logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » I Miedzinarodowy Zlot TYLNAPEDowcow we Lwowie 9-11.09.05

I Miedzinarodowy Zlot TYLNAPEDowcow we Lwowie 9-11.09.05

I Miedzynarodowy Zlot Tylnapedowcow (zlot integracyjny)- Lwów

Program zlotu:
9/09/2005 – Piątek:
- przyjazd na miejsce spotkania (Pansjonat „Zloty Lew”, 10 km od Lwowa)
- zakwaterowanie
- kolacja
- imreza intergracyjna, grill itd.
10/09/2005 – Sobota:
- sniadanie
- otwarcie zlotu
- wyjazd do miasta
- zwiedzanie miasta:
- Wysoki Zamek, Muzeum militarny, Rynek, Pałate krόlewskie, Museum farmacji Katedra Ormiańska, Katedry Łacińskiej, kościoł Bernardyński, cmentarz miejski na Licakowie, Teatr Opery, zwiedzenie Ratusza, parku arkitettury narodowej, prawdopodobnie zwiedzanie podziemnego Lwowa
pl.Rynek, pomniki Szewczenku i Mickiewicza, muzeum apteki, dzielnica Wirmenska i Zydowska, Dominikanski kosciol i wiele wiele innych zabytkow, pomnikow, zal i placow.
- powrot do pansjonatu
- obiado – kolacja
- impreza urodzinowa, konkursy, grill, piwo i tort ;]
11/09/2005 – Niedziela:
- sniadanie
- mecz pilki noznej lub wypad do zamku (w zaleznosci
od pogody)
- zamkniecie zlotu
- czas wolny i wyjazd do domu.
Caly plan może podlegac zmianom.

UWAGA!!!!!!
kazdy z pojazdow, przekraczajacy granice, powinien miec:
- aktualny przeglad,
- ubezpieczenie,
- zielona karte
kazdy z pojazdow powinien byc prowadzony przez swojego wlasciciela, moga byc klopoty z pozyczonymi autami.

natomiast kazdy z uczestnikow:
- wazny paszport
- karteczke emigracyjna (ktora sie wypelnia bezposrednio na granicy)

kazdy z potencjalnych uczestnikow I MZT pownien napisac:
1. miejscowosc z jakiej sie wybiera
2. przejscie ktorym chcialby przejechac (Hrebenne lub Medyka)
3. jakie auto
4. jaki klub
5. ilosc osob w samochodzie


Wiec tak: nocleg+wyzywienie (3 razy, czyli sniadanie,obiad i kolacja beda robione na ta godzine na jaka zostana zamowione)+parking=15$ (okolo 50zl)/od osoby na dobe. pokoje sa 2osobowe i sa 2 pokoje dla 6-ciu osob.
Noclegownia – to pansjonat “Zloty lew” http://www.golden-lion.lviv.ua/ , w lesie sosnowym, 10km od Lwowa..czyli czyste powietrze, mozliwosc grillowania i fajnej zabawy.
liczba miejsc jest ograniczona - 50-60miejsc. ale jest miejsce na namioty-dla wielbicieli extreemu.


benzyna wychodzi po nie cale 2,5 zl!!!
tanie trunki (piwo od 1zl do 4zl a wodka od 6 zl 10zl)

ceny wstepu do muzeum:
- apteka muzeum -- 2hrn/os
- muzeum militarii -- 3hrn/os
- Lyczakowski cmentarz -- 3hrn/os
- muzeum arhitektury - 1.5 hrn/os

kurs zlotego do hrywny ok: 1PLN = 1.5 HRN

a co do atrakcji samochodowych - beda konkursy (powiazane z samochodami tez), takze mozna bedzie poszalec na placu niedaleko pansjonatu (na wlasny rozsadek i umiejetnosci).

Na granicy jest do wypełnienia Kartka emigracyjna -dzieli się na dwie czesci: na Przyjazd(Arrival) i Wyjazd(Departure).
Ta kartke wypelnia się i podaje się razem z paszportem celnikowi pod czas przekroczenia ukrainskiej granicy i zachowuje się przez caly czas pobytu na Ukrainie (w drodze powrotnej mogą być wymagane do sprawdzenia).

(Kartka wypelnia się osobiscie jako wlasciciel paszportu. Wypelnia się także na kazda osobe wpisana do paszpotru, jeżeli przekracza granice razem z wlascicielem paszportu. Wypelnia się ta kartke granatowym lub czarnym dlugopisem. Zakazane jest wypelnianie kartki zielonymi, czerwonymi lub innymi kolorami.).........

Zazwyczaj w przypadku kiedy samochod zarejstrowany jest na kogos innego wystarcza na granicy Upoważnienie do podróżowania pożyczonym pojazdem ( lub przyczepą ). Polski Związek Motorowy wystawia dokument pełnomocnictwa dla osób wyjeżdżających zagranicę pożyczonym pojazdem który zawiera dane osób i pojazdu. Niniejszy dokument jest zatwierdzony przez Międzynarodową Organizację Turystyczną (AIT) i siostrzane organizacje motorowe w większości krajów europejskich. Dokument ten jest uznawany przez większość służb granicznych i policji w Europie. NIESTETY NIE NA UKRAINIE !!!!!!!
Ukraina - pisemna zgoda właściciela pojazdu przetłumaczona
na jęz.ukraiński lub rosyjski i poświadczona notarialnie!!!
(ale znajac zycie - na granicy nie zawsze jest sprawdzane takie upowaznienie, ale warto je miec)

Prosze pamietac ze ostateczny termin zgloszen: 14 sierpnia

pozdrawiam i ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!

PS zaproszone zostaly: www.taunus.pl
www.youngtimer.pl
www.sierrafan.pl
www.fsoautoklub.pl
www.mantaclub.pl
wiec jak widac, bedzie ten zlot raczej nastrojowy dla tzw "staruszkow", a nie dla "sreberek".

diamono / 2005-07-21 16:36:17 /


no ja szykuje auto i się wybiore

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-21 18:19:00 /


Ile osób z Ukrainy będzie na tym zlocie bo z opisu wynika tylko że zostały poinformowane polskie kluby ? Chętnie bym się wybrał ale nie chciałbym się tylko przejechać na zwiedzanie cmentarzy i kościołów (mamy ich sporo w Polsce). Chciałbym się raczej nastawić na "bliskie spotkania III stopnia" z ukraińskimi i nie tylko miłośnikami youngtimerów.

Arni12 / 2005-07-21 22:08:09 /


przeczytalem instrukcje wjazdu ??????? i domniemam iz jest tam okupacja lub tez inna epidemia.piwo moze tanie ale czy ono napewno aby jest DUZE i dobre.pozatym ta sytuacja geopolitologiczna.cale szczescie ze decyzje podjely moje rozebrane furki niechcace nic a nic posmigac. pozdrowienia.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-21 23:23:43 /


pojechalbym

ale nie dam rady termin nie pasuje

a co do wyjazdu dla tych co chca jeach to tylko na felgach stalowych i z wysokim profilem opony drogi slabe sa roboty drogowe nue sa oznakowane tak samo jak i uszkodzenia w jezdni

tlumik mozna zgubic jak sie slabo trzyma dotoyczy to aut nisko zawieszoncyh

ogolnie kraj spoko maja sporo rzeczy ciekawych takze tansze niz w polsce

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-22 09:12:07 /


"i domniemam iz jest tam okupacja lub tez inna epidemia.piwo moze tanie ale czy ono napewno aby jest DUZE i dobre.pozatym ta sytuacja geopolitologiczna."


jaka okupacja o czym ty czlowieku bredzisz, wszystko jest normalnie tylko na granicy trzeba karte migracyjna wypelnic i tyle, epidemi zadnej nie ma wiec nie masz sie czym martwic. A co do piwa to zapewniam cie ze jest duze tanie i dobre wiem bo sam pilem :) i to nie jedno a i wybor tez jest wiekszy niz w polsce :)


"a co do wyjazdu dla tych co chca jeach to tylko na felgach stalowych i z wysokim profilem opony drogi slabe sa roboty drogowe nue sa oznakowane tak samo jak i uszkodzenia w jezdni

tlumik mozna zgubic jak sie slabo trzyma dotoyczy to aut nisko zawieszoncyh "


o jakich stalowych felgach i wysokim profilu opon mowicie ???? wiele samochodow we Lwowie ma alusy i jezdza bez problemu i to do tego jak warjaci, sam octawka smigalem na alusach 150/180 km/h i nie starcilem ani tlumika ani zawiachy, i felgi tez sa proste wiec nie widze problemow, aco do drog to sa takei a nie inne bo kraj dopiero doprowadza sie do pozadku w polsce odrazu tez nie bylo idealnych drug wiec nie ma co plakac, oznakowanie robot jest dobre wiec nikomu nic sie nie stanie, a jak sie cos stanie to na szrocie lub targu bedzie mozna kupic tanie czesci :)

pozdrawiam Trool fsoak
wywiadowca z polskiej strony :)

diamono / 2005-07-22 10:17:46 /


Dziwny ten zlot bo jak powiadomił/a mnie organizator Diamono vel Anna vel Aniołek w zasadzie nie wiadomo czy ktoś wogóle tam będzie ze strony ukraińskiej.Jest to raczej wycieczka dla polaków do Lwowa.Pozatym organizatorzy nastawiają sie na zlot kameralny i dlatego zapisy są do 14 sierpnia. Myśle że ten sposób organizacji pozwoli w ciszy i spokoju organizatorom być samemu na swoim bądź co bądź zlocie.

Arni12 / 2005-07-22 11:19:06 /


"Dziwny ten zlot bo jak powiadomił/a mnie organizator Diamono vel Anna vel Aniołek w zasadzie nie wiadomo czy ktoś wogóle tam będzie ze strony ukraińskiej.Jest to raczej wycieczka dla polaków do Lwowa.Pozatym organizatorzy nastawiają sie na zlot kameralny i dlatego zapisy są do 14 sierpnia. Myśle że ten sposób organizacji pozwoli w ciszy i spokoju organizatorom być samemu na swoim bądź co bądź zlocie."

1. termin 14 sierpnia - ostateczny dlatego - poniewaz musze zarezerwowac numery w pansjonacie i zalatwic przejscie graniczne a takze eskorte do Lwowa (aby nie bylo nieprzyjemnych spotkan z policja - tych co tak sie boicie!)
2. co do uczestnikow ze strony ukrainskiej - nie wiem kto bedzie dokladnie - poniewaz, te strone jest latwiej zorganizowac aniz polska. ale juz mam zgloszenia od ludzi, ktorzy mieszkaja ponad 1000 km od Lwowa i maja chceci przyjazdu.
3.a jakbym chciaLA zorganizowac zlot sama dla siebie, to napewno nie afiszowalabym to na roznych forach i stronach.i dopiero wtedy bylbyto kameralny zlot.

pozdrawiam
Ania vel Diamono

diamono / 2005-07-22 14:36:41 /


Małgosia i ja się piszemy :))
wyjazd zapowaida się bardzo ciekawie.. nio i jest okazja żeby poznać kilku nowych fordomaniaków ze wschodu :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-22 14:48:19 /


Ania wyluzuj ....

co do obaw Arniego to go rozumiem
a co do tresci zawartych w slowach El Chuerra ;) to i racja , oj nie jeden co powrocil ze wschodu po czesci do mnie gonil bo jakos szybko mu sie skonczył magiel , lub dziwnie felga mu sie zgieła ....

nikt tu nie neguje Twoich rodzimych stron bo i nie o to chodzi , rozumiem Cie ze bronisz swojego lecz drogi sa gorsze niz u nas :( , a nasze samochody do konca nie sa doskonałe

ja oczywiscie sie pisze(starac sie bede) tylko kiedy ja mialem samochod na siebie zarejestrowany !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-23 19:29:53 /


ania vel domino ze mna jest ciezko zebym dotarl na jaki kolwiek zlot ale sie postaram bo w tych stronach jeszcze nie goscilem ;)

michałP / 2005-07-23 19:44:50 /


* Ania wyluzuj ....

jestes spokojna jak zmija ;];];]

* rozumiem Cie ze bronisz swojego lecz drogi sa gorsze niz u nas :( , a nasze samochody do konca nie sa doskonałe

fakt faktem. sa gorsze, ale nie na tyle zle, aby mowic o wysokoprofilowanych oponach i kwadratowych felgach ;]

* ja oczywiscie sie pisze(starac sie bede) tylko kiedy ja mialem samochod na siebie zarejestrowany !!!

no to bardzo sie ciesze z tego powodu, i prosze przeslac mi dane ktore mi beda potrzebne.

diamono / 2005-07-25 11:19:17 /


jeszcze kilka porad:
wymontowac z samochodow sprzet grajacy typu tuby wzmacniacze jakies lepsze radia :] oproznic baki do spodu przed granica :D wziasc dobry podnosnik zeby mozna bylo autko przechylic na bok przy tankowaniu :D wziasc sobie wkretke redukcyjna do tankowania gazu bo nie wszedzie maja i najlepiej kupic dolary nie hrywny lepszy przelicznik wychodzi :)
a mozna spac nie w pensjonacie a tylko na zlot sie dosrtac czy to bedzie zamknieta impreza ???

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-25 14:31:08 /


Ludzie, do cholery, odrobinę wyczucia!
Znacie amerykańskie "polish jokes"? Albo niemieckie opowiastki w stylu "jedź na wakacje do Polski, twój samochód juz tam jest"? Fajnie się tego słucha?
To postawcie się teraz w roli Diamono. Przyszła na forum, zaprosiła was na zlot, a w zamian za to dostaje niewybredne żarty na temat swojego kraju. Prawda, że kraje na wschód od nas mają swoją specyfikę, ale, kurna, nie traktujcie Ukrainy jak dzikiego bantustanu! Zachowujecie się momentami, jakby cywilizowany świat kończył się w Hrebennem i w Medyce.
Tak ma wyglądać tradycyjna polska gościnność?

/ 2005-07-25 14:55:33 /


Jarek B ... masz racje.
I tak, kto chce pojechac ten pojedzie, kto nie, to nie.
Tylko po co to pie...e, ze az niektorych przykro sluchac ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-25 18:16:46 /


jesli kogos urazilem swoja wypowiedzia to sorry
ale niestety to co wymienilem to sa realia mam 70km do granicy i czasami tam bywam wiec wiem jak to wyglada z obu stron :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-26 00:13:50 /


Main(Misiek) myślę że u nas niejednokrotnie znajdziesz gorsze drogi.. a jak cała droga jest oki to nieswiadomie jedziesz szybko i wpadasz w piękną wielką dziure!! tak straciłem kilka felg.. wiec niewytykajmy innym bo sami jeździmy po czymś podobnym!!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-26 00:48:30 /


Byłem w zeszłym roku we Lwowie - niestety nie Granadą a autobusem ... Nie była to żadna wycieczka zorganizowana tylko pojechałem sobie tak w ciemno ... I szczerze wszystkim polecam :) Na prawdę piękne miasto położone na wzgórzach, mili ludzie, łatwo spotkać kogoś mówiącego po polsku ... Mnie oprowadził po mieście starszy Pan, który jest Polakiem mieszkajacym we Lwowie . Znał na prawdę niezły kawał historii ... No i dla miłośników trunków wyskokowych bardzo dobra i tania wódka :) Polecam miodowo-papryczkową he he :)

Szczerze mówiąc sam bym się wybrał na ten zlot, ale nie jestem w stanie się zadeklarować tak wcześnie :( Najwyzej wezme po prostu namiot ;) Aha Aniu czy nie wyrzucicie mnie za zlotu jeśli nie przyjadę Granadą tylko moim nowym nabytkiem - Hondą Africa Twin ...Też ma napęd na tył he he :)

Pozdrawiam

hubi / 2005-07-26 11:30:07 /


Ania ja tak wczesnie nie moge tego zaplanowac ale si e bede starał /....

co do opisanych drog to ostatnio jak do ciebie jechalem Main to drogi w twojej okolicy łaskawe nie są ....

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-26 12:50:35 /


panowie nie wciskajcie mi nie moich slow w moje usta na temat drog na ukrainie nic nie pisalem :)
drogie na ukrainie nie sa takie złe tylko ze tak powiem strasznie "głosne" jest strasznie chropowaty asfalt i opony chuczą :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-26 15:11:42 /


Czy chuczenie opon ma związek z chucią? ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-26 20:00:51 /


i tak....

* a mozna spac nie w pensjonacie a tylko na zlot sie dosrtac czy to bedzie zamknieta impreza ???

/\ tak, mozna sie dostarczac na zlot. impreza napewno nie bedzie zamknieta.
i niew idze wiec w tym zadnego problemu.

* tak, kto chce pojechac ten pojedzie, kto nie, to nie.
Tylko po co to pie...e, ze az niektorych przykro sluchac ...

/\ no coments. masz racje i tyle

* mam 70km do granicy i czasami tam bywam wiec wiem jak to wyglada z obu stron :)

/\ a jak daleko zajezdzasz?? hehehehehe a co do tego ze drogi
sa "strasznie "głosne"" i " jest strasznie chropowaty asfalt :)" to
chyba lepsza przyczepnosc ;];]

* :) Polecam miodowo-papryczkową he he :)

* Szczerze mówiąc sam bym się wybrał na ten zlot, ale nie jestem w stanie się zadeklarować tak wcześnie :( Najwyzej wezme po prostu namiot ;) Aha Aniu czy nie wyrzucicie mnie za zlotu jeśli nie przyjadę Granadą tylko moim nowym nabytkiem - Hondą Africa Twin ...Też ma napęd na tył he he :)

/\ co do deklarowania sie UWAGA UWAGA UWAGA!!! termin zgloszenia sie zostaje
przeniesiony!!!! zglaszac sie trzeba do 20sierpnia!!

miejsce na namioty tez bedzie poniewaz teren dla nas bedzie duzy...i bedzie
gdzie sie rozlozyc z namiotami, gdzie pogrillowac i gdzie sie pobawic.

no nie wiem dlaczego caly czas do mnie piszecie jak do liczby mnogiej, ja
jestem jedna jedyna. i napewno nikogo nie wyrzuce, poniewaz temat motocykli
nie jest mi obcy, a zwlaszcza temat motocykli turystycznych. wiec zapraszam
serdecznie na A.Twinie.

/\ co jeszcze moge napisac.. dziekuje wszystkim 'obroncom'. chcialabym jeszcze
raz wszystkich zaprosic serdecznie na zlota. i baaaaaaardzo prosze.. jezeli
ktos ma jakies pytania - prosze pisac - a ja odpowiem w miare moich
mozliwosc.niedlugo na stronie okaze sie mapka i zdjecia z pensjonatu i
najaktualniejsze ceny na paliwo i inne rzeczy.

/\ z kazdym dniem, mniej czasu do zlotu, wiec baaaaaaaaaaaaardzo baaaaaaaaardzo
prosze o zgloszenia sie chetnych do mnie na maila lub gg.

pozdrawiam serdecznie.

diamono / 2005-07-26 22:16:43 /


ahaaaaa i chcialam powiedziec - ze ceny za nocleg + wyrzywienie + parking ----- narzie pozostaja takie same,czyli 15$ od osoby za dobe.

co do wyrzywienia, po 20 sierpnia jade ukaldac meni z wlascicielem i kucharzem ;)

diamono / 2005-07-26 23:08:39 /


zabierzesz mnie po drodze ;)
na week :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-27 17:06:29 /


czesc

dla ludzi ktorzy beda chciali sprawdzic swoje umiejetnosci - to bedzie mial okazje, poniewaz niedaleko pensjonatu jest placyk (warszawiacy - cos podobne do Dzialkowej - tylko nawierznia lepsza ;]).

oraz tam ze planuje zorganizowac pewne zawody ;]

ahaaaaa i dla chetnych bedzie mozliwosc udzialu w konkursie z alkomatami ;]
dla zwyciezcy - baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ciekawa 'ognista' nagroda ;]

diamono / 2005-07-28 15:26:16 /


ale co to za konkurs :) kto więcej wypije?

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-28 19:48:56 /


kto sie bedzie najdluzej powstrzymywac od picia :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-29 01:24:01 /


heheheheheheheheheheh no nie zgadniecie nigdy!

a jak przyjedziecie - to zobaczycie ;]

pozdrawiam.

diamono / 2005-07-29 11:52:08 /


lista chetnych z Capri.pl na dzien dzisiejszy:

1. Pajak
2. Tekla
3. Trojkat
4. Goha (Trojkatawa)
5. Wojdat

chyba jeszcze SalSolo i Amator


jezeli kogos nie wpisalam prosze wybaczyc i sie zglosic.

pozdrawiam

diamono / 2005-08-03 10:13:15 /


poniżej kilka zdjęć z ośrodka w którym będziemy stacjonować :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-04 14:03:55 /


Aktualny cennik: paliwo – U95 = 3,70 hrn. (ok. 2,64 pln.)
Disel = 3,50 hrn. (ok. 2,50 pln.)
LPG = 1,85 hrn. (ok. 1,32 pln.)

diamono / 2005-08-08 13:00:58 /


PRZYPOMINAM

do 20 sierpnia pozostalo 9 dni

czekam na zgloszenia

pozdrawiam

diamono / 2005-08-11 16:06:41 /


witam....

chcialam tylko dodac, ze bedziemy wreczac Puchar dla najlepszego samochodu ;]

diamono / 2005-08-12 11:42:57 /


lista osob od Capri & Taunus (Granada ;])

- Pajak
- Tekla
- Trojkat
- Goha
- SalSolo
- Wojdat
- Krzysztof (Kris?)
- Monika (Krisowa)
- Konrad

jesli kogos nie wpisalam - prosze zglaszac sie

diamono / 2005-08-14 18:07:40 /


witam.

juz po 20 sierpnia.

lista zgloszonych do mnie forumowiczow zostala opublikowana powyzej.

teraz prosze podtwierdzic swoje uczestnictwo mi na maila diamono@interia.pl

pozdrawiam.

diamono / 2005-08-22 11:53:51 /


witam.
chcialabym dodac tylko kilka ciekawych i korzystnych informacji.
- ze z Wawy do Lwowa jest tylko 375 km!
- Ze w drodze powrotnej wraca sie na tanszym paliwie, wiec wychodzi jeszcze
taniej.
- Ze do Zakopanego jest dalej niz do Lwowa.

- niepowtarzalna architektura i nowe znajomosci!
- i poprostu mile spedzone ostatnie dni tzw lata jesiania.

"Obawiam sie, ze niektorzy cos zle licza i im ten Lwow zbyt odlegly sie wydaje."

LUDZIE!!!! Lwow naprawde sa blisko! od Warszawy i Kraka..

prosze sobie wyobrazic, ze z Kijowa do Lwowa okolo 500 km jezeli nie wiecej, a z Wawy tylko 375km. a z Kijowa jedzie fajna ekipa - i sie nie boja ze daleko! i jada samochodami owiele "mlodszymi" aniz wasze.

ZAPRASZAM i prosze sie nie bac!


Pozdrawiam

diamono / 2005-09-02 10:26:59 /


zebym nie zaczął rozbuierać samochodu to naprawde chętnie bym pojechał :/

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-03 23:32:52 /


2spawn - ale czy nie mozesz sie dolaczyc do ekipy jako pasazer?? bedzie fajnie!

naprawde szykuje sie niezla impreza i warta ja odwiedzic.

diamono / 2005-09-04 15:24:51 /


mam 2 miejsca, jade ok 4 rano w piątek

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-08 09:25:17 /


czesc

no juz po zlocieee... szkoda ze weekend taki krotki.. czekamy na odzewy....

diamono / 2005-09-12 14:32:17 /


Może jakaś relacja ,zdjęcia itp.

Arni12 / 2005-09-12 21:36:44 /


a może lepiej było tam być :)
jak tylko dojde do siebie to coś opisze, a tak szybko to tanie piwo i naprawde duuużo, w jednej pijalni piwo w kuflu 1,5 hrywny czyli 1zl

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-13 08:15:33 /


2 pajak - w pijalni, w ktorej nie byles :P:P:P:P:P:P

aaaaaaaaaaaaaaa i znalazlam ten obiad i ta kolacje....trzeba bylo zajrzec pod lozko :P

http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=3850

http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=11&a=349

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/sieradz2000/album?.dir=c75d

http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=953&a=347



diamono / 2005-09-13 12:48:38 /


byliśmy i my.. było pięęęknie.. i napewno nieodpuścimy za rok.

postaramy się sklecić małą relacje a narazie troche fotek do pobrania z FTP
ftp://ftp.capri.pl/user/trojkat/zdjecia/L'VIV_10-09-2005/

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-13 14:33:37 /


To może krótki opis: po nierównej walce z samochodami i przepisami granicznymi postanowilismy z Teklą pojechac z Sernikiem ze sierrafan.Wyjechaliśmy wg wcześniej ustalonego planu czyli o 4 rano w piątek, podróż upływała bardzo szybko z przystankiem na kawe i piwo , na granicy przeczekaliśmy swoje 1,5 godziny i tu pierwsze jaja, gdy wysiadłem w swoim mundurku z flagą niemiecka na ramieniu podleciał ukraiński strażnik w berecie aby dowiedziec się poco ja tu skąd i dlaczego ale po krótkiej rozmowie zrozumiał że ja tylko turystycznie.Drogi na ukrainie nas nie rozpieszczały ale znowu bez tragedii, mieliśmy przygotowany plan dojazdu od organizatorki Diamono, sernik stwierdził że tych punktów jest za dużo, że chce być juz na miejscu napić się piwa i że przechodzimy do ostatniego punktu, ja jako słuszny pilot przeskoczyłem punkty i tak dojechaliśmy w skróconym czasie na miejsce.Na miejscu cisza, spokój, i misza który odrazu zaprowadził nas pod parasole na piwo, potem dotarła Diamono z ojcem, z nimi też zabraliśmy się do Lwowa.Pierwsza wycieczka była na "wysoki zamek" na samej górze okazało się że po zamku anie śladu, no może jakiś murek ocalał, tak czy siak polecam widok z góry.Nastała pora obiadowa więc zeszliśmy na dół, zawineliśmy mame Diamono i powędrowaliśmy na obiadek, piwo, lody i piwo i piwo i piwo. W między czasie pojechłem z Diamono obejżeć jej niedoszłego jak się potem okazało caprika, stan był nie zadowalający ale cena była poprostu zabójcza 3500$. Reszte wieczoru spędziliśmy w pensjonacie a raczej obok w stołówce przy piwie i mocniejszych trunkach, tam też dojechała ukraińska ekipa zaporożcami, bardzo fajni ludzie. Druga części ekipy z Polski była w drodze, niestety pół nocy czekania na nich i nic, dopiero rano dotarli, nie mieli tyle szczęścia na granicy co my, musieli odstać 7godzin z różnych paranoicznych przyczyn. A w sobote jak to w sobote piwo, śniadanie, zwiedzanie zabytków, piwo, podziemia i muzeum apteki, piwo, konkursy, konkursy, wieczorne rozmowy do rana, piwo. Niedziela dzień wyjazdu, ekipa ukraińska zebrała się do południa my ruszyliśmy znów na miasto, piwo, zakupy, pamiątki, piwo, ostatnie chwile na ukarinie . Najfajniejsze miejsce które utkwiło mi w pamięci to pijalnia piwa jak u nas z przed 30 lat, piwo w kuflach mytych od srodka przez strumyk wody, stoły bez krzeseł, wszystko z dawnych lat, koleś który wpadł z kiełbasą zawiniętą w gazetę, po czym gazeta posłużyła za obrus , tego klimatu nie zapomne a no i ten smród, i co najważniejsze piwo 1,5 hrywny czyli 1zl.
Podsumowując zlot się udał !!!

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-14 09:02:34 /


co do tej ekipy na zaporkach - Maryjan byłby szczęśliwy :D
na next rok i ja się wyszykuję :D

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-14 10:18:52 /


2 pajak - a ty tak i nie trafiles do tej knajpy gdzie piwo po 1 zl :P

diamono / 2005-09-15 12:21:57 /


no własnie, byłem 2 raze a nie byłem ani razu , za rok też tam nie trafie :D

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-15 12:29:31 /


Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-15 12:33:30 /


Bylo siuuuuuuuuper!!!
zabawa przednia, loodzie wspaniali no i cos mnie tam ciagnie, jak sadze to kazdemu kto tam byl z nami to miasto sie spodobalo.
No i powiem krotko, TANKOWANIE ZE SPIDEREM JEST EKSTRA, nigdy nie wiesz kiedy zbiornik pelen i zawsze sa jakies dolewki ;)
DiamonO, dzieki za zaproszenie, goscine i (czasami) tlumaczenie ;)!!!

Kordian Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-15 17:45:48 /