logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Kto z Biełgostoku, lub okolic jedzie na Puchar Capri?!

Kto z Biełgostoku, lub okolic jedzie na Puchar Capri?!

Pewnie i tak ktoś mnie pojedzie, że "nie tam gdzie trzeba", albo "nie tak jak trzeba", ale cóż - LIFE IS BRUTAL. Mam nadzieję, że założyłem topic "tam gdzie trzeba" i "tak jak trzeba"...

Czy ktoś z Biełgostoku, lub okolic jedzie na Puchar Capri do Miedzianej Góry, a potem wraca spowrotem do Białegostoku? Może ktoś jest na tyle miły, że weźmie ze sobą młodego entuzjastę Forda Capri - wzamian za transport dorzucę się do wachy i obiecuję grzecznie ślęczeć nad mapą =)

Fajnie by było popatrzeć na Capriki w akcji, poznać trochę ludzi itp.

Pozdroxy.

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 19:58:29 /


dwaj moi kumple startują z Weissenbergu w piątek koło 1100 CET. Potem robimy przesiadkę w stolicy w moje capri i ok 1400 jedziemy na miedzianą. Do Warszawy pewnie cie podrzucą i to za free, jednakże dalej z nami nie pojedziesz, bo się nie zmieścimy. Wieziemy trochę bagaży kolegów na jednośladach :D

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-04 21:00:44 /


Kurcze jeszcze do Sztolicy to jakoś bym dotarł, ale gorzej z dojazdem do Miedzianej...

A może w takim razie wiesz Rayo kto z Warszawki jedzie do Miedzianej oprócz Ciebie i byłby tak miły mnie wrzucić do Miedzianej?!

P.S. - Rayo dzięx za propozycję, może skorzystam, ale najpierw muszę znaleźć transport z Warszawki do Miedzianej żeby coś powiedzieć...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 22:51:31 /


Wroniasty, ja Cie moge zawinąć z Wawki, ale wyjeżdżamy wczesnym popołudniem, czyli pewnie coś ok. 13:00, jeśli jesteś chetny to na priv zapraszam...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 23:02:28 /


No to już lepsza opcja. W takim razie do Warszawy podjechałbym z kumplami Raya a w stolicy przesiadłbym się do Treetopa. Tylko z tego co tutaj piszecie miałbym 2.5 godziny na dojechanie z Białegostoku do wskazanego przez Daniela miejsca w Wawce, a to może być nielada wyczyn =)

Okey w takim razie trzeba powoli, alboi troszkę szybciej zacząć myśleć nad dotarciem do Wawki i dogadaniem się...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-04 23:55:46 /


Wroniasty: o 13:45 mają być najpóźniej u mnie w firmie, a to jest na Alei Krakowskiej na granicy z Raszynem w stronę Janek i 90% ludzi z Warszawy będzie przejeżdżało tamtędy na Miedzianą. Możesz się spokojnie umówić na 13:30 pod mediamarktem lub realem. Jak pasuje, to daj znać na priv.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 08:46:42 /


damy rade, tylko prosze o wcześniejszy kontakt telefoniczny (patrz profil) w celu ustalenia dokładnie szczegółów... pozdro.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 14:19:05 /


pomysl jeszcze o powrocie , bo wieczorem mozesz miec problem w niedziele

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-05 16:27:51 /


Daniel przekręcę jutro jak tylko się obudzę, czyli jakoś po dwunastej. Co do powrotu mam nadzieję, że mógłbyś mnie Treetop wrzucić spowrotem do Warszawy jadąc z Miedzianej... No chyba, że nie możesz, ale to się jakoś telefonicznie dogadamy.

Do Ciebie Rayo też przekręcę w celu ustalenia szczegółów...

<Hmmm> chyba czeka mnie wysoki rachunek za telefon - narada telefoniczna =P

Mimo wszystko tak bardzo chcę pojechać do tej Miedzianej, posłuchać ryku silników, powąchać Fordowskich spalin i poznać ludzi z Capri.pl, że nawet wysoki rachunek za koma przeżyję =)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-05 23:37:57 /


ja mialem na mysli z wawy do ciebie

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-06 09:43:36 /


No więc w sumie jestem już dogadany z Rayem i Treetopem - pozdroxy dla Was chłopaki i wielkie dzięki. Tak więc mam już transport z Białegostoku do Warszawy, z Warszawy do Miedzianej, z Miedzianej do Warszawy. No i teraz zostało mi szukać jakiegoś transportu do Białegostoku w Niedzielę, no chyba, że kimnę się z Niedzieli na Poniedziałek w Warszawie - mam na szęście taką możliwość. Nie ma biedy jak widać=)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-06 16:33:38 /


Dotarłem z Białego do Wawki. Dziękówa Rayo za załatwienie mi tego przejazdu! A trasę Sztolica - Miedziana - Sztolica pokonałem dzięki uprzejmości szeryfa Treetopa. Wielkie dzięki Daniel=) Z Warszawy do Białegostoku dotarłem z jednodniowym opóźniem, dopiero przed jakimiś dwoma godzinami dotarłem do domu. Czułem pismo nosem - w Miedzianej było naprawdę mega klimatycznie=] Z tego miejsca wielkie dzięki dla wszystkich którzy się przyczynili do tego, że dojechałem i wróciłem na PC!

P.S. - Kilka osób miało aparatony fotografująco migające fleszami, macie może jakieś fotki?!

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-11 22:32:56 /


a ktorys Ty !!!! jak przyjechales z Danielem to i musiales kolomnie chodzic !!!
a moze nawet w ucho Ci trabnalem ;)

hmmm????????

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-11 22:42:42 /


Wojdat powiem więcej nie tylko chadzałem... Jakże dobrze się siedzi na spoilerze Twojego Capri i popijając browarek pluje =] Heh... Pewnie zajarzysz już o kim mowa =P

Pozdroxy dla wszystkich wsiadających przez szyberdach...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-11 23:07:10 /


aaa spox
to ja ci nadaje ksywe "plujek" bo nie mozesz sie bez tego obyc :/

pozdro :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-12 01:11:19 /


A ja Tobie "Szyber"=P Pozdroxy!

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-12 11:30:22 /