logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Poszukuje Capri MKII lub MKIII rocznik do 1976r. 2.0l R4

Poszukuje Capri MKII lub MKIII rocznik do 1976r. 2.0l R4

W koncu sie zdecydowalem...bardziej podoba mi sie MKII ale MKIII tez ma swoj urok...powiem tak i z jednego i z drugiego bede sie cieszyl. Tylko potrzebuje ofert sprzedazy...przegladnalem ogloszenia i nic... :-((( . Interesuje mnie Kaprys z rzedowym dwu litrowym silnikiem 2.0L R4...prosze o pomoc w znalezieniu takiego pojazdu wystawionego na sprzedaz...jesli na przyklad zobaczycie gdzies takie autko - nawet w kiepskim stanie to dajcie mi znac...najlepiej z Wroclawia i okolic. Pomozcie mi dolaczyc do grona Caprimaniakow :). Z gory dziekuje za pomoc.

Michał z Wrocławia / 2002-10-29 23:31:33 /


Zaraz zaraz - troche umiaru, miło było Ci odpowiedziec, ale ile jeszcze nowych wątków założysz ???
Smietnik z tego forum sie robi i trudno juz czasem cokolwiek znaleźć....

Mk2 znaleźć nie bedzie łatwo, Mk3 znacznie szybciej ......

PS. kiepsko przeglądałeś ogłoszenia :-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-29 23:53:51 /


Dwie sugestie: po pierwsze, jeśli rocznik ma być do 1976 to z oczywistych względów łatwiej będzie znaleźć MkII niż MkIII :-) chociaż nie takie wynalazki czasami się zdarzają. ;) Po drugie, może by tak zamieścić to w dziale ogłoszeń...

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-30 13:13:54 /