logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » jak wykonac natrysk konserwacji na podwozie

jak wykonac natrysk konserwacji na podwozie

witam, mam fure swierzo po lakierniku, i chce teraz wykonac konserwacje podwozia, mam kompresor porzqadny tylko niewiem jaki pistolet czy ropownice czy co kupic zeby natrysnac jakis bitex, moze baranka czy cos, bo nierwiem wlasciwie co by bylo najlepsze ale jeszcze bardzoej neiwiem jaka koncowke do kompresora powinienem kupic zeby to zrobic, moze baranka tez mozna gdzies kupic i go natrysnac na calosc a jak nie to cos ala bitex takei czarne gumowe tylko czym to robic, prosze o porade

grzech / 2005-07-27 09:51:40 /


fluidol w profile zamknięte, można go też dać tam gdzie przepływa woda i tam gdzie sie zatrzymuje, czyli np pod listewki... na podwozie baran a później chlorokauczuk (nakłada się pędzlem), bo to chyba jeden z najlepszych preparatów teraz na rynku... później tylko co dwa lata oczyszczac podwozie i uzupełniać ubytki chlorokauczuku :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-27 10:44:41 /


http://www.capri.pl/forum/41456c831d8ca#4146f6dba3ecb

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-27 10:48:28 /


do baranka są takie specjalne pistolety, co się nakręca od razu na puszkę. spytaj się w sklepie z zaopatrzeniem lakierni to ci powiedzą, podadzą a ty tylko zapłacisz.
barana kup z 5-6 puszek, ja tyle wypsikałem na podłogę i nadkola tauna.
pozdro

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-27 20:43:45 /