360 zł, albo nic. Chuderowi przyznaję rację i z chęcią kupiłbym coś lepszego, ale nie stać mnie na wydanie 800 zł na komplet, zwłaszcza teraz, jak zbliża się puchar :)
Co do jakości, to się nie wypowiem :) Zobaczymy za rok. Co do zmian, to są okropnie miękkie. Nie czuję większości nierówności na drodze, ale przy pulsacyjnym chamowaniu maska skacze a'la hAmerykańska fura :D Oczywiście przysiądzie, odskoczy i tak zostanie, ale... Muszę pojedzić, żeby się do nich przekonać.

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-20 09:43:06 /


aaaaa, jeszcze jedno. Ja nie chwaliłem Cofap za jakość amorków, lecz Pro-Motor za rewelacyjną obsługę :D

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-20 09:46:16 /


Polecam amortyzatory Koni jakość świetna twardość według życzenia użytkownika. Na niemieckich drogach dożywotnia gwarancja.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-20 09:52:17 /