logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Kolejne juz ostatnie pytanko całkiem ciekawe

Kolejne juz ostatnie pytanko całkiem ciekawe

Czy jeśli skończyło sie oc w maju a sprzedąłem auto w lipcu i ten ktoś kto kupił auto nigdy wczęsniej nie rejestrował i nie ma zniżek (a to mój znajomy - wyliczyli mu 1200) to nielepiej było by dla chłopa jakby mi dał te 170 pln i zapłacił bym jedną rata i chłop by sobie jeździł przez pól roku za darmoszke prawie ?
Dodam że mam znajomego który nawet w sierpniuy mi wypisze kwit że auto jest ubezpieczone od maja.

pozdrawiam i dzękuje z góry

kompot / 2005-07-31 15:52:40 /


no nie do końca, bo ma miesiąc na przerejestrowanie auta a także na przepisanie ubezpieczenia i rekalkulacje składki, jeśli tego nie zrobi oznacza to że automatycznie zgadza sie na kontynuację tego ubezpieczenia a wtedy obliczą mu różnicę bez jego udziału i będzie musiał dopłacic grube meliony :)

zedo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-31 17:55:18 /


ps. jedyne wyjście to współwłaściciel z przysługującymi zniżkami, wałkowane wielokrotnie na forum

aha jak coś pokręciłem to prosze wyprostować :)))))))

zedo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-07-31 17:57:30 /


prosimy o MK usumniecie i zaproszenie za minimum 2 tyg

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-07-31 22:29:56 /


Zablokować, zablokować, zablokować, zablokować, zablokować, zablokować, zablokować, zablokować, zablokować,

i to tyle :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-01 01:45:46 /