logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Problem z subskrybowanymi nowościami na forum

Problem z subskrybowanymi nowościami na forum

Ostatnio jakoś często zdarza mi się, że po wejściu na stronę główną wyświetla mi się, że mam załóżmy 120 nowych postów. Gdy jednak kliknę na link, aby pokazał nowości, to pojawia się pusta strona z komunikatem, że nie znaleziono żadnych nowych postów od mojej ostatniej wizyty. To samo mam czasem z ogłoszeniami. Jak na razie zauważyłem to tylko na komputerze w pracy, ale fakt, że w domu ostatnio rzadko zaglądam w te działy i w ogóle na capri.pl. Ktoś może ma też taki problem? Albo ktoś zna rozwiązanie co u mnie może być nie tak, że się tak dzieje?
Dodam, że oczywiście nowe posty czy ogłoszenia się pojawiły od ostatniej wizyty, tylko strona je pokazująca jakby się "zeruje".

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 10:13:19 /


Owszem niektórzy mieli juz takie problemy - wynikają z działania firewalla który blokuje ogłoszenia "ads" jako niechciane wyskakujące okienka.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 10:27:02 /


mnie sie tez tak zdaza czasem, mimo ze niemam firewalla, wydaje mi sie - ze to z cashem przegladarki cos sie dzieje.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-19 10:41:29 /


A takie czasem mi też sie zdarzyło ;-) po prostu nie chciała sie wgrać strona z nowościami tylko wszedł sam nagłówek. Z kilka razy rocznie sie tak zdarza na 1000 uderzeń na strone ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 10:44:06 /


Widzisz Kżycho, komputer w PRACY służy do innych celów ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 10:46:23 /


U mnie dzieje się tak, tylko wtedy, kiedy link do nowych wywołuję podwójnym kliknięciem ( zazwyczaj w pośpiechu) :)

Śmietan / 2005-07-19 12:23:15 /


Rzecz w tym, że ja nigdy nie klikam dwukrotnie na linku. Zawsze stosuję jeden klik - no chyba, że moja myszka żyje jakimś własnym życiem :)
A efekt jaki uzyskuje swoją drogą wygląda identycznie jakbym wszedł na stronę z nowościami i zrobił "odśwież".

MikeB4: u mnie nie jest problemem otwieranie się samych ogłoszeń/postów w osobnym oknie (u mnie akurat panelu) tylko to, że w ogóle listy nowych postów/ogłoszeń nie widzę - system uznaje, że już widziałem tamte posty/ogłoszenia.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 13:33:40 /


zmień przeglądarkę internetową.. możesz zainstalować darmowego firefoxa. możliwe że masz już jakieś krzaki w systemie i kliknięcie powoduje podwójne połączenie ze stronką..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 14:38:10 /


kzyho, a moze klikasz rolka ? :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-19 14:47:38 /


Segal: nie klikam rolką, to tylko twój luby jakoś tak lubi sobie pod rolkę dwuklik zaprogramować :P

Trójkąt: Używam właśnie Firefoksa w wersji 1.0.4 i w systemie nie ma syfu. Wierz mi, akurat na kompach się troszkę znam ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 15:29:55 /


Zdecydowanie nie chodzi tu o "firewalla", jak nazywacie filtry antyspamowe (BTW, ciekawe jak teraz się mówi na firewalla - stawiam na "modem"). Coś powoduje dwukrotne połączenie z serwerem. Może to być problem z oprogramowaniem na Twoim komputerze, z komputerami zapewniającymi Ci połączenie z Internetem, ze sprzętem (czyli też się zdarza, że myszka żyje własnym życiem).

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 16:10:43 /


bo kzyho sobie przed praca lapie takie zywe, a potem sie dziwi ze mu nie dzialaja. pod koniec dnia taka myszka bez wody i jedzenia to zdycha ... ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-19 16:41:21 /


Podobno ostatnio modne sa myszki ze swiatelkiem - z czarnobyla :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-19 17:49:45 /


A może to jest myszoskoczek :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-19 21:31:04 /


A ja już chyba doszedłem do tego co to może być - Google Accelerator, który od jakiegoś czasu siedzi na kompie w pracy. Odinstaluje i zobaczymy czy się sytuacja jeszcze pojawi czy wreszcie będzie wszystko OK.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-20 11:35:26 /