logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Poznan Sqad Vol.II

Poznan Sqad Vol.II

Piwko w poniedzialek 27.VI
Dokladnie do uzgodnienia.
Hrabia i Piotrek maja byc, kto jeszcze?
Oczywiscie na miescie, nie tam jakies parkingi pod Lechem.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-21 01:07:03 /


No to ja się podepnę i zacytuję samego siebie:
"Kochane Ludki Moje

Jeśli któryś z poznańskich i wielkopolskich capri-ludków chce umieścić swą facjatę wraz z autem swym na poznańskiej podstronie capri.pl proszony jest o przesłanie takowego dzieła na poniższe 2 adresy (alternatywnie):
piotrek@capri.pl
lub
pck@capri.pl

Mile widziane foty z "jajem" ;)

Oj, będzie się działo..."

Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 08:15:57 /


sie zobaczy

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 10:26:39 /


Herbate tez mozna pic ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-21 12:16:07 /


aa to drastycznie zmienia postac rzeczy ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 12:18:41 /


Zobaczę jak się wszystko ułoży, bo teoretycznie mogę mieć w poniedziałek też inną imprezę, na której być muszę.
Jest jednak prawdopodobieństwo, że owa impreza odbędzie się w innym terminie, wtedy na pewno się zjawię, zresztą pewnie nie sam wreszcie ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 12:33:10 /


Dobra dooobra, wszystkie Krzychy to ściemniacze, zawsze mówią że będą a nigdy ich niema :P

Piotrek PCK / 2005-06-21 16:07:21 /


Jak mówią, że będą to będą, chyba, że zaznaczają wcześniej (bądź później ;P ), że może być różnie :D

Ale tych "że" się uzbierało... ;)

A ty tam lepiej popatrz na swoje ściemnianie z autem.
Taaaak wystartuje w pucharze, a potem pytania co jak jednak nie :P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 16:39:02 /


A ja nigdzie nie napisałem że wystartuję w pucharze :P tylko że pojadę na PC, a to dwie różne rzeczy ;)

...a reszte obgadamy w piątek w towarzystwie szanownego Pana Bronisława ;)

Piotrek PCK / 2005-06-21 17:29:38 /


Hmm... w piątek? Zdaje się, że na poniedziałek się tu umawiamy...
Choć piątek nie wiem czy by nie był ciekawszym terminem ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 19:48:28 /


No tak, Bronisław będzie w poniedziałek :)

Piotrek PCK / 2005-06-21 23:29:52 /


No to teraz troche naściemniam. W poniedziałek mam egzamin ale raczej w godzinach rannych. Jak będą jakies konkretne ustaleniaco do miejsca i godziny to dopiero wtedy bede mógł cos powiedziec więcej. Pozdrawiam!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-22 10:32:21 /


Spoko spoko, od rana pić nie będziemy.... chyba... ;)

Piotrek PCK / 2005-06-22 10:49:18 /


Jak dostanę do tego czasu listwę ze wspomą do grandy to może się zjawię.

Pankol / 2005-06-22 23:41:34 /


No to robimy zakłady, czy się pojawisz ;) Obstawiam, że nie...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-22 23:43:20 /


Pankol, mmmm.... mamy Cię! :P To piwne spotkanie i wykręcanie się samochodem nie może mieć miejsca! ;)

Piotrek PCK / 2005-06-23 00:00:32 /


Jak tak to jestem :)

Pankol / 2005-06-23 10:54:29 /


A listwy do Granady to i tak do poniedziałku nie dostaniesz... ;P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 12:38:27 /


Przejdzmy do konkretow, proponuje godzine 19...20, Proletariat, Svejk, Bazyl?

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 13:09:24 /


Ok, 19.00 Szwejk, bedzie gdzie zaparkowac ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 13:10:55 /


Jak to koledzy, "piwko" i "zaparkować"?:P Chyba tramwajem ;)

Piotrek PCK / 2005-06-24 13:19:09 /


przeciez herbate można pić! wogule, to najpier aby cokolwiek pić to trzeba $ posiadać :P ja posiedze przy samochodzie :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 13:22:58 /


o ile bede :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 13:23:35 /


A ja chyba VW przyjadę :P Nie wiem dlaczego wczoraj boodo się śmiał jak mu powiedziałem że już 5 dni stoi fura u gazownika a miało być 2 dni :P

Piotrek PCK / 2005-06-24 13:34:07 /


Ja tez sie smialem, jak mi Blazej opowiadal ze sobie full wypas zazyczyles ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 13:58:40 /


Jak szaleć to szaleć :D

Piotrek PCK / 2005-06-24 14:02:18 /


No, ale mi też będzie reduktor...I musi zdążyc przed PC...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 14:02:50 /


Ja nadal żyję nadzieją że z tych reduktorów co ma coś poskłada, i nie będzie trzeba topić kasy w nowym.

Piotrek PCK / 2005-06-24 14:09:50 /


Czyli podsumowując szwejk 19 poniedziałek. Może mnie żonka podrzuci Grandą:) O ile ukręci tym małym kułkiem bez wspomy. Bo nawet ja po tygodniu jeżdżenia do pracy czuje się jak Papaj albo Schwartzeburger. Kuba bez urazy:))) A co do listwy to zapłaciłem przelewem czekma na pzczkę a gość jakoś się nie odzywa trochę się zaczynam wk....!!!

Pankol / 2005-06-24 23:28:36 /


A cha a co się dzieje z Kubą, Papaj tak a propos jakoś straciłem kontakt doszły mnie słuch że sprzedaje motorówkę w trakcie transplantacji serducha żeni się czy co?

Pankol / 2005-06-24 23:33:01 /


Pankol: Papaj się dobrze miewa, wygląda jak zawsze płomiennie, a ostatnio lubuje się bardziej w motocyklach i może stąd mała zmiana planów życiowych...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 00:44:07 /


A gdzie jest ten szwejk?

Piotrek PCK / 2005-06-26 17:35:50 /


Szwejk (czy tam Szvejk) to jest kebab na Rolnej obok żabki i McDonalda. Ale raczej chodzi o tego na Wieniawskiego. Z 30 metrów od Stajenki Pegaza w strone uniwerku.Czyli zasadniczo przy Teatralnym.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 19:16:23 /


To kto dziś będzie?

Pankol / 2005-06-27 16:01:11 /


sie okaze...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 16:03:26 /


Pomimo wszelkich wcześniejszych zapowiedzi... nie będziemy :(
Piotrek pozwalam Ci po mnie "pojeździć" za to, bo wiem, że obiecywałem obecność ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 16:48:07 /


No ja nie wiem,czy mam być czy nie. Na wszelki wypadek bede ok.20.00

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-27 18:49:09 /


No i fajnie było:) W sumie to już III Spotkanie PCK/CCCP
Tematy motoryzacyjno-muzyczne zawsze w modzie. Wyydaje mi się, że odkąd pojawiła się koncepcja stworzenia PCK trochę się w temacie spotkań ruszyło.
Widać sporo świeżej krwi z drugiej strony szkoda, że ze starej gwardii tylko cOke'owie się pojawili.
Ale i tak było git. A panie to nawet spódniczki założyły, fiu fiu fiu... ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 00:42:40 /


no był jeszcze pan co to gadać lubił... niestety musieliśmy zmykać i nie wysłuchaliśmy ciekawej polemiki, dzieki piotrek za pompke, dojechaliśmy jakos na stacje.
pozdr

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 01:02:13 /


Ja niestety musiałem sporo czekać na autobus bo w poniedziałki nocne tramwaje ne jeżdżą :( To są właśnie minusy i plusy picia piwa. No i rano jakoś ciężko się wstawało. Ale było warto. Czekam na następny zlocik piwny :) No i liczę że widzimy się w przynajmniej takim samym składzie jak nie większym na PC.

Pankol / 2005-06-28 08:04:43 /


cOke: nie ma sprawy, a nic nie straciliście z arcyciekawego wywodu. No... może to że Wiewiór został ochrzczony naszym religijnym wodzem! ;)

A co do PC, to miejmy nadzieję że pojedzie nas jak najwięcej!

Piotrek PCK / 2005-06-28 10:43:08 /


No wiec dlugo juz nie dyskutowalismy, kiedy odjechal diabelski rydwan coke'a nowy znajomy najpierw postraszyl giwera schowana w teczce a potem dowiedzial sie ze Mroczny Pan zwyciezy i kazdy poszedl w swoja strone.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-28 11:54:29 /


cholera chyba sie za szybko zmyłem bo za cholere nie wiem o czym piszecie :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 14:52:16 /


tuż po pompowaniu koła zaczepił nas pewnien pan, który wziął nas za jakaś sekte która zaraz zacznie kopulować w pobliskich krzakach, niestety pan posługiwał sie łaciną, i zanim zaczął cos kombinować, wiewiór go sprowadził na ziemie, informacja, ze jesteśmy spokojnymi czcicielami szatana :D ...no i sie zaczeło, pan usilnie próbował postawić nam piwo i uzyskać informacje gdzie go zabijemy, etc. jak juz pisałem, nie uśmiechało mi sie kolejne pompowanie koła wiec udaliśmy sie na bardziej poziomy teren celem zmiany koła :D
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 15:05:42 /


Pan byl mocno przekonany ze jestesmy niebezpieczni i chyba nie do konca uwierzyl ze my nie zabijamy ludzi tylko koty i inne zwierzeta ofiarne.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-28 18:15:53 /


Wiewiór - albo zapomniałeś o emotikonkach, albo istotnie lepiej byłoby gdybyś wyzabijał nieco przedstawicieli gatunku Homo sapiens, zamiast czynić z kotów itp. "zwierzęta ofiarne". Wyjątkowo mało dowcipnym wydał mi się ów twój post.
Bez pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 18:45:10 /


zawsze mówiłem ze prędzej zabiłbym człowieka (jezeli byłby ku temu powód) niz jakiekolwiek zwierze. Ale mysle że Wiewiór żartował, pewnie jeszcze ma kaca i obsługa zbyt duzej ilości klawiszy sprawia problemy :) Pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 19:06:28 /


Oczywiscie, ze calosc ma byc z duzym ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-28 19:11:50 /


Wiewiór, zdejmij obecny spoiler i załóż taki jeeeebutny, jak miał Pablo, będziesz mówił że to ołtarz ofiarny :P

Piotrek PCK / 2005-06-28 19:15:39 /


krk4m bez nerwów - cała sytucja była troche irracjonalna.
Wyobraź sobie - krótko po północy, boczna uliczka, grupka osób płci obojga otaczająca kręgiem gościa wykonującego lekko nieskoordynowane ruchy (coke pompował koło nożną pompką oboma nogami na zmianę a my wspieraliśmy go duchem i dobrym słowem). Sytuacja musiała wydac sie panu niezwykla do tego stopnia, że podszedł i bardzo chciał wywrzeć na nas wrażenie - najpierw łaciną, potem komórką - wystukał 112, że jakby co to i tak znajdą jego zwłoki ;) , na koniec polemiką, jednak nie wykazaliśmy zainteresowanie godnego jego osoby więc pokazał nam teczkę - niestety teczka też nie rzuciła nas na kolana więć z teczki wyjął... klamkę. Efekt był równie mizerny i panu zabrakło argumentów, chciał ratować się piwem dla wszystkich, ale wiewiór skończył dyskusję stwierdzeniem, że czarnY jest bardziej modny i gustowny :) przytaczając w/wym argumenty. Całość była dosyć komiczna - przynajmniej dla nas (dla mnie).
Zresztą dla mnie cały wieczór był OK
Aga dzięki za podwiezienie - Piotr dzięki za asekurację i wsparcie moralne podczas jazdy :D

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 21:30:12 /


a właśnie miałem wczoraj mówic i zapomniałem... Niedługo odwiedza nas kolega o tajemniczej ksywie KONIU. Może jakiś browarek we wspólnym gronie? O ile dobrze pamietam to w Poznaniu będzie między 30stym czerwca a 3cim lipca. Troche kurde nam sie terminy zagęściły ale co zrobić :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 22:47:22 /


Ja bardzo chetnie, najlepiej w niedziele.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-28 23:06:17 /


Ander - to nie kwestia nerwów, jeno zróżnicowanego poziomu odbiorców naszych wypowiedzi. W GB w Thames TV chodziła taka reklama jakiegoś proszku do prania, gdzie pancia wsadza czarnego pudla do pralki, a wyjmuje białego. I było kilka przypadków durnych dzieciąt płci obojga, którym znudził się w domu czarny pies czy kot i spróbowały go w ten sposób zastąpić białym. Zwierzaki przypłaciły życiem czyjąś durnotę, a stacja i producent proszku oskarżeni przez towarzystwo Opieki nad Zwierzętami wybuliły horrendalne kary liczone w milionach funtów na rzecz sieci schronisk dla zwierzaków itd.
Podobnie nasz rajdowy heros Krzyś H. kilka lat temu zapytany przez równie durną blond pannę w naszej TV o stosunek do przesądów stwierdził, że czarnego kota wystarczy przejechać i już nie ma pecha. Po tej wypowiedzi dwóch sponsorów zrezygnowało z dalszej współpracy z jegomościem, kładąc mu na łopatki program dalszych startów w sezonie.
Biorac pod uwagę obniżającą sie średnią wieku sympatyków serwisu capri.pl chciałbym za wszelką cenę zapobiegać sytuacji, kiedy to marzący o swym Capri człeczyna lat 15 uzna "składanie ofiary" z kotów, psów czy [czarnych] wiewiórek za niezbędny element integrujący go z grupą długowłosych facetów w czarnych skórach, którzy robią sobie z owych obrzędów jaja, a on - jako neofita - podejdzie do owych zagadnień z powagą godną lepszej sprawy.
Koniu - na wszelki wypadek miej się na baczności w tej Pyrlandii :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 23:23:34 /


No to złożymy ofiarę z Konia ;)

Na serio: postaram się być w niedzielę.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 23:25:34 /


krk4m - krotko mowiac - przesadzasz
A to, ze telewizja i proszek placily iles-tam odszkodowania, to dowod totalnego zdurnienia naszych czasow. Na tej samej zasadzie jakies grube kaszaloty pozywaly McDonalda o to, ze je utuczyl, a kaszaloty troche chudsze o to ze kawa sie mozna poparzyc. Paranoja.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-29 01:41:20 /


Panowie może to wam rozładuje atmosferę. Stoi to u lakiernika który malował mi grandę. Przyjechał o własnych siłach z Holandii

Pankol / 2005-06-30 09:16:31 /


I jeszcze dwa. Silnik pracuje przepięknie V8 ponoć macoś ponad 5 literków, do tego jest naprawdę całkowicie kompletny. Po lakierze idzie do tapicera tego co robił mi też budę do grani

Pankol / 2005-06-30 09:19:47 /


rivera :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-30 09:23:03 /


no kiedys sie niesamowicie spalałem na takie Riviery. W takim serialu o takim policjancie z Kanady jeden facet jeździł taką zieloną, była przecydna. Oglądałem ten serial tylko przez ten samochód. Ta wygląda gdzies minimum na jakiś 71 rok bo chyba mniej więcej od tego roku były te takie charakterystyczne kupry - przecudne swoja drogą :) Oj udany początek dnia :))

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-30 12:25:45 /


acha i jeszcze jedno. Koniu niestety nie przyjeżdza do Kraju Kwitnącej Pyry :(

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-30 12:27:19 /