logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Kraków - wspólny wyjazd na PC 2005

Kraków - wspólny wyjazd na PC 2005

Witajcie! Na dzisiejszym spocie pod Muzeum Lotnictwa pomyśleliśmy z Ramirasem i Szecho, że warto otworzyć ten wątek jako "punkt kontaktowy" dla jadących już w PIĄTEK.
Byłoby fajnie pojechać wesołą kolumną :)

Propozycja zbiórki: BP przy Al.29 Listopada, piątek, godz. 18.30 - z tolerancją 0,5h dla spóźnionych.
Czyli wyruszamy o 19.00 - chyba wszyscy zdążą się już wyrobić, a na miejsce powinniśmy dotrzeć o jeszcze sensownej porze.

Pozdrawiam i... byle do piątku ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-02 16:01:01 /


Niestety, ja będę prawdopodobnie jechał już w czwartek. W piątek będę uchwytny w Kielcach.

Przy okazji uprzedzam jadących z Krakowa i okolic o niespodziankach na drodze:

1. Od Miechowa do Książa Wielkiego (jakieś 10 km) remonty drogi na prawie całej długości, zdarza się ruch wahadłowy sterowany przez dwóch gości z lizakami.
2. W Jędrzejowie nowa obwodnica, otwarta w ten weekend, więc jeszcze na dotarciu.
3. Dookoła Chęcin remont od południowego końca obwodnicy kieleckiej przez 2 km (albo odwrotnie jadąc od strony Krakowa) - w dodatku w głupi sposób wyłączony jeden pas ruchu: zawsze był oddzielny pas dla włączających się od strony Kielc i drugi dla rozpędzonych z Warszawy (i z Miedzianej Góry), teraz jest jeden wspólny dla obu, można się zabić, jak ktoś jedzie na pamięć, chyba mieli zamiar postawić znak "stop", bo jest ciągła linia, niestety znaku pionowego ani śladu.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 15:24:44 /


No ja myśle że przy dobrym układzie gwiazd też pojade w piątek to sie przyłącze.Pozdrawiam

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 16:17:16 /


Dobrze wiedzieć o tych niespodziankach, bo wypadła mi na jutro niespodziewanie trasa Krak-Wawa-Krak. A nie będzie to bynajmniej jazda rekreacyjna, tylko robocza, na termin ;)
Przy okazji - trochę późno info, ale zawsze - mogę przewieźć części w jedną czy drugą stronę. Może akurat ktoś potrzebuje "na gwałt" przed PC ;)
W Wawie mogę się umówić przez jakiś czas na parkingu strzeżonym przy Nałęczowskiej (między Sobieskiego a Powsińską). Pozdro!

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 20:19:11 /


Dokładnie, właśnie strzeliłem sobie tą trasę i najlepiej jest jadąc od strony Krakowa, od razu za Miechowem :( Wypada się na full otwartej przepustnicy, z zakrętu prosto w stojący koreczek. Wrrr. Znaku oczywiście nie ma żadnego :/.
A obwodnica? Szkoda gadać :/ Polecieli sobie chłopaki w ch... jak Winnetou w 12 odcinku z kowbojami :(
Na odcinku Kielce Wa-wa też jest kilka mijanek, ale widać je wcześniej na szczęście.
Tak więc uważajcie i widzimy się w piątek :)
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 21:18:09 /


czesc moja caprycha nie gotowa, może mógłbym sie z kimś zabrać?

capriman / 2005-07-06 10:19:12 /


mam jedno wolne miejsce w punciaku. wyjazd w sobote rano z centrum krakowa, wracamy tego samego dnia późno w nocy. na razie jedzie Maciek Beddie i Capriman, jak znajdziemy trzeciego to za benzynke wyjdzie po 15zł w dwie strony... zapraszam.

kontakt: 501 047 421

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-06 17:20:50 /


Na obecna chwile jade sam, takze w tauniaku jest miejsce jak ktos chce a jade w piątek.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 00:32:04 /


no i niestety niedam rady jechac w piatek:/

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 09:04:27 /


jesli ktos jedzie w sobote to spotykamy sie o 7:40 na tej samej stacji BP, jak komus jeszcze odpowiada ta godzina to prosze dac znac zeby bylo wiadomo kto jedzie.
pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 14:18:20 /


Jako że przy Al.29 Listopada są dwie stacje BP, to my z Peraną wyruszamy z tej koło Automobilklubu [za kościołem Dobrego Pasterza] o jakiejś 8.30-8.40 w sobotę. Czy ktoś sie dołączy?
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 18:23:46 /


nastąpiła zmiana planów i Lucky, Capriman, brat Szecha, Lafi i ja ustawiamy sie na 8.20 na BP przy al.29 lisotpada tym koło cmentarza i salonu fiata, jak ktos też leci wtedy to zapraszamy;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 20:17:42 /


A jest możliwosc gdzies poza Krakowem sie spotkać?? Np w Miechowie?? Ja wyjeżdżam w sobote z Oświecimia kolo 7

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 21:04:59 /


Hehehe... ale kombinujecie chłopaki. Postarajcie się ustalić jakąś ostateczną wersję do jutra do południa i dajcie znać, ok?:) Bo mnie to w sumie lotto, o której wyjadę i z pod której stacji;P

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 21:37:45 /


Dobra, ostateczna wersja jest następująca: o 8.20 zabieramy się ze stacji BP na skrzyżowaniu al. 29listopada i Prandoty (koło cm. Rakowickiego). Jedziemy ciemnozielonym Fiatem Punto (ja, Beddie, Capriman, brat Szecha i Lafi swoim autem). Zainteresowanych proszę o punktualność bo o 8.30 jesteśmy umówieniu z Krk4m i Peraną kawałek dalej, na kolejnej stacji BP:) To by było na tyle ogłoszeń duszpasterskich, do zobaczenia!

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 22:51:49 /


Uwaga, konwój z Krakowa!

Uprzejmię proszę o eskortę dla niejakiego Krk4m. Zewrzyjcie szyk i osłaniajcie go po drodze na wypadek ataku wrogich myśliwców, lądowania kosmitów, trąby powietrznej, itp. Wyżej wzmiankowany musi dotrzeć do Miedzianej najpóźniej o 11:00, inaczej cały misterny plan ... nam się posypie.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 23:14:55 /


No to co?
Wyjeżdża ktos w piatek?

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 23:21:24 /


planuję zabrać sie z wami w piątek jak tylko uda mi sie uciec z pracy bede na BP

Daniello / 2005-07-07 23:28:48 /


Orzeł - spoko, spoko...
W tym roku postanowiłem nie ufać niezawodności wyrobów spod znaku niebieskiego owalu i wybieram się na PC przednionapedowym [tfu !] pomiotem francuskiej firmy, która Twoim [fachowym bądź co bądź] zdaniem nie ma pojęcia o stylizacji samochodów. Ma natomiast inną zaletę - rzadziej się psuje :)
Przed atakami wrogich mysliwców chroni mnie malowanie maskujące [czarny ginie na tle asfaltu], więc kole 10:00 winniśmy być na stanowiskach.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 23:46:01 /


Ja mam takie jeszcze jedno pytanko.Jak tam w miedzianej jest z domkami?
Ile kosztuje doba?
Kurde bo przyznam sie szczerze ze na dwie noce do miedzianej to pierwszy raz jade a nie mam namiotu ani spiworu.Biore pod uwage spanko w aucie.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 23:48:07 /


To weź spiworek do auta lepiej ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-08 00:12:22 /


Maroo, spoko, w/g moich danych załoga założyciela wątku wciąż wyjeżdża w piątek ;)
Załoga Ramiras & Monika - gdy praca pozwoli...
Daniello - super, jeśli będziesz.

Wyjazd PIĄTKOWY, proszę Państwa, spod oczywiście "jedynie słusznej" stacji BP przy 29 Alei - tej starszej, przy salonie Fiata i cmentarzu (zbieżność całkowicie przypadkowa ;))

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-08 02:57:18 /


Cześć czyli dozobaczenia dzisiaj o około 18:30 na PB. Na Miedzianą jade pierwszy raz więc mam nadzieje że mnie poprowadzicie :)

kokon / 2005-07-08 07:18:09 /


Dziś wszystkie drogi prowadzą do Miedzianej Góry

Arni12 / 2005-07-08 08:52:35 /


Mam niestety nie uda się wyrobić z wyjazdem na piątek ,więc prujemy w sobotę rano.Będziemy w miejscu zbiórki na BP,tej koło rakowickiego.Pozdrawiam i do zobaczonka.

ramiras / 2005-07-08 16:51:37 /


Lucky Squad zmienił środek transportu i teraz lecimy zielonym Oplem Astrą [Classic:P] kombi;) to tak dla scisłosci bo reszta się nie zmieniła;) do jutra;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-08 17:54:21 /


Jak zobaczyće bordowe VW Polo gdzies na trasie z rej KOS coś tam to przygarnijcie do konwoju:)

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-08 17:58:09 /


zostaniesz okrążony przez flote Krak Riderów i wciagniety w nasze szeregi a wtedy nie bedzie juz dla Ciebie ratunku;) jak coś to trąb;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-08 18:16:16 /


Po wielkich trudach udalo sie dotrzec do domu ;) Jeszcze raz wielkie dzieki dla wszystkich za cierpliwosc i pomoc na tym kilometrze przed stacja ;) oby to pierwszy i ostatni raz :)
pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-10 18:07:58 /


Fotka poglądowa, dla ciekawych, o co chodzi :-)

/ 2005-07-10 18:43:20 /


Enter :/

Powyższa fotka przedstawia widok ze wspomnianej stacji w kierunku, z którego... przybyliśmy, bo "przyjechaliśmy" to by było mocne słowo. ;-)

/ 2005-07-10 18:44:47 /