logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » MERCURY COUGAR XR-7 1981 ROK POSZUKUJE CZESCO ORAZ WSZELKICH INFORMACJI

MERCURY COUGAR XR-7 1981 ROK POSZUKUJE CZESCO ORAZ WSZELKICH INFORMACJI

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW AMERYKANSKIEJ MOTORYZACJI I NIE TYLKO .POSZUKUJE KILKU CZESCI DO MOJEGO AUTA ORAZ WSZELKICH INFORMACJI NA JEGO TEMAT .ZA WSZELKIE WIADOMOSCI Z GORY DZIEKUJE .SAMI WIECIE NAPEWNO JAK TO JEST, AUTO JUZ ZAREJSTROWANE SILNICZK TYLKO SYCZY ,ŁADNA POGODA, 2 LATA PRACY A TU NISTETY BRAK KILKU ELEMNTÓW MIN. (KIREUNKI PRZÓD LEWY ,PRAWY, OPRAWA RADIA ,REGULACJI NAWIEWU I KLIMY, ORAZ PODSTAWOWA SPRAWA S Z Y B A C Z O Ł O W A WSZELKIE WSKAZÓWKI ZWIAZANE Z TYM TEMATEM BEDĄ DLA MNIE BARDZO CENNE . NP. NAMIARY NA FIRME ZAJMUJĄCĄ SIE DORABIANIEM SZYB SAMOCHODOWYCH ITP. TEL:0505379192 E-mail: maggiwa@wp.pl Nr. Gadu-gadu 6256023 POSTARAM SIE DOŁACZYC ZDJECIA

COUGAR XR-7 / 2005-06-28 00:16:58 /


No to zaszalałeś.

1. wyłacz caps-lock
2. zdjęć nie dołączaj o ile nie ma to służyć konkretnie czemuś ilustracyjnemu
3. ogłoszenie na forum = blokada konta
4. trzy razy ten sam wątek oznacza że coś Ci się wymyka spod kontroli, więc póki co w ramach obrony koniecznej blokuję konto żebyś nam do rana nie wygenerował dużo więcej

Jeśli opanujesz caps-lock, przeczytasz regulamin i zasady pisania u nas na forum oraz uznasz że dalej chcesz czasem tu pisać, to za jakiś czas napisz do mnie prywatnie maila, rozważymy odblokowanie konta.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 00:29:35 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.