logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Urodziny Arniego12

Urodziny Arniego12

Chcac niechcac (ale bardziej niechcac) jestesmty goscmi na urodzinach Arniego 12. Wszyscy zaaplikowalisc\my jz sobie po kilka(nascie) piw i duzio wysilku sprawia nam napisam\nie tego tekstu. Imprezam bardfzo fajna i wszyscy jub tez wiekszosz badz tez mniejszos sa zadiowoolieni. Ale Mike B4 mowi ze barzo dobrze pisze i datego zostalem oddelegowal\ny do napisania tego tezxtu.Zalujcie ze Was tu nie ma. Arni juz na mnie krzyczy ze bez pos\zwolenia dosiadlem ego komputer i ominerla mnie kolejeczka. Bardzo dobrze sie abawimy i wszystkich pozdrawiamy. papa! ;) Pozdrawiamy! BYstry, Kaziu, Abo , MikeB4, Paaula, Domiknika, Beata, Jakis Tomek,i ni bedeimy juz palic tych skretow. Tak mowi jergo siostra Anieszka ktora tu nie mieszka a Przemek to wogole zachowuje sie jak gowniarz. I przeprasza za to zgot\ry ze taki juz jest a jej tu nie mai MikeB4 nie wie o co chodzi wiec moze mu ktos to przesle na mejla a Bystry (to sem ja) popelnil niedopatzenie gdyz nie zauwazyl psa bo albo lubisz albo nie. no! ale nikt (mikeB4) nie wie co! o! pstro! a reszta to cenzuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... ;P No! BO aGNIESZA Zze soba nosila i byla to komorka obronna. Dla wszystkich zainteresowanych jz nie mamy tego co zemy brali ;PPPPPPPP

Arni12 / 2005-07-23 23:13:02 /


Noo too super :) Zdrowia szczęścia i polewaj :)
A Treetopowi właśnie przed chwilą chcieli za pijaństwo prawko ćwiknąć i granię na lawetę wciągać, ale się wybroniliśśmy, bo on trzeźym był, tylko ja nachlany, że klękajcie narody... ugh, sso za wieszszur.
liil
P.S. Bystry - kiedy się wizimy??? Może na zlosie, któreho to nie bęzzie???

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-23 23:27:25 /


P.S.2 Fojny wuntek :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-23 23:28:15 /


;) Wsyyyyyyyystkiego naj dla solenizanta i bawiacych sie gosci:)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-23 23:33:57 /


a no wątek Wam sie udał :D to trzeba przyznać... najleprzzzzzzzzzzzzzzeego!!!

p.s 003 uuufffff udało sie :) ale skurczybyki czatowali tylko jak ktoś z knajpy wyjedzie to od razu halt, biedny Gryź nawet pasów nie zdążył zapiąć :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-24 00:36:02 /


No to Arni12 wszystkiego najlepszego.Bawcie sie dobrze.Pozdro 4ALL

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-24 01:05:21 /


stooolarz stoo...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-24 01:14:59 /


Ja tam generalnie nie wiem o co kaman, ale nie wnikam, bo sam jestem w podobnym stanie podobnym stanie, wiec moze sie tak zdarzyc, ze napisze jakies glupoty, ale generalnie - PIJEMY BO SIE CHCE! Z akcentem na pijemy i chce=P No i jakas dzwina juz godzina za pietnacie czwarta, goscie poszli juz spac, ale ja im nie daje Jimi Hey Joe'uje na valy regulator a ja popijam w samotnosci piwko, w snesie nie tak zupe lenbie sam a z JOE'em ktory j est HEY, a tak calkime pomajajac watek to mega POZDROXY dla solenizanta.

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-24 03:50:38 /


Uffff... Właśnie dochodzę do siebie i co widzę mój komputer osobisty został wykorzystany przez pospulstwo do założenia tego wątku.To jest szczegół czekało mnie przeintalowanie windows bo pojawiły się na pulpicie ikony do stron "Grup sex" ,"blow job" itp. nie mam pojęcia co kryje się za tymi nazwami ale brzmią zachęcająco.
Ale skoro byłem na tyle nieodpowiedzialny by zrobić impreze u siebie mogę mieć pretensje tylko do siebie.
A tak na serio. To dziekuję:
- wszystkim za przybycie
- za prezenty
- za prezenty dla Capri mk1 ( razem ze mną obchodziło 35 lat :)
- za linki do stron o zwyczajach seksualnych ludzi
- sąsiadom za wyrozumiałość dla młodzieży (ipreza trwała do ok 3 rano)
- mamie i tacie za to że jestem

Arni12 / 2005-07-24 21:27:17 /


do 3 rano ??
hmm a ja myslalem ze jeszcze trwa :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-24 23:08:30 /


Arni przesadza - impreza skończyła sie około 11.00 następnego dnia ;-)

To kto następny ma urodziny i odważy sie zrobic je w domu ? :-) Capri.pl bardziej kulturalne jest niż sylwester kiedyś gdy straciłeś poręcz na schodach. Chyba teraz obyło sie bez strat ....

Dzieki wszystkim co byli za super impreze .... a szczególne podziękowania do Beaty za przepyszne śniadanko (danie firmowe ?). Kto zwiał wczesniej niech żałuje ;-P



Solenizant w transie



Autor wątku ;-)



Główne miejsce obrad konferencyjnych



Impreza w otoczeniu ślicznych starych Fordów ;-)



Wyżerka też była świetna

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-24 23:30:31 /




Zawody ;-)



Obrad ciąg dalszy



Fight Club - prawy wysoki sierpowy ;-)



Krajoobraz po bitwie - i co dziwne krzesełek nikt nie ukradł ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-24 23:37:36 /


Zaiste impreza jak najbardziej udana. Kaziu twierdzi nawet, że kultowa :)
Fantastycznie siedziało się na firmowych wytłoczkach Arniego. Widzisz Arni? Dzięki Tobie brygada do zadań specjalnych (czytaj: My wszyscy) nie będzie miała zbiorowego wilka :P
Czekamy z niecierpliwością na następną imprezkę :)
Pozdrowienia i dzięki wszystkim, którzy stworzyli klimat.

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-25 12:48:01 /


kurde a ja wtedy piłem szwabskie piwo eh

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-02 13:22:11 /