logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Nakrętka na sworzeń wahacza

Nakrętka na sworzeń wahacza

...jest sobie taka nakrętka z tym ze nie wszystko jest jak być powinno. Po pierwsze za cholere żaden klucz na nią nie pasuje, nie wspominając już o gwincie który tez ma jakiś dziwny wymiar. Calowe? Czy to możliwe że mam angielskie części w Capri? Ta nakrętka nie chciała puścić więc potraktowałem ją przecinakiem i młotkiem czego skutkiem jest znszczona koronka. Pytanie moje od czego takie coś dobrać, czy to jest normalne że mam niemetryczne nakrętki?

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-14 23:14:45 /


A i owszem jest to możliwe - podejdź z resztkami starej nakrętki do sklepu Forda - ja tak kilka nietypowych kupiłem.

Ale raczej z zewnątrz powinna być metryczna.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-14 23:20:32 /


To normalne, nakretke dobierz w jakims wiekszym sklepie srubkowo-narzedziowym.
A jak nie chce puscic to najpierw polej plynem hamulcowym.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-14 23:55:46 /


skoro potraktowałeś nakrętkę przecinakiem to wahacz do wymiany. A w niektórych zestawach nakrętkę producent dorzuca do sworznia. amen.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-15 00:14:08 /


poznań i nie tylko: fabory www.fabory.pl
baaardzo duży wybór nakrętek, podkładek, śrub etc. ceny stosunkow duze, ale jak musisz kupic kilka nietypowych śrub/nakrętek to cene przezyjesz.
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-15 09:20:09 /


dzięki

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-15 19:31:18 /


nakretka wahacza powinna miec leb metryczny
mam takie nowe jesli chcesz (oryginalne)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-22 16:11:13 /