logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Instalacja Gazowa??? do Chevroleta Evandy - pomożccie czy mi ona pomoze ???

Instalacja Gazowa??? do Chevroleta Evandy - pomożccie czy mi ona pomoze ???

Bardzo prosze o pomoc i ewentualne porady co do marki i komponentow jakie ewentualnie bylyby najlepsze dla Chevroleta Evandy r. 2004 silnik 2.0 cdx - mysle oczywiscie o instalacji gazowej.Jezdze teraz duzo a pali tez okolo 9- 10 w trasie - 11-12 miasto pomozcie czy oplaca mi sie robic instalacje gazowa zakladajac ze zrobie nim napewno jeszcze z 80 tys km i jaka ona ma byc - ( cena nie gra roli ma byc efektywna) , jak wyglada sprawa z gwarancja czy ja trace ? bardzo prosze fachowcow o porade. Jednoczesnie prosilbym o mozliwe dane co do spalania jakiego moglbym sie spodziewac i kosztow takiej instalacji - bardzo dziekuje !!!

marcellii / 2005-06-21 23:19:34 /


buhhaha to sie rozpedził bedzie blok :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-21 23:21:39 /


Zadajesz trudne pytania... Zwróć się z wątpliwościami do salonu Chevroleta.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 23:21:44 /


gościu przeczytaj regulamin forum zanim coś napiszesz!! to jest forum STRARYCH FORDÓW i TYLKO FORDÓW.. żegnamy zatem wylewnie!!!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-21 23:21:51 /


http://www.capri.pl/terms-of-use - o tu jest pomoc :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-21 23:21:59 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.