logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » jura i odkrywanie ósmego kontynentu

jura i odkrywanie ósmego kontynentu

Witojcies syćcy,
Może by tak w ramach ślunskich spotkań towarzyskich zrobić weekend na jurze? Mam taką baaardzo szeroką wizję weekendu. Tak na szybko to mam taką propozycję: Spotykamy się w sobotę do południa na zamku w Olsztynie koło Częstochowy, zwiedzanie, foty, dupy, sałaty, następnie przejazd w niedalekie góry Towarne i zwiedzanie jaskiń: Dzwonnica, Towarna i Cabanowa http://www.jura.art.pl/pl/jaskinie.php?go=towarna http://www.olsztyn.strefa.pl/strona.php?id=j10
Następnie przejazd do Mirowa na pole biwakowe i tam do wieczora wspinaczka skałkowa i ognisko, kiełbasy, piwsko. Rano przejazd w dalsze rejony jury (np. jaskinia głęboka) w Podlesicach, lub rozjazd do domów. Pytanie oczywiście do synków i lajkoni, ale reszta Polski też mile widziana. Termin do ustalenia w zależności od frekfencji.
Pozdrawiam
ps. 48% młodych polaków widzi świetlaną przyszłość w naszym kraju, z czego wynika że 52% nie ma na narkotyki.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-14 23:35:47 /


w którą sobote ? może w przyszłą ? tj 23.07

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-14 23:39:46 /


jeśli tylko frekfencja dopisze to czemu nie, ja osobiście liczyłem na połowę sierpnia, tak aby nie kolidować z gryźlinami (jakimi gryźlinami??) no i żeby mieć czas na to aby Kukers oddał mi korek od chłodnicy :)))))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-14 23:47:02 /


No to czekamy na chętnych - moze być i połowa sierpnia ;-) nawet lepiej

czy trzeba miec kaski/hełmy jak na miedzianej ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-15 10:00:44 /


Jak to będzie połowa sierpnia to ja się piszę z dziką rozkoszą, Kask mogę wziąć i zrobimy zawody w extremalnejwspinaczceskałkowejtylnonapędowymifordami :)

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-15 10:36:50 /


Korek to weź z Naszego albo Oresta Capri.Ja się z chcęcią piszę choć przeraża mnie wizja noclego u moim WIELKIM aucie.

Mycha / 2005-07-15 11:24:37 /


jestem za:)
Tylko warunek - musi sie zebrac ekipka chetna jechac tez z Wawy - bo sam, troszke bym sie stresowal.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-15 12:21:39 /


> Tylko warunek - musi sie zebrac ekipka chetna jechac tez z Wawy - bo sam, troszke bym sie stresowal.

Spoko stary, Oni tylko tak groźnie wyglądają nic ci nie zrobią, w najgorszym wypadku spoją Cie alkoholem i zmusza do śpiewania :D

pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-15 12:42:08 /


no ja mysle ,ze połowa sierpnia ,tudzież nawet jego koniec byłby najlepszy , wszak musze jeszcze zdążyć korek oddac drogiemu koledze:)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-15 13:02:04 /


No Kuki obowiązkowo! Podałem termin połowa sierpnia (lub dalej) bo muszę mieć czas na zrobienie głowicy. Madziu, do Twojej wiadomości. Mój korek ma Kuki, Wasz ma Orestes a Orestesa mam ja :))
A co trzeba mieć? na pewno jakiś kachol coby głowa nie bolała (przed bólem pijackim nie chroni), źródło światła ( w miarę pewne) i ciuchy jakieś niepotrzebne bo trzeba będzie się zciorać. A na wspin nic nie potrzeba no chyba że ktoś ma trochę swojego szpeju to może wziąć.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-15 18:43:46 /


Spoko Fajny pomysł . Ze szpejem jaskiniowym nie ma problemu mam kilka kompletów kasków, wraz z oswietleniem . Aktualnie eksploruje z kumplem jaskinke w Złotym Potoku koło Janowa więc bywam tam co 2 do 3 tygodni . Teraz sie wybieram około 12 więc dajcie znać kiedy to bedzie to sobie urozmaicimy kopanie ;-) .

Lukruś / 2005-07-15 19:03:44 /


Jesli to bedzie w drugiej polowie sierpnia to ja tez sie bardzo chetnie przejade ;)

Arturo, do odwaznych swiat nalezy! ;)

Bystry / 2005-07-15 23:04:23 /


skoro wszystkim (a szczególnie Kukiemu :P ) pasuje termin drugiej połowy sierpnia to tak zrobimy. dokładną datę ustalimy sobie na tydzień - dwa przed. Wtedy też dogadamy się co do konkretów. A tym czasem udanego urlopowania się.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-17 13:23:55 /


Tez bym byl za druga polowa sierpnia a najlepiej wedlog mnie 27-28 sierpnia czyli pozegnanie wakacji.

redhors / 2005-07-21 21:41:28 /


Jestem odwazny;)
Tylko moje auto - ma ostatnio chumory...
...no i w grupie razniej na trasie;]

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-22 00:09:15 /


witojcies syćcy. chciałem nawiązać do zaproponowanego spotkania jurajskiego. Jako że w naszym kraju nie pozwalają mi wytwarzać produkt krajowy brutto, zdecydowałem się na wyjazd na zieloną wyspę. jako że wybywam w przyszłym tygodniu nie będę mógł zorganizować spotkania za co wielkie sorry. Ja miałem na niego wielki apetyt. Niestety. Mam nadzieję że mimo wszystko zakończycie jakoś wakacje we wspólnym gronie. A ja z tego miejsca pozdrawiam wszystkich. Czuwaj!

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-12 19:18:24 /


Aha - trudno Szymku, że tak sie wycofujesz ale oby Ci sie w walucie cudzoziemskiej poszczęściło - no to co wymyślamy jako plan B ? Prosze ewentualnych dezorganizatorów o kontakt na GG.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-14 20:41:16 /


Plawniowice vol.2 ? kontakt tylko na kom...

Bystry / 2005-08-22 16:33:34 /


Propozycja ode mnie.28 sierpnia są pokazy pirotechniczne na Zamku w Ogrodzieńcu.Może warto by było się wybrać.Pozdro.

Mycha / 2005-08-23 09:40:23 /