logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » MERCURY COUGAR XR-7 1981 ROK POSZUKUJE CZESCO ORAZ WSZELKICH INFORMACJI

MERCURY COUGAR XR-7 1981 ROK POSZUKUJE CZESCO ORAZ WSZELKICH INFORMACJI

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW AMERYKANSKIEJ MOTORYZACJI I NIE TYLKO .POSZUKUJE KILKU CZESCI DO MOJEGO AUTA ORAZ WSZELKICH INFORMACJI NA JEGO TEMAT .ZA WSZELKIE WIADOMOSCI Z GORY DZIEKUJE .SAMI WIECIE NAPEWNO JAK TO JEST, AUTO JUZ ZAREJSTROWANE SILNICZK TYLKO SYCZY ,ŁADNA POGODA, 2 LATA PRACY A TU NISTETY BRAK KILKU ELEMNTÓW (KIREUNKI PRZÓD LEWY ,PRAWY, OPRAWA RADIA ,REGULACJI NAWIEWU I KLIMY, ORAZ PODSTAWOWA SPRAWA S Z Y B A C Z O Ł O W A WSZELKIE WSKAZÓWKI ZWIAZANE Z TYM TEMATEM BEDĄ DLA MNIE BARDZO CENNE . NP. NAMIARY NA FIRME ZAJMUJĄCĄ SIE DORABIANIEM SZYB SAMOCHODOWYCH ITP. TEL:0505379192 E-mail: maggiwa@wp.pl Nr. Gadu-gadu 6256023 POSTARAM SIE DOŁĄCZYC ZDJECIA

COUGAR XR-7 / 2005-06-28 00:18:27 /


oj chyba troche w tym zalatuje ogłoszeniem - a forum jest od powiedzmy technicznych problemów , a nie próśb o sprzedanie jakiejś części.

To co Ci moge doradzić to :

www.google.com "parts xr7" albo "parts cougar" we. jakies kombinacje.
ewentutalnie
www.altavista.com

Są firmy w stanach które sie tym zajmują - nie wiem po co chcesz dorabiać szybe - skoro prawdopodobnie dostaniesz taką w stanach i to 2x 3x taniej niż by dorabianie wyszło (o ile ktoś sie podejmie) . W ogóle oferta w katalogach do niektórych modeli jest bardzo bogata i kupisz praktycznie każdą śrubke, tylko nie wiem czy akurat do rocznika 81

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 00:25:43 /


PS. po co drugi raz zakładasz taki sam wątek ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-28 00:27:04 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.