logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Muzea motoryzacji. Odwiedzamy Gaggenau - Muzeum Unimog

Muzea motoryzacji. Odwiedzamy Gaggenau - Muzeum Unimog

Zakładam wątek: wizyty w muzeum motoryzacji.

Muzeum motoryzacji jest wiele na świecie i także w Polsce, z pewnością wątek będzie ciekawą stroną.

Na początek Unimog, samochód produkowany od roku 1951 przez firmę Mercedes dla potrzeb wojska, oraz jako pojazd specjalistyczny. Muzeum, jakie odwiedziłem znajduje się w Gaggenau Niemcy.
Muzeum nie jest dużym obiektem, jednak z uwagi na wyjątkowość pojazdów warte do odwiedzin. Można tu przejechać się także za niewielką opłatą Unimogiem na terenie z przeszkodami nie do pokonania przez typowe samochody, oraz zjeść coś dobrego w restauracji.

zenonDWR / 2015-10-07 19:46:56 /


Ja chcę pojechać do Berlina do muzeum motoryzacji i techniki. Ponoć całodniowa wycieczka to minimum i bardzo pokaźna kolekcja. Był ktoś może?

motoman / 2015-12-17 13:18:49 /


Blisko PL jest też muzeum Tatry. Warte odwiedzenia.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-12-17 13:41:47 /


Sanitka wpytkę;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-12-17 13:43:01 /


Blisko Jeleniej Gory jest tez museum Skody w Mlada Boleslaw - rownie ciekawe jak to Tatry - bylem w obu w odstepie 3 dni, oba uwazam za rewelacyjne!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-12-18 08:01:46 /