logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Pytanie na temat Miedzianej-Gory

Pytanie na temat Miedzianej-Gory

Otoz interesuja mnie wszyskie scegoly zlotow w Miedzianej: czy jest brana jakas oplata za przejazcke na torze (jerzeli jest - to jakej wielkosci), jak z noclegem, jakie odbywajasie wyscigi podcas spotkania, ... , ....

Para moich kolegow (ja tez...) jakos zacynami misliec o wyjezdzie na jakis zlot do Polski... Najprawdopodobniej byl by to zlot w Miedzianej-Gorze, bo tam jest tor, a koledzy chceli by wziac udzial w jakims wyscigu.... A moze jest jeszce jakas alternatywa...

Pozdrowenia wszyskim... Cekam na odpowiedzi...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-29 11:11:54 /


wejdź na tą stronę http://www.automobilklub.kielce.pl/ tam powinieneś się wsztskiego dowiedzieć

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-29 11:31:53 /


Arunas
do Miedzianej macie z Wilna jakies 600 kilometrow
i tyle samo na planowany wiosenny zlot (maj/czerwiec) na opuszczonym lotnisku (2.5 km pasa startowego do wyscigow) w Pn Polsce (Koscierzyna)
serdecznie zapraszamy
3M Capri Skład

Maciasek_3M / 2002-10-29 11:59:55 /


Więc ja powiem dokładnie -

o- opłata jest i wpisowe to 70 zł

o- nocleg moze byc na miejscu koło toru (od 60 zł w dół nawet 30 od osoby) - najtwardzsi spią oczywiscie we własnym samochodzie, ale kto tam ma łazienke ??

o- w piątek mozna potrenowac od około 16.00 do 20.00 w praktyce do 22.00 nam sie udało

o- sobota i zlot , to kilka ciekawych konkurencji

- przejazd na szybkosc po torze wewnątrz dużego owalu (torze dla gokartów) - na czas
- przejazd owalem na czas
- przejazd owalem na regularność (cały czas utrzymac 40 km/h)
- próba toczenia - ze zgaszonym silnikiem zatoczyc sie jak najdalej jak sie da startując z górki (wg. mnie - najlepsze co moze byc )
- próba górska - start z owalu, kilka zakrętów i to koniec
- próba Jackie Stewarta - z piłeczką w talerzu - zwykle autem organizatora na czas po kawałku toru gokartowego
- jakies próby niespodzianki były ale nie wiem co to

o- zlocik kończy sie ogniskiem juz w sobote wieczorem

Tor jest w sumie mały i na czas zlotu nie zostaje otwarty cały (czesc idzie normalną drogą którą zamyka sie na czas zawodów) ...... także nie jest to moze Silverstone i mozna sie nieco rozczarować ..... ale zabawa jest smieszna, łącznie z tym że organizator bardzo sie zna i rozróżnia auta od siebie :-))) oczywiscie pół żartem, pół serio

No i to tyle mam nadzieje że pomocne .....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-29 12:55:37 /


Dzeki za odpowiedzi...

A moze jeszce sa jakies warianty...???

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-29 13:30:41 /


ogolnie to ja mysle aby zorganizowa pierwsze mistrzostwa starych fordo na torze w kielcach rozmawialem z prezesem i on powiedzial ze jak sie zbierze nasz 30 osob to sa sklonni to zorganizowac i to po nie duzych kosztach konkurecje i sie ustasli jeszcze

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-29 16:22:46 /


Co do tych mistrzostw to gratuluje pomysłu :)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-30 15:21:49 /


a kiedy to ma być ja się piszę moją granią juz naklejam sportowe oznaczenia i zakładam zdarte gumy dobra sliki chciałem powiedzieć:))dajcie znać

gilmor / 2002-10-30 22:13:09 /


wakacje 2003 ale to jeszcze kwestia planow

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-30 23:33:23 /


Chyba nie planow,ale ilosci odpowiednio przygotowanych Fordow...
Tak sobie mysle prywatnie tylko ;)

SCARAMANGA / 2002-11-17 18:14:36 /