logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Wgiety dach

Wgiety dach

Jak naprawic wgiety dach ? Dach jest posrodku troche wgiety, jak nacisne od srodka to wraca do pierwotnej formy ale nie na stale. Co moge zrobic, podgrzac ?

Pzdr

Jarek / 2005-07-06 10:22:50 /


widzialem w tv ;) ze przyspawuje (to po polsku?) sie do czegos takiego precik wyciaga za ten prent do gory dach a jak juz jest cacy to go sie obcina.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-06 12:44:35 /


Skoro pracuje, to znaczy ze jest rozciagnieta blacha. I teraz albo robisz po starej szkole, czyli grzejesz palnikiem w ksztalcie grabi duze powierzchcnie zeby blacha sie skurczyla, alebo po nowemu, czyli unieruchamiasz wbijajac tu i tam mniejsze dolki mlorkiem zakonczonym polkoliscie a jak juz sie nie rusza pakujesz cm szpachli :)

Mysza liil (EM) / 2005-07-06 23:46:42 /


Ja kiedys jak robiłem maske do Capri to zeby mi blacha nie ganiała to wziąłem spawarke elektryczną i zamiast elektrody założyłem kawałek rurki miedzianej i tak w paru miejscach sobie pojeżdzilem po tej blasze i przestała sie falować.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-07 00:22:26 /


jeżeli popchniesz palcem i wraca na swoje miejsce a potewm puścisz i odskakuje to walnij pięścią po wciśnięciu, czasem pomaga.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-07 06:53:32 /