logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » A może by tak wyjazd PCK do MRU?

A może by tak wyjazd PCK do MRU?

Tak w drodze powrotnej z PC wpadła mi do głowy taka myśl. Może nasza regionalna brygada (oczywiście innych też można zaprosić, ale im więcej osób tym trudniej to pod ziemią opanować, a jest gdzie sobie zrobić kuku) miałaby chęć przespacerować się na odcinku ładnych paru km, 40-70 metrów pod ziemią?:)

Międzyrzecki Rejon Umocniony jest ciekawym obiektem, trochę można pozwiedzać, fotek popstrykać, przekimać się pod ziemią :)

Wyjazd byłby dwódniowy, sobota do niedzieli, kimanie pod ziemią (okolice nietoperka lub pętla boryszyńska).

Kapriki można zostawić w boryszynie "u chłopa na podwórku", od jednego auta nigdy nawet kasy nie chcieli, ale za pare fur jak damy 2-3 dychy to napewno się ucieszy ("tylko mi chopoki drewna nie zastawiajcie...." :P )
Chyba że weźmiemy pare brzeszczotów, wytniemy kratownicę i wjedziemy furami do środka na Wysokiej :D (to taki, ekhm... żarcik).

Co Wy na to?

Piotrek PCK / 2005-07-11 20:37:06 /


Wolałbym poczekać z kolejną wyprawą ze względów finansowych, ale idea przednia. Męczące mogą być 2 dni, stąd też jeśli już to my na 1 dzień (ale pisze to w kontekście dzisiejszego po-PC-owego zmęczenia).
BTW mam pytanie: czy jest tam jakiś hotel, bo znów małżonka nie będzie chciała jechać? ;) :P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-11 21:02:32 /


Ale nie teraz... za czas jakiś... 6-7 tygodni... na razie się zastanawiam czy odzew będzie.

A hotel jest, ciągnie się kilometrami pod ziemią... stała temperatura 15 stopni celcjusza, niezależnie od pory roku. Wbrew pozorom warunki w miare kulturalne.

Piotrek PCK / 2005-07-11 21:50:33 /


myśle że plan dobry.. zwłaszcze że to blisko ode mnie..:), to i nowym nabytkiem bym odżałował i na benie się przykulał..:), pare osób chętnych z gorzowa napewno by sie jeszcze znalazło..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-11 23:07:52 /


ja chętnie ale gdzies indziej bo nie dawno byłem :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-12 09:35:45 /


Ja jestem za.
Wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy do MRU nie dotarłem, a naprawdę chętnie bym obejrzał. Nie wiem co prawda jeszcze co na to ta moja lepsza połowa, ale jak będą konkrety to i my się ustosunkujemy.
Co prawda wizja nocki pod ziemią wiem już, że na pewno nie będzie zachęcająca dla Natalii ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-13 00:36:55 /


Spoko Kżyho, tam niema długonogich robali :P

wiewiór! melduj się! ;) co Ty na wyjazd?:)

Piotrek PCK / 2005-07-13 01:11:31 /


nie chcę wam psuć pomysła ale tak naprawdę to jest tam nudno :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-13 13:30:08 /


Hm.. no co kto lubi... to raczej wycieczka na zwiedzanie ;) może i być jednodniowa ;)

Ciężko gdzieś tam laka spalić ;)

p.s. wczoraj testowałem polo 1.4 mojej rodzicielki, laka pali nawet na 2jce.. tylko nie wiem czemu piszczą przednie koła a nie tylne :P

Piotrek PCK / 2005-07-13 14:03:02 /


przod zawsze piszczy jak sie mocno hamuje :P

To chyba jasne, ze jade ;-) mam tylko nadzieje ze jak znajdziesz jakis pasujacy termin to podasz go z malym wyprzedzeniem, zebym zdazyl sobie sobote w interesie odlozyc.
No i oczywiscie na 2 dni, na krocej to sie nie chce z domu wychodzic ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-13 18:57:10 /


Dokładnie że tak z wyprzedzeniem, dlatego już teraz pytam ilu chętnych ;)

Wiedziałem Wiewiór że nie zawiedziesz ;)

Piotrek PCK / 2005-07-13 20:25:21 /


ja na tak :) btw. czy wszyscy mieli 'default'owo' wyłaczone PCK? bo ja dzisiaj to zobaczyłem :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-13 20:57:13 /


Miałem wyłączone, gdzieś doczytałem, że pojawiła się taka opcja.
Nie wiem co z tym Nietoperkiem... Pod koniec sierpnia jest Otorowo, zaraz potem robię przeprowadzkę, a tu jeszcze debet po PC... Może na jeden dzień uda się wyrwać... Bez żony, bo to taniej ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-13 21:03:17 /


U mnie też, chyba defaultowo, było wyłączone.

Piotrek PCK / 2005-07-13 21:38:38 /


A ja dzisiaj wlaczylem, bo cos mi nie pasowalo ze nie mialem zadnych nowych postow z PCK :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-13 23:44:12 /


W sumie jeśli mowa o planach na przyszłość to myślałem, aby połączyć jesienną parapetówkę z wypadem na strzelnicę "Magnum" w P-niu. Organizowałem tam kiedyś firmową imprezę i mimo wysokich kosztów kilka razy można sobie odpalić z jakiegoś kulomiotu. Wydaje mi się, że miłośnikom MRU pomysł przypadnie do gustu :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-15 08:54:57 /


Milosnikow MRU przerazaja wysokie koszty...

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-18 00:25:34 /


50 gr za jeden strzał :) Jak Cię to przeraża to myślę że mogę Ci postawić ze 2 strzały z kałacha lub innego kulomiotu... ;)
A do MRU postaram się dotrzeć, choć na 1 dzień, nie ma sprawy.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-18 08:19:16 /


Aha, czyli "wysokie koszty" dotyczyly firmowego ponczu i ciasteczek :D
50gr za strzal z kalacha? z wiatrowki chyba, albo z procy :P

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-18 09:48:22 /


Ja bym kogoś chętnie postrzelił :) ale ta cena to raczej mooocno zaniżona jest , chyba że za wjazd na pole walki jest 200 zł

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-18 13:41:03 /


50 groszy za strzał? Tanie pociski kaliber 9 parabelum są po złotówkę, dobre po 1,8 zł, więc ja w strzał za 50 gr niebardzo wierzę.

Piotrek PCK / 2005-07-18 15:13:22 /


Hmmmm... Ilu z nas strzelało już? Myślałem o amunicji sportowej, strzelnica dysponuje duzym arsenałem broni dostosowanej do amu sport, łącznie z Kałasznikowem... A jeśli ktos chce z biegu postrzelać w niebo, to nie ma sprawy - może być prawdziwa amunicja :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-18 15:24:12 /


Bedziecie strzelać ślepakami :-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-18 16:57:54 /


Jestem za strzelnica, ale moze najpierw konkrety w bunkrach i Otorowie... A otwarcie tajnej kwatery PCK (pielegniarki mile widziane) mysle, ze i tak nie przejdzie niezauwazone ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-18 17:18:10 /